Koupim, dovezu, mam radost......Opravuji, Silim!!! Poradte

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

kizby
*
Příspěvky: 60
Registrován: 11 říj 2006, 11:57
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kizby »

Mich@l píše:Cau lidicky. Tak mozna uz brzo se budu moct projet. Dali jsme tam jinou rj a check engine dela to co ma. Uz jen obejit imob a pojedu.
tak to už mám asi smůlu co?
Accent 1,3i 12V do provozu 12/1995
Reklama
 

Uživatelský avatar
Mich@l
**
Příspěvky: 112
Registrován: 09 črc 2005, 15:15
Bydliště: FM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mich@l »

:D Jeste ne, jeste mi to nejede.
Autodíly mám od Autojazz.cz
Uživatelský avatar
Melkor
**
Příspěvky: 282
Registrován: 26 led 2007, 16:45
Bydliště: Velké Popovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Melkor »

Tak jak to vypadá? prozraď. Sám uvažuji o dotažení z německa, ale jak to tak vydím tak to radši koupím u nás.
Uživatelský avatar
Mich@l
**
Příspěvky: 112
Registrován: 09 črc 2005, 15:15
Bydliště: FM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mich@l »

Čau. No zatím ještě nijak.... :( Skončil jsem ze školou a hledám si zaměstnání, ať mám na placení autoservisu :cry: . Dám vědět až se poprvé tím autem projedu. Jinak si auto klidně dovez, ale musí být v pojízdném stavu!!! Pak už máš jednu nohu v suchu. Čau
Autodíly mám od Autojazz.cz
Uživatelský avatar
Mich@l
**
Příspěvky: 112
Registrován: 09 črc 2005, 15:15
Bydliště: FM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mich@l »

Čus lidi. Tak jsem už něco špekuloval, ještě mi to zatím nejede, ale to už nebude mít dlouhého trvání. Práce je, peníze ještě néé, ale už to začíná klapat. Jako s tím autem jsem se pekně sekl, to vám řeknu. Jestli budete někdo něco tahat odněkud z ciziny, tak si dejte majzla uplně na vše!! Ať tam vše funguje!! Jestli tam nebude svítít nějaká kotrolka, tak už bych tomu vozu nevěřil. Nikdy nevíte, kde je zakopaný pes. Jak už se tady psalo, jeďte tam vy, udělejte si klidně volno. Ono se to fakt vyplatí. Já už tu šunku dám dohromady, mám spoustu ND :D , ale někdo, kdo by měl jen jeden vůz, by na to mohl doplatit. Tak jak jsem říkal, už to dávám do kupy. Po první výplatě jde auto do servisu nebo k nějakému odborníkovi, už mám dost fušerů, akorát to vždy rozdup.u a pak se to těžko dává dohromady. Pitval jsem řidičovy dveře, protože vrzaly jako prase a já chtěl zjistit, co je s tím stahováním oken. Po odstranění polstrování, které šlo úplně bez problémů, jsem zjistil, že už tam někdo opravdu hrabal. Origo plