Koupím motor na Hyundai Sonata

Moderátoři: Lukino, Moderátoři

Odpovědět
Ivo Mareš
Příspěvky: 5
Registrován: 13 zář 2007, 22:10
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Koupím motor na Hyundai Sonata

Příspěvek od Ivo Mareš »

Nevíte někdo kde bych sehnal motor na Hyundai Sonatu r.v.1997 2.0 benzín???Už mě nebaví furt jezdit po servisech a pokaždé slyšet opraveno a vždycky se na tom něco zase najde.Děkuji za radu. :roll:
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hujer
*****
Příspěvky: 1812
Registrován: 09 říj 2006, 21:39
Bydliště: Praha

Re: Koupím motor na Hyundai Sonata

Příspěvek od Hujer »

Ivo Mareš píše:Nevíte někdo kde bych sehnal motor na Hyundai Sonatu r.v.1997 2.0 benzín???Už mě nebaví furt jezdit po servisech a pokaždé slyšet opraveno a vždycky se na tom něco zase najde.Děkuji za radu. :roll:
No na vrakovistich moc nejsou a kdyz ho maj tak pocite tak 15000-20000kc.Co s tim tvim mas?Mozna bych dokazal pomoct!
Accent 1.5 GT
Lantra 1.8 GT 94 , Lantra 1,6 GLS na dily
Trajet 2.0 CVVT 2005 momentálně na JIPce po manželčině zásahu. :-(
Trajet 2.0 CVVT 2006 plyn
Sonata 2.0 2002
H-100 Vodácký šmajchlkabinet s lůžkovou úpravou! :-)
Ivo Mareš
Příspěvky: 5
Registrován: 13 zář 2007, 22:10
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupím motor na Hyundai Sonata

Příspěvek od Ivo Mareš »

Hujer píše:
Ivo Mareš píše:Nevíte někdo kde bych sehnal motor na Hyundai Sonatu r.v.1997 2.0 benzín???Už mě nebaví furt jezdit po servisech a pokaždé slyšet opraveno a vždycky se na tom něco zase najde.Děkuji za radu. :roll:
No na vrakovistich moc nejsou a kdyz ho maj tak pocite tak 15000-20000kc.Co s tim tvim mas?Mozna bych dokazal pomoct!
Ani už sám nevím,ale furt to vydává divné zvuky a celkově by to auto potřebovalo dát dohromady,ale v servisu chtějí nehorázné peníze.
Ivo Mareš
Příspěvky: 5
Registrován: 13 zář 2007, 22:10
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivo Mareš »

Sám ani už nevím,ale furt jsou tam nějaké divné zvuky a celkově by to auto potřebovalo opravit.Jenže v servisu chtějí nehorázné peníze
Ivo Mareš
Příspěvky: 5
Registrován: 13 zář 2007, 22:10
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivo Mareš »

Odkud jsi,že by jsi se na to mohl kouknout,pokud by se ti chtělo
vipe

Příspěvek od vipe »

Hujer je Praha přímo vod fochu. :wink:
Ivo Mareš
Příspěvky: 5
Registrován: 13 zář 2007, 22:10
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivo Mareš »

Děkuji pěkně 8)
Uživatelský avatar
Daquara
Příspěvky: 4
Registrován: 10 říj 2006, 13:38
Bydliště: Čáslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Daquara »

Ahoj kluci, taky mám s autem problém, zrejmě už to bude motorem. Mám najeto 205 000. Je to Hyundai Sonata 2.0 r.v. 1997. Je to miláček, ale žere jako prase vezme si klidne i 18 až 20l/100km, má poloviční výkon a musím ji nejdřív zahřát na volnoběh, jinak kočka prostě ujede pár metru a když mám zařazeno, a šlapu na plyn, auto cukne a otáčky se ani nehnou....a nikdo neví co s tím je, diagnostika všechno v poho, akorát teda na emisích mi neprošla....nevíte někdo co s tím může být? Vyměnili mi svíčky a kabely, chvíli dobrý a pak znova....váha vzduchu to není...v servisu mi na to nepřišli....a do značkovýho....tak tam ani náhodou nejdu! Tam mi nutili váhu vzduchu za 25000 a že prej si tam tu mojí nechají a dají mi novou....mrchy jedny.... :evil:
hlobilp
****
Příspěvky: 1057
Registrován: 08 čer 2006, 17:17
Bydliště: Rychnov n. Kn.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hlobilp »

Daquara: v jakem servisu jsi byl????? Diagnostiku by Ti meli udelat i jen tak,.... a co dal, uz by bylo na Tobe.
H Tucson 1,6 T-GDI Go! od 10.5.2018
S Octavia combi SLX 2,0 od 3.5.2017 - 10.5.2018
H Genesis coupe 3,8 od 29.5.2014 - 22.3.2017
K Magentis 2,7 V6 EX+ od 8.5.2014 - 23.3.2016
H i30 1,4 Comfort+ESP od 25.8.2010 - 8.5.2014
H Sonata 2,5 V6 LPG - do 21.7.2010
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Daquara píše:Ahoj kluci, taky mám s autem problém, zrejmě už to bude motorem. Mám najeto 205 000. Je to Hyundai Sonata 2.0 r.v. 1997. Je to miláček, ale žere jako prase vezme si klidne i 18 až 20l/100km, má poloviční výkon a musím ji nejdřív zahřát na volnoběh, jinak kočka prostě ujede pár metru a když mám zařazeno, a šlapu na plyn, auto cukne a otáčky se ani nehnou....a nikdo neví co s tím je, diagnostika všechno v poho, akorát teda na emisích mi neprošla....nevíte někdo co s tím může být? Vyměnili mi svíčky a kabely, chvíli dobrý a pak znova....váha vzduchu to není...v servisu mi na to nepřišli....a do značkovýho....tak tam ani náhodou nejdu! Tam mi nutili váhu vzduchu za 25000 a že prej si tam tu mojí nechají a dají mi novou....mrchy jedny.... :evil:
Ty voe se mi strašně líbí jak všichni začínají od konce :evil: ,kuwa změřit komprasi válců a zkontrolovat rozvody pak se hledá to ostaní ! :!: :roll:
Já mám dneska den :twisted: Sem byl u Peugeotu řešit 605 turbo benzina , když jsem jim řekl konkrétně co potřebuji (odešel snímač klepání a při prudkém sešlápnutí se rozvítila checkengine a motor přestal tahat) tak sme se tam dohadovali :lol: proč a jakou to má spojitost atd. vůbec nemohi uvěřit,že to tam je :shock: ,tak já s ledovým klidem pravím,vrať te výuční listy a běžte zametat chodníky,protože nevedět co je snímač klepání a k čemu slouží a nevědět základní pojmy vstřikování,tak to je teda na pováženou :shock: :roll: Prej odborníci :? Tak si říkaj chlapci v modrým,kam ten svět spěje :roll: to jen pro zajímavost,novychutnal jsem si je teda hezky to byste museli vidět :lol: :lol: :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Odpovědět

Zpět na „SONATA“