Silent blok SUUURNE

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Erikozo
**
Příspěvky: 223
Registrován: 04 lis 2007, 22:38
Bydliště: Slovakiaaaaaaaaa Piestany

Silent blok SUUURNE

Příspěvek od Erikozo »

No tak vcera som zistil ze mi odysiel silent blok vpredu pod prevodovkou... chcel som si ist dnes objednat hned obidva lenze v ziadnom servise mi ho nevedia objednat ze jedine podla cisla ktore je na nom... neviete mi stym niekto poradit? kde objednat alebo to cislo keby niekto vie diiiiiiiiky
Coupe99 1.gen 2.0 16V
Reklama
 

Uživatelský avatar
Erikozo
**
Příspěvky: 223
Registrován: 04 lis 2007, 22:38
Bydliště: Slovakiaaaaaaaaa Piestany

.

Příspěvek od Erikozo »

no tak potrebujem vsetky 4 silentbloky...
Coupe99 1.gen 2.0 16V
Uživatelský avatar
Erikozo
**
Příspěvky: 223
Registrován: 04 lis 2007, 22:38
Bydliště: Slovakiaaaaaaaaa Piestany

.

Příspěvek od Erikozo »

neviem si uz rady... na aute sa mi uz viezli asi vsetci mechanici a ludia co sa aspom trochu vyznaju v autach a nevedia sa zhodnut.robi to toto.uz pri nastartovani je citit vo volante vibracie pri rozbehnuti na jednotke sa auto klepe vibruje este aj cela naprava sa tak klepe z dvojky do trojky tiez ... niektori hovoria ze su zle silentbloky na motore ze su vybite a mne to tiez tak pripada ale dnes mi zacala blbnut aj spojka ta jednotka a spiatocka tak ci nerobia tie vibracie aj kotuce v spojke ze ich nerozlepi ja fakt neviem tak pisteeeeeee vsetko co vas napadne... a dajte nejake stranky abo ochody odkial by som si mohol objednat spojku lebo origos v hyundai nemienim kupovat...
Coupe99 1.gen 2.0 16V
Uživatelský avatar
AndyNJ
*
Příspěvky: 30
Registrován: 09 bře 2008, 20:57
Bydliště: Novy Jicin
Kontaktovat uživatele:

Re: Silent blok SUUURNE

Příspěvek od AndyNJ »

Erikozo píše:No tak vcera som zistil ze mi odysiel silent blok vpredu pod prevodovkou... chcel som si ist dnes objednat hned obidva lenze v ziadnom servise mi ho nevedia objednat ze jedine podla cisla ktore je na nom... neviete mi stym niekto poradit? kde objednat alebo to cislo keby niekto vie diiiiiiiiky
Ahoj, ja menil silentbloky pod motorem, auto plavalo a pri prudsim zatoceni bylo slyset lupnuti. Pokud vim, tak by tam mely byt ctyri, ja menil dva, cena jednoho cca. 250kc. A problem se vyresil :wink:
Uživatelský avatar
Erikozo
**
Příspěvky: 223
Registrován: 04 lis 2007, 22:38
Bydliště: Slovakiaaaaaaaaa Piestany

.

Příspěvek od Erikozo »

nooo u mna to bude spojka dnes mi ju idu menit tak dufam ze uz bude vsetko oka... a kde si zohnal take lacne silentbloky?
Coupe99 1.gen 2.0 16V
Uživatelský avatar
AndyNJ
*
Příspěvky: 30
Registrován: 09 bře 2008, 20:57
Bydliště: Novy Jicin
Kontaktovat uživatele:

Re: .

Příspěvek od AndyNJ »

Erikozo píše:nooo u mna to bude spojka dnes mi ju idu menit tak dufam ze uz bude vsetko oka... a kde si zohnal take lacne silentbloky?
Jejich cena byla krapet vyssi, ale musis mit spravnyho automechanika, ktery vi kde objednavat a ma tam nehorazne slevy :-)
Uživatelský avatar
Erikozo
**
Příspěvky: 223
Registrován: 04 lis 2007, 22:38
Bydliště: Slovakiaaaaaaaaa Piestany

.

Příspěvek od Erikozo »

tak potom sa obratim na teba :))
Coupe99 1.gen 2.0 16V
Uživatelský avatar
Erikozo
**
Příspěvky: 223
Registrován: 04 lis 2007, 22:38
Bydliště: Slovakiaaaaaaaaa Piestany

.

Příspěvek od Erikozo »

uz mam problem vyrieseny... mam new spojku a vsetko ficiii jak ma:)
Coupe99 1.gen 2.0 16V
Uživatelský avatar
MadMaxx
**
Příspěvky: 165
Registrován: 25 led 2008, 09:15
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MadMaxx »

kde se daji pls sehnat ty silentbloky? koukal sem na autokelly a nikde sem je nenasel :-(
Uživatelský avatar
Erikozo
**
Příspěvky: 223
Registrován: 04 lis 2007, 22:38
Bydliště: Slovakiaaaaaaaaa Piestany

.

Příspěvek od Erikozo »

viesco takto na nete som nenasiel musis ist niekde do nejakej predajne nahr. dielov abo take daco a tam sa popytat ale pochybujem ze budu mat lebo ja som nasiel nejake ale neboli tam ani cisla ani nic nevedeli ako sa to da objednat takze jedine origo v hyundai a tam je to pekne masne...
Coupe99 1.gen 2.0 16V
Uživatelský avatar
MadMaxx
**
Příspěvky: 165
Registrován: 25 led 2008, 09:15
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MadMaxx »

a kua :-/
a co AndyNJ? nemohl bys mi s tim pomoct? ;-)
Odpovědět

Zpět na „COUPE“