Getzik´s nová i30 1,6 GDI

Založte si své téma a představte svojí i30 ostatním

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Uživatelský avatar
Haer
***
Příspěvky: 513
Registrován: 26 srp 2008, 20:28
Bydliště: brněnsko

Re: Getzik´s nová i30 1,6 GDI

Příspěvek od Haer »

Getzik: Moc hezke auticko, at dobre slouzi :) A ty nalepky bych taky sloupnul. Dali mi je kdysi na Accent a nevydrzely ani tyden. U i30 mi je nastesti nelepili.

robotron: Moc jsem dno nezkoumal, ale myslim, ze svemu ucelu slouzi docela dobre. Je to asi taky nejaky hadrama olepeny sololit nebo neco podobneho. Jen me stve ten zbytecny, mrtvy prostor mezi rezervou a dnem kufru - kufr mohl byt diky toho min. o nejakych 6-8 cm hlubsi... :(

Integrovanou navi jsem hodne zvazoval - libi se mi, jak dotvari vzhled interieru, barevny display dela auto od pohledu "drazsi" :D Navic obraz parkovaci kamery je mnohem vetsi nez ve zpetnem zrcatku.
Nicmene ta castka navic mi prisla desna, zvlast kdyz mam prenosnou navi s pravidelnymi updaty a u tohoto se zatim moc nevedelo, jak to s mapama bude.
Skoda, ze se tyhle veci do aut porad delaji takove "hloupe". Kdyby to bylo neco standardizovaneho (ala tablet), aby se to dalo vyuzivat k vice vecem, tak by to byla jina. Dat pak tech 25 navic pripadne i neco nad by me netrapilo. Ale takhle mi to prislo skutecne jen jako priplatek za image bez pridane hodnoty na funkcnosti (tedy pro mne). Presto kdyby byla za 5-10, tak bych to asi obetoval, je to totiz fakt coool :D Az budete vedet, jak to je s nahravanim novych map prip. ceskou lokalizaci a mapovym pokrytim, tak to sem prosim postnete, nejlepe pod zvlastni tema o navi v i30-2012
Hyundai i30-2012 Style 99kW 04/2012...soucasnost Obrázek
Hyundai Accent LC OnAir 63kW 02/2006...04/2012 Prodano Obrázek
Suzuki Swift GLX 63kW 08/2002...07/2006 Prodano
Reklama
 

Uživatelský avatar
getzik
**
Příspěvky: 125
Registrován: 24 zář 2005, 19:36
Bydliště: ČR

Re: Getzik´s nová i30 1,6 GDI

Příspěvek od getzik »

Všem díky :-D

2 Haer: taky mi přijde docela škoda, že nelze navi využít např. k přehrávání videí, fotek z USB apod., nicméně souhlasím, že obraz z parkovací kamery přímo na navi vypadá o mnoho lépe, než ve zpětném zrcátku, a navi jako taková prostě lépe do interiéru zapadne, než-li přenosé navigace ... pokud se dozvím něco bližšího o té češtině, určitě dám vědět :-)

Co se týče paliv, tak také raději tankuji kvalitní značková paliva. Tankoval jsem je i u Getze, kterého jsem měl předtím.
Hyundai i30 1,4 T-GDI 7-DCT Style Ultimate, Demitasse Brown
Hyundai Tucson 2,0 CRDi 4x4 Style Premium, Polar White
Uživatelský avatar
Chasnik
******
Příspěvky: 4140
Registrován: 08 srp 2011, 19:23
Bydliště: Litoměřicko

Re: Getzik´s nová i30 1,6 GDI

Příspěvek od Chasnik »

Pěkná kára, akorát ta barva už je tady na fóru dost okoukaná :mrgreen:
Nejlepší na tom autě je stejně VOLANT! To by se mi líbilo, tolik tlačítek, na všechno dosáhnout prstama s rukama na věnci, žádný šmátrání po palubce nebo dokonce za lukasy (viz tlačítko TRIP) =D>

