Zimní 175/65 R 15 - můžu to napasovat na Coupečko?

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

Uživatelský avatar
Romanko999
**
Příspěvky: 186
Registrován: 08 úno 2008, 00:56
Bydliště: Banska Bystrica - SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Romanko999 »

Davepic píše:Roman a co to obout 195/50/15 tak to mám já..A guma je ohodně levnější když je v takovem rozměru ty 205 je celkem dost nevim zkus se mrknout a uvidiš... http://www.nejlevnejsipneu.cz/cz/pneuma ... &prumer=15
rád by som ale vieš aké tu je u nas na SK s fízlami:( tento tyzden idem na fizlovnu nech mi dopisu do poznamky ine rozmeri ako 205,50,R15 uvidime ako pochodime...ak mi to prepisu na tie 195 berem to :)
Hyundai Coupe 2.0 1998
xenony H1 6000k
utierka na utieranie zahmleneho okna :)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Romanko999
**
Příspěvky: 186
Registrován: 08 úno 2008, 00:56
Bydliště: Banska Bystrica - SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Zimní 175/65 R 15 - můžu to napasovat na Coupečko?

Příspěvek od Romanko999 »

no tak som objednal barum polaris 195/50/R15 uz ich mam aj doma chcem ich obuť tento tyzden. chcem sa opýtať či sa to bude pasovat na origos hyundai disk? kedže tam boli pred tym 205 a teraz su tam 195 ??? Ďakujem
Hyundai Coupe 2.0 1998
xenony H1 6000k
utierka na utieranie zahmleneho okna :)
Uživatelský avatar
Davepic
***
Příspěvky: 625
Registrován: 21 zář 2006, 20:24
Bydliště: Vigantice

Re: Zimní 175/65 R 15 - můžu to napasovat na Coupečko?

Příspěvek od Davepic »

Romanko999 píše:no tak som objednal barum polaris 195/50/R15 uz ich mam aj doma chcem ich obuť tento tyzden. chcem sa opýtať či sa to bude pasovat na origos hyundai disk? kedže tam boli pred tym 205 a teraz su tam 195 ??? Ďakujem
Zdar Romam jo neboj bude to tam pasovat uplně v pohodě..Já je mam taky obuté na origo kolech i tu samou značku jak tady píšeš i ten samý rozměr...a není ještě brzy na přezouvání?? No nevim teda jak u vás na slovákach..
Obrázek

HYUNDAI COUPE 2.Generace V6
Uživatelský avatar
Romanko999
**
Příspěvky: 186
Registrován: 08 úno 2008, 00:56
Bydliště: Banska Bystrica - SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Zimní 175/65 R 15 - můžu to napasovat na Coupečko?

Příspěvek od Romanko999 »

Kamo moje letne pneumatiky maju že vraj 8 rokov:D a neuveritlne hučia cele auto sa mi pomaly začína triasť pred tym len zadok hučal a teraz už aj predok začal a neda sa to vydržať, takže to menim čo najskôr a čo si spokojny s barunkama?? inač na sk už mame občas peknu kosu rano a v noci už to ide pod 10 stuponou okrem tohto tyzdna
Hyundai Coupe 2.0 1998
xenony H1 6000k
utierka na utieranie zahmleneho okna :)
Uživatelský avatar
Davepic
***
Příspěvky: 625
Registrován: 21 zář 2006, 20:24
Bydliště: Vigantice

Re: Zimní 175/65 R 15 - můžu to napasovat na Coupečko?

Příspěvek od Davepic »

Romanko999 píše:Kamo moje letne pneumatiky maju že vraj 8 rokov:D a neuveritlne hučia cele auto sa mi pomaly začína triasť pred tym len zadok hučal a teraz už aj predok začal a neda sa to vydržať, takže to menim čo najskôr a čo si spokojny s barunkama?? inač na sk už mame občas peknu kosu rano a v noci už to ide pod 10 stuponou okrem tohto tyzdna
Spokojeny jsem s nima parádně!! coupečko není zas tak těžke auto takže se tak rychle nesjedou...Kámoš je měl na passatu combi a nevydržely mu ani rok ale celkem na nich dost lital na suche cestě...Já je ted budu mít 3 zimu a vzorek je tam paradní ale jde to už poznat takže ted budu davat ty gumy co jsem měl vzadu tak je hodím do předu...
Obrázek

HYUNDAI COUPE 2.Generace V6
Uživatelský avatar
Romanko999
**
Příspěvky: 186
Registrován: 08 úno 2008, 00:56
Bydliště: Banska Bystrica - SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Zimní 175/65 R 15 - můžu to napasovat na Coupečko?

Příspěvek od Romanko999 »

Davepic píše:
Romanko999 píše:Kamo moje letne pneumatiky maju že vraj 8 rokov:D a neuveritlne hučia cele auto sa mi pomaly začína triasť pred tym len zadok hučal a teraz už aj predok začal a neda sa to vydržať, takže to menim čo najskôr a čo si spokojny s barunkama?? inač na sk už mame občas peknu kosu rano a v noci už to ide pod 10 stuponou okrem tohto tyzdna
Spokojeny jsem s nima parádně!! coupečko není zas tak těžke auto takže se tak rychle nesjedou...Kámoš je měl na passatu combi a nevydržely mu ani rok ale celkem na nich dost lital na suche cestě...Já je ted budu mít 3 zimu a vzorek je tam paradní ale jde to už poznat takže ted budu davat ty gumy co jsem měl vzadu tak je hodím do předu...
Tak to si ma potešil..pevne verim, že 2 sezony vydržia... :lol:
Hyundai Coupe 2.0 1998
xenony H1 6000k
utierka na utieranie zahmleneho okna :)
Odpovědět

Zpět na „COUPE“