Mám problém s ABS

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Niko

Mám problém s ABS

Příspěvek od Niko »

Zdravím všechny fandy,
Chtěl bych se někoho zeptat jestli nemá zkušenosti se systémem ABS. Bohužel mi nefunguje a svítí mi kontrolka ABS. Na diagnostice zjistili, že je vadná pumpa ABS oprava cca 30 000kč.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Re: Mám problém s ABS

Příspěvek od Hanz »

Niko píše:Zdravím všechny fandy,
Chtěl bych se někoho zeptat jestli nemá zkušenosti se systémem ABS. Bohužel mi nefunguje a svítí mi kontrolka ABS. Na diagnostice zjistili, že je vadná pumpa ABS oprava cca 30 000kč.
Uz jsem se o tom zmínil u jiného dotazu - mám ten samý problém po ujetí cca 450km. Dnes jsem byl na diagnostice u Hyundaie Sukorady a tam prišli na to, že mi pocitac hlásí závadu na třech čidlech. Už prý něco podobného řešili, kouknou do jejich análů a příští středu bych měl jít na opravu. Dám vědět o co GO.
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Re: Mám problém s ABS

Příspěvek od Hanz »

Hanz píše:
Niko píše:Zdravím všechny fandy,
Chtěl bych se někoho zeptat jestli nemá zkušenosti se systémem ABS. Bohužel mi nefunguje a svítí mi kontrolka ABS. Na diagnostice zjistili, že je vadná pumpa ABS oprava cca 30 000kč.
Uz jsem se o tom zmínil u jiného dotazu - mám ten samý problém po ujetí cca 450km. Dnes jsem byl na diagnostice u Hyundaie Sukorady a tam prišli na to, že mi pocitac hlásí závadu na třech čidlech. Už prý něco podobného řešili, kouknou do jejich análů a příští středu bych měl jít na opravu. Dám vědět o co GO.
Takže to mám za sebou - ABS fachčí po 20 minutách v servisu, příčinou bya údajně nečistota v řídící jednotce ABS z výroby??? Nevím jak tomu mám věřit, ale už jsem zase HAPPY.........
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
host mario

pojistka abs

Příspěvek od host mario »

chlapci mám skromný dotaz ,kde najdu v accentu 98 benzín pojistku abs? a pojistky vůbec díky moc
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Ja mam v mym auti pojistku na ABS jak u nohou, tak v motoru...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
host mario

Příspěvek od host mario »

díky moc... :lol:
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“