Integrovaná navi - poslední dobou nejčastější zlodějskej artikl, bohužel. Když už je to ve vybaveným skladovým autě, tak to kvůli tomu člověk neodmítne, ale jinak u mně převažují negativa nad pozitivy...
i30 combi PDe 1.5 DPi 110k
i30 kombi CRDi Weekend Design 109 k (17-20), Cee'd SW 1.6 GDI 135 k (15 -17 )
i30 cw 1.6 CVVT 126 k (11 - 15), C-MAX 1.6 TDCI 109k (06 - 11), Punto 1.2 16V 80k (02 - 06)
6 x Š 120/125 (95 - 02)
Uživatelský avatar
getzik
**
Příspěvky: 125
Registrován: 24 zář 2005, 19:36
Bydliště: ČR

Re: Getzik´s nová i30 1,6 GDI

Příspěvek od getzik »

Tak jsem byl včera s mojí třícou na ručním mytí. Musím uznat, že opravdu prokoukla, nicméně jsem si nyní po umytí všiml, že mám několik důlků na střeše, kapotě a dveřích spolujezdce :(. Zřejmě od krupobití, které se přes nás minulý týden přehnalo. Zrovna jsem byl v práci, takže auto stálo venku. Hned druhý den jsem se sice díval, jestli tam nějaké důlky nejsou, ale jak bylo auto špinavé, ničeho jsem si nevšiml. Až po umytí je vše vidět lépe. :x

Zkusím co nejdříve zajet do servisu kvůli opravě, aby to vzali na pojistku.
Hyundai i30 1,4 T-GDI 7-DCT Style Ultimate, Demitasse Brown
Hyundai Tucson 2,0 CRDi 4x4 Style Premium, Polar White
Uživatelský avatar
jeremiasz
*
Příspěvky: 44
Registrován: 15 zář 2011, 09:32

Re: Getzik´s nová i30 1,6 GDI

Příspěvek od jeremiasz »

getzik píše:Všem díky :-D

2 Haer: ...., nicméně souhlasím, že obraz z parkovací kamery přímo na navi vypadá o mnoho lépe, než ve zpětném zrcátku, a navi jako taková prostě lépe do interiéru zapadne, než-li přenosé navigace ... .....
designove urcite vypada navigace v panellu lip, ale ja mam obraz v zrcatku a, ikdyz je samozrejme mensi, prijde mi to krapte praktictejsi/ergonomictejsi, protoze pri couvanim jeste kontroluju obraz v zrcatku
i30 2012 1,6 MPI DOHC CVVT
http://moje.auto.cz/jeremiasz/hyundai-i30.html
predchozi
Fiat TIPO 2.0ie 8V - prenechano zene
Fiat TIPO 1.4 - Killed In Action
Uživatelský avatar
getzik
**
Příspěvky: 125
Registrován: 24 zář 2005, 19:36
Bydliště: ČR

Re: Getzik´s nová i30 1,6 GDI

Příspěvek od getzik »

getzik píše:... nicméně jsem si nyní po umytí všiml, že mám několik důlků na střeše, kapotě a dveřích spolujezdce :(. Zřejmě od krupobití ...
Tak již mám auto opravené a bez důlků od krup ... nic není poznat. Vše měli hotové za půl dne. Naštěstí, že jsem si vybral to Hyundai pojištění s 0% spoluúčastí :-).
Hyundai i30 1,4 T-GDI 7-DCT Style Ultimate, Demitasse Brown
Hyundai Tucson 2,0 CRDi 4x4 Style Premium, Polar White
Matus_64
*
Příspěvky: 21
Registrován: 19 kvě 2012, 17:37

Re: Getzik´s nová i30 1,6 GDI

Příspěvek od Matus_64 »

robotron píše:Zaujímalo by ma, či má aj výbava Style v kufri podlahu z kartónovej lepenky ako lacnejšie verzie. Na tomto v Hyundai určite šetriť nemuseli, je to naozaj otrasné....
Kup si orig.vaničku pre Hyundai za cca 27€ a nebude ta to trápiť, znížiš o niečo aj hlučnosť zo zadu...
Hyundai i30, 2012 1,6 Mpi. automat
Odpovědět

Zpět na „i30 2012- Auta členů“