Hadky a blbosti

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
vlado1979
****
Příspěvky: 1114
Registrován: 19 črc 2008, 10:19
Bydliště: Malinovo
Kontaktovat uživatele:

Re: Hadky a blbosti

Příspěvek od vlado1979 »

Hardcam píše:vlado, co ti zase jebe? Mas zase potrebu se navazet? Cely tyden klid, pak se pripojis a veskerou dobrou naladu poseres. A to jeste v tomto tematu, ktery pro dnesek slouzil jako odlehceni celyho roku. Opet zcela zbytecn rozbroje.
Vôbec nie, zle si ma pochopil, chcel som Ťa vyzdvihnúť, sorry. Prepáč. Je to na odľahčenie a tak to vnímam, žiadne napádanie. Dnes iba chválim a všetkým želám pekné Vianoce. Nenapísal som jediný kritický príspevok, nemám dôvod. Keď som chcel pochváliť, tak som dostal "pres hubu". OK, beriem to ako nepochopenie príspevku alebo už kritizovanie z povinnosti.
Ešte raz Hard, prepáč a užívaj si sviatky.
Mazda CX-5, 2.0 Skyactiv-G AWD AT, 118 kW (2015-
Suzuki Swift, 1.2 VVT, 69 kW (2016-
BMW 530i E61, 3.0 R6 AT, 200 kW (2011 -2015)
Hyundai i30, 1.4, 80 kW (2008-2011)
Peugeot 307 break, 2.0 HDi, 79 kW (2006-2008)
Mazda 121, 1.4, 44 kW (2004-2006)
Reklama
 

Uživatelský avatar
saldy
***
Příspěvky: 545
Registrován: 11 kvě 2009, 15:00
Bydliště: UL
Kontaktovat uživatele:

Re: Hadky a blbosti

Příspěvek od saldy »

Tak zdá se že už konečně skončila tragikomedie v přímém přenosu a konečně začnou trochu nějaký ty svátky. Přeju všem Hundajákům pěkný svátky, relaxujte a ať zvítězí zdavý rozum nad pravdou, láskou, lží i nenávistí.
Tucson Euro 2016, 1.7 CRDi, 85kW, Sněhulák
i30, 1.6 CRDi, 94kW, Sněhulák
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7963
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Hadky a blbosti

Příspěvek od Mexican »

89majlo96 píše:Mexican : nemyslel som jepa ako znacku jeep, ale jepa ako vseobecne pomenovanie pre dzipy. Pomenovanie buran si nechaj pre seba :lol: V terene vyuzijes vacsi potencial diesla ako benzinu, pretoze diesel ma vacsi krutiaci moment v nizkych otackach. Cize je vhodnejsi na rozhybanie velkej kravy napriklad v horach alebo v hlbokom snehu.
A JEEP sa mi paci 2012 Grand Cherokee SRT8, do toho si diesla predstavit neviem, to mas pravdu.
ono o redukcnej prevodovke si asi moc nepocul. Pretoze je uplne prd ci mas brazilion nM na motore, ked na kolesach mas prd. To by clovek s laskou pre traktory mohol vediet :twisted: pomenovanie jeep pre offroady, alebo aby som ostal verny slovemnskemu jazykovemu zakonu terenne automobily jak trochu.. laicky :-) ja som sice offroiad noob ale vzdelavam sa a pockajte vsetci v 2012 :twisted:

Hard: ja mam staru dobru LG, dovod menit zatial nemam... prave za love, co sa mi valalli doma z fondu "kokej pyco, kolko si usetril, kedze nemas benzinozruta" dostali (dostanu) rodicia peknu 32" ledku od Tam-tungu :P

vsetkym stastne a vesele.. som dufal, ze na Vrutkach bude krajsia zima, ale aj tie 3cm snehu su lepsie ako holota co bola rok minuly
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
89majlo96
Moderátor
Příspěvky: 3545
Registrován: 05 úno 2009, 07:58
Bydliště: Topoľčany
Kontaktovat uživatele:

Re: Hadky a blbosti

Příspěvek od 89majlo96 »

o redukcnej prevodovke som uz nieco z rozpravanie pocul :mrgreen: Dokonca aj o diferakoch, uzavierkach naprav, medzinapravovych uzavierkach a zevraj existuje aj nieco take ako redukcia v nabojoch :wink: Ale benzin je urcite vhodnejsi do terenu, preto su aj vsetky nakladne auta a tazke stroje na naftu.
A skus zatopit benzinovy motor ci ti nezdochne (samozrejme budes mat zdvyhnute sanie). Diesel nastartujes a mozes kludne odpojit baterku a ides dalej. Pri benzine natrafis na vodu v kontaktoch a dojazdil si :wink:
1,4i CVVT občas nezaškodí pozdraviť obmedzovač...
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7963
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Hadky a blbosti

Příspěvek od Mexican »

diferencial, uzavierka naprav sa tematiky benzin vs diesel v offroadoch tyka len okrajovo. Ale je prijemne ze sa vyznas ;)

to je zaujimave ze vsetky skutocne terenaky, co jazdia 20-30 rokov su benzinaky. A to myslim afriku, latinsku ameriku, rusko (land rover, jeep, uaz, niva, ) .. Doteraz nevedia vyrobit rusaci slusny diesel do osobaku, pretoze to fakticky nevyuziju

diesel v nakladakoch je nieco ine. Ono aj povestne ruske Zily a Krazy jazdia na benzin. Sice maju 100/100 ale tak jednoduchy motor, ze sa tam nema co pokazit. tatrovky a nove Kamazy na Urale musia parkovat v specialnych vyhrevniach, resp bezat celu noc inak by nenastartovali. No ale mas to jedno... hadat sa nebudem :-)

diesel tam prave pchaju kvoli setrilkom a moznosti tahat privesy (co je u offroadu s ramom pekny benefit, tam sa skriepit nebudem)

uricte je jednoduchsie vysusit benzinak ako ozivit vstreky, cerpadlo alebo znicene turbo u diesloveho offroadu, pretoze nie kazdy uzivatel ma niekde v tajge pumfu s Extra-racing-top-performance Shellom. Uz len blbost, ze dojde palivo niekde v prdeli diesel doslova diskvalifukuje. Jednoduchy V6 dolejes benzinom, casto rucne napumpujes a voila startuje. U dieslu treba v stastnejsom pripade zlhavo odvzdusnovat sustavu, alebo to dat rovno nejakemu Mukambugovi do servisu. Opakujem, nepisem o SUV ktore jazdia 99% po dialnici a 1% s adrenalinom v ociach po polnacke k bacovi na salas po lacny syr
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
Cvrček
**
Příspěvky: 266
Registrován: 30 črc 2011, 08:33

Re: Hadky a blbosti

Příspěvek od Cvrček »

saldy píše:Tak zdá se že už konečně skončila tragikomedie v přímém přenosu a konečně začnou trochu nějaký ty svátky. Přeju všem Hundajákům pěkný svátky, relaxujte a ať zvítězí zdavý rozum nad pravdou, láskou, lží i nenávistí.
JJ, tobě taky pěkný svátky ve společnosti Vasila Bil´aka, Aloise Indry, Lubomíra Štrougala, Milouše Jakeše a dalších..
Čest, soudruhu..
I30, 1.6 CRDI (66kW), BLACK DEVIL, paket tRiKoLoR, 6°
Co mě baví a živí: KRIZOVÝ MANAGEMENT, POMOC PŘI NAVYŠOVÁNÍ OBRATU
VZDĚLÁVACÍ KURZY pro prodejce "JAK LÉPE A VÍCE PRODÁVAT", vytvoření argumentací při prodeji
Uživatelský avatar
89majlo96
Moderátor
Příspěvky: 3545
Registrován: 05 úno 2009, 07:58
Bydliště: Topoľčany
Kontaktovat uživatele:

Re: Hadky a blbosti

Příspěvek od 89majlo96 »

mexican : jj o vyhrevnach som pocul od krsneho. A o ziloch a krazoch s benzinovymi motormi som este nepocul, ale tak moze to byt kvoli tomu ze nafta v zime mrzne. Ale je to jedno nebudeme sa tu natahovat ci je lepsie benzin alebo nafta :)
uzivajme si sviatky pokoja a mieru :wink:
1,4i CVVT občas nezaškodí pozdraviť obmedzovač...
Uživatelský avatar
saldy
***
Příspěvky: 545
Registrován: 11 kvě 2009, 15:00
Bydliště: UL
Kontaktovat uživatele:

Re: Hadky a blbosti

Příspěvek od saldy »

Cvrčku, tohle neni problém, který lidi rozděluje na komunisty a ty ostatní, má to mnoho rozměrů, kritika vychází z úst nejen komunistů ale skutečných disidentů, kdo hledá, ten si info najde, začal bych třeba u Jiřího Wolfa. Havel je osoba významná, ale také rozporuplná. I když jsme v "hádkách", hádat se o tom nebudu, každý ať si myslí co chce.
Tucson Euro 2016, 1.7 CRDi, 85kW, Sněhulák
i30, 1.6 CRDi, 94kW, Sněhulák
Uživatelský avatar
Cvrček
**
Příspěvky: 266
Registrován: 30 črc 2011, 08:33

Re: Hadky a blbosti

Příspěvek od Cvrček »

saldy píše:Cvrčku, tohle neni problém, který lidi rozděluje na komunisty a ty ostatní, má to mnoho rozměrů, kritika vychází z úst nejen komunistů ale skutečných disidentů, kdo hledá, ten si info najde, začal bych třeba u Jiřího Wolfa. Havel je osoba významná, ale také rozporuplná. I když jsme v "hádkách", hádat se o tom nebudu, každý ať si myslí co chce.
No já jsem reagoval na ty urážky týkající se V. Havla, protože se to prostě nehodilo.. Je to přesně jak píšeš: "každý ať si myslí co chce",
a u toho také mělo zůstat.. Taky přece stačilo napsat: "pěkný Vánoce Vám všem" :) bez trapného komentáře, který se nehodí ani k V. Havlovi, ani k Vánocům..
Jsem rád, že žiju alespoň v tom, co je nyní (pořád máme co zlepšovat a já věřím, že se to zlepší!) než po vzoru StB a bolševika obecně (taky jsem zažil, takže mohu porovnávat :)
Takže mnohem raději samotného Havla, než Husáka s Jakešem dohromady (viz na YUOTUBE nahrávka Jakeše z Červeném Hrádku - http://www.youtube.com/watch?v=cKoQQo8gdPM).
Jen si to připomeňte! [-X
I30, 1.6 CRDI (66kW), BLACK DEVIL, paket tRiKoLoR, 6°
Co mě baví a živí: KRIZOVÝ MANAGEMENT, POMOC PŘI NAVYŠOVÁNÍ OBRATU
VZDĚLÁVACÍ KURZY pro prodejce "JAK LÉPE A VÍCE PRODÁVAT", vytvoření argumentací při prodeji
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Hadky a blbosti

Příspěvek od Vilda »

saldy píše:Tak zdá se že už konečně skončila tragikomedie v přímém přenosu a konečně začnou trochu nějaký ty svátky. Přeju všem Hundajákům pěkný svátky, relaxujte a ať zvítězí zdavý rozum nad pravdou, láskou, lží i nenávistí.
Saldy, mluvíš mi z duše =D> konečně si můžeme užít Vánoce ..... byla to šaškárna, placená z našich daní ... :roll:
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
enjoy
****
Příspěvky: 1272
Registrován: 19 srp 2011, 20:23
Bydliště: Praha 3

Re: Hadky a blbosti

Příspěvek od enjoy »

Pořád milionkrát lepší zaplatit z mých daní takovouhle "šaškárnu",než nějakou o který se ani nedozvíme...
Mě osobně tahle celá šaškárna celkem potěšila,protože doteď jsem si myslel,že češi jsou národ ignorantů a kreténů...
Hyundai Matrix 1.5 CRDi VGT 81kw
Uživatelský avatar
lada 71
***
Příspěvky: 537
Registrován: 08 úno 2011, 10:51
Bydliště: Nordböhmen

Re: Hadky a blbosti

Příspěvek od lada 71 »

Cvrček píše:...JJ, tobě taky pěkný svátky ve společnosti Vasila Bil´aka, Aloise Indry, Lubomíra Štrougala, Milouše Jakeše a dalších..
Čest, soudruhu..
Cvrček píše:...No já jsem reagoval na ty urážky týkající se V. Havla, protože se to prostě nehodilo..
Ty jsi dobrej, tak že podle tebe, ten kdo nenosí tričko s nápisem Václav Havel, tak je komouš? Zajímavé. Já osobně taky nesdílím hromadnou euforii z úmrtí Havla. I já jsem ho měl v jistém slova smyslu rád, ale v žádném případě to pro mě nebyl polobůh. Jen bych rád připoměl, že to nebyl v žádném případě on a ani chartisté či jiní disidenti, kdo spustil oné události podzimu 1989. Spoustu věcí a událostí samozřejmě jsou jeho zásluha, ale taky má na svědomí pár fatálních omylů a chyb. Koneckonců, chybovat je lidské. Především se nedokázal (nebo nechtěl), razantně vypořádat s komunistickou minulostí a lidmi, kteří vyloženě škodily a způsobily morální marast. Já osobně jsem si daleko víc vážil Karla Kryla a i ten po pár letech po revoluci, i když byl s Václavem kamarád, o jeho chování a politických postojích prohlásil, že mu je z něj tak nějak smutno a v žádném případě to už není TEN Václav Havel, jakého znal z dřívější doby. Já jsem se ani v pátek 23.12., neúčastnil minutové piety na uctění jeho památky, nějak nemám rád hromadné organizování čehokoliv a když o tom nejsem já sám přesvědčený, že to chci udělat, tak to prostě neudělám. Byl jsem právě v obchodě a v žádném případě jsem nebyl jediný, kdo se na minutu nezastavil. Mohl jsem, ale nechtělo se mi.
Hyundai i30 Comfort, 1,6 CRDi VGT - 85kW, Vivid Blue, 07 / 2010.
Oil: Shell Helix Diesel Ultra 5W-30. Benzina - Verva Diesel / Euro Oil - Optimal Diesel (bez biosložky) + VIF
"Ať to má kozy nebo kola, vždy s tím budou problémy".
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hadky a blbosti

Příspěvek od Farrael »

Hele Saldy má pravdu. Upřimně ten pocit co jsem měl, když jsem jel v sobotu na štědrej den Prahou přes Letnou fakt hezkej nebyl. Po cestě na několika budovách pořád černý vlajky. Ono ano vzdali mu poctu, ale zase na druhou stranu už je to taky nějakej den co umřel. Otravovali tady s nim buhví jak dlouho v mediích a aby i na štědrej den ještě vysely smuteční vlajky no to mi už přijde moc.

PS: souhlasím rovněž s Láďou. Taky má pravdu. Havel je hlavně tvář. Není ten, kdo tady spustil pád komunismu. O tom už bylo rozhodnuto dávno dopředu i bez něj. Ale to už jsou historická fakta, která velká část národa ani nezná. A k tomu ty omyly. O těch se taky taktně mlčí. Ale to je u našich politiků tak už říkajíc národní "povinnost".
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Uživatelský avatar
Josef
****
Příspěvky: 1282
Registrován: 10 kvě 2005, 11:32
Bydliště: Praha

Re: Hadky a blbosti

Příspěvek od Josef »

:shock: :shock: :shock:

Hosté z jihu Přísně střeženou hranici mezi oběma korejskými státy v pondělí překročily dvě skupiny jihokorejských občanů, aby v hlavním městě KLDR uctily Kim Čong-ilovu památku.
Jednu ze skupin vede vdova po bývalém jihokorejském prezidentovi Kim Te-džungovi I He-ho. Druhou skupinu tvoří vedoucí pracovníci jihokorejského koncernu Hyundai v čele s jeho předsedkyní Hjon Čong-un. Pokloní se památce Kim Čong-ila.
KLDR už dříve uvedla, že pohřbu se žádné zahraniční delegace účastnit nebudou.
:shock: :shock: :shock:

Zdroj
http://www.novinky.cz/zahranicni/svet/2 ... zpravy-dne
Uživatelský avatar
saldy
***
Příspěvky: 545
Registrován: 11 kvě 2009, 15:00
Bydliště: UL
Kontaktovat uživatele:

Re: Hadky a blbosti

Příspěvek od saldy »

Státní delegace na pohřeb nejela, to by byla jejich politická sebevražda. Ta vdova po jihokorejském prezidentovi je tam proto, že i Kim Čong Il vyslal delegaci na pohřeb jejího manžela, to se dá chápat. S tím Hyundaiem nevím, má někdo informace o ekonomické spolupráci mezi Hyundai a KLDR?
Tucson Euro 2016, 1.7 CRDi, 85kW, Sněhulák
i30, 1.6 CRDi, 94kW, Sněhulák
Odpovědět

Zpět na „Pokec“