Doplnění k pojistkám na elantru.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Libor POHLUDKA
Příspěvky: 2
Registrován: 01 říj 2007, 13:10

Doplnění k pojistkám na elantru.

Příspěvek od Libor POHLUDKA »

Ahoj.Potřebuji návod k pojistkám na HYUNDAI ELANTRA 2.0l CRDI 83KW.Jestli by šlo tak v češtině.Mám problém.Nesvíti mi přístrojovka.Děkuji Libor.
Reklama
 

HonzaE
*
Příspěvky: 83
Registrován: 23 říj 2007, 14:36

Příspěvek od HonzaE »

Nemáš tam náhodou regulaci podsvícení? V jednom minulém autě, jsem ji měl a šlo to regulátorem zcela zhasnout.
Uživatelský avatar
tatulda
**
Příspěvky: 357
Registrován: 22 úno 2008, 22:13
Bydliště: Bystřice n.Pernšt.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tatulda »

Nic si z toho nedělej.Já když koupil elu,tak taky nesvítila-problém byl v žárovkách.Takže bych ti radil na některé žárovce změřit napětí,jestli tam jde a potom hledej pojistky.Na proměření ti stačí žárovečka přiletovaná na kousku drátu a hned poznáš,jestli je to OK.
H.Elantra 2,0i/104kW/02,dříve Lantra 1,6 a Pony 1,5
Xfield
**
Příspěvky: 280
Registrován: 02 lis 2007, 13:41

Příspěvek od Xfield »

Libor tam prý regulaci podsvícení nemá ..... a s těma žárovkama nevím - já v přístrojovce žádný žárovky nemám - jen takový malý hranatý LED, který určitě nejdou jednoduše měnit.
....asi bude muset projít jednu pojistku po druhé, nebo zkusit najít napětí přímo v konektoru, co se zapojuje do přístrojovky.
Uživatelský avatar
Rexcor
****
Příspěvky: 1173
Registrován: 19 črc 2007, 08:47
Bydliště: City Pce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rexcor »

Ano novejší auta už mají SMD ledky. A to opravdu není sranda měnit:-) Mám dojem, že je Ela už má. Ale není nic lehčího než projít pojistku za pojistkou, pokud máš chvilku času.:-D
Ale mám dojem, že auto tohodle typu a navíc s dvoulitrem by mělo mít ut regulaci. U Ely bývá vlevo jako pod volantem.
Subaru: Outback 3,0H6; Outback 3,6R6, Legacy 2,0D
Santa Fe 2,7 V6 4WD LPG sekvenční plynné palivo
Santa Fe 2,4i 4WD LPG sekvenční plynné palivo - prodáno
Renault: 19 cabrio 1,8; 19 sedan 1,8 16V prodáno; 19 cabrio 1,8 dárce orgánů zrušeno TP
Uživatelský avatar
jandaxx
***
Příspěvky: 508
Registrován: 21 čer 2005, 19:31
Bydliště: Praha

Příspěvek od jandaxx »

Ela s dvoulitrem v Benzinu měla regulaci. Vlevo pod volantem vedle regulace sklonu světlometů. Jak je to u nafty, nevím.
Odpovědět

Zpět na „ELANTRA“