Duté zvuky v zadní části vozidla

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Lenulka
Příspěvky: 2
Registrován: 04 úno 2008, 16:10
Bydliště: Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Duté zvuky v zadní části vozidla

Příspěvek od Lenulka »

Ahojky všem huňáčkům, potřebovala bych poradit a vyléčit své autíško. Mám Accent 1,3i 12V/62kW, r.v.2004. Už pár měsíců se při rychlosti 60-80 km/hod potýkám s dutými ranami v zadní části vozidla. Je to slyšet hlavně na hladké vozovce (testováno při této rychlosti i na dálnici). Zvuky se ozývají z prostoru pod zadními sedadly vždy po cca 2 km. Nevím, jak to popsat, ale je to vždy taková dutá rána. O jakou závadu by se mohlo jednat? Nesetkali jste se s tím už? Není něco uvolněného? V servisu mi říkají, že auto je v naprostém pořádku. Bojím se s tím jezdit, aby mě to někde nevypeklo. :cry: Děkuji Lenulka
Lenulinka
Reklama
 

DarkManX
*
Příspěvky: 42
Registrován: 30 říj 2007, 11:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DarkManX »

Tezko rict takhle, ale po kazdych 2km,to je blbost si myslim :-)... mohla by to bejt zadni naprava,nebo nebo na kolech. Takze ja bych urcite zkusil prehodit kola, zacit od toho nejjednodussiho :-)
Uživatelský avatar
vipe
Moderátor
Příspěvky: 993
Registrován: 17 lis 2007, 17:24
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vipe »

Ten úsek 2 km je dost dlouhej. Přemejšlím :roll: co takhle ucpanej koncovej tlumič a jak se natlakuje pak si pšouchne :lol: to by ale muselo bejt znát na výkonu motoru. Tak co trefa nebo jen pouhej přelud. Něco podobnýho jsem měl na fáčku, ale netrvalo to měsíce nýbrž dva dny pšouchal pšouchal a pak jsem mu dal čočku a to byla rána jak z děla a středovej tlumič se rozloupnul jak ořech. :lol:
Hyundai I30 MY14 White Creamy 1.6 CVVT 88kW + Parking, 16" Alu
Hyundai Getz 1,3 2005 G4E-A Hiphop Red HL
Zázraky na počkání, nemožné do tří dnů.
Lenulka
Příspěvky: 2
Registrován: 04 úno 2008, 16:10
Bydliště: Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lenulka »

No netuším, co by to mohlo být. Ozývá se to jen na hladké vozovce a v podstatě pouze v daném rychlostním rozmezí. Je to slyšet uvnitř auta i venku. Žel bouchá to i po delší jízdě, i když se pak vypne motor. Nemůžou pracovat třeba jen nějaké plechy? Na servise řekli, že vše je ok. Já to pozoruju už tak od začátku prosince lonského roku. :cry:
Lenulinka
Uživatelský avatar
mirec
**
Příspěvky: 439
Registrován: 01 úno 2006, 23:09
Bydliště: Košice, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mirec »

nevysi ti vyfuk ? a po kazdych 2 kilometroch sa odrazi od seme a zase 2 kilometre pada na zem a potom zase sa odrazi....a ked uz je taky obuchany tak ked zastavis tak zotrvacnostou ti bucha dalej o zem hmm ? :D njn vtipky ale ked ja som si nevedel pomoct...
Sonata 2,4 2006 Elegance
Accent GLS 1996 1,5 12V 5dv.
Uživatelský avatar
Vladislav Bureš
*****
Příspěvky: 1569
Registrován: 29 led 2007, 07:36
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vladislav Bureš »

Lenulka píše:No netuším, co by to mohlo být. Ozývá se to jen na hladké vozovce a v podstatě pouze v daném rychlostním rozmezí. Je to slyšet uvnitř auta i venku. Žel bouchá to i po delší jízdě, i když se pak vypne motor. Nemůžou pracovat třeba jen nějaké plechy? Na servise řekli, že vše je ok. Já to pozoruju už tak od začátku prosince lonského roku. :cry:
Jestliže ti to ten zvuk dělá i když vypneš motor a stojíš na místě tak to jsou jen pracující plechy vlivem teplotní roztažnosti. Roztahují se a někdy aby si udělali místo se nějak uvolní napětí jako třeba vypouknutí a to udělá ten zvuk a jiné ale jestliže to dělá za klidu auta tak o nic nejde ale abych se přiznal ještě jsem neslišel tak hlasité zvuky jako zvenku to je normální někdo roztopí výfuk že mu v noci svítí pod autem ale že by to bylo slišet i do interiéru a za jízdy tak to jsem ještě nezažil takže máš buď nejukecanější plechy co znám nebo máš dokonalí sluch
Scoupe LS
Scoupe GT
Nissan 200SX S13 1992
Nissan 200SX S13 1989
E36 318TDS T
Scoupe GT
E36 325Ci
E36 325Ci
AUDI A6
BMW E39 530d T
Audi S4 2,7 BiTurbo quattro
Ford Fiesta 1,4 TDCI 2005
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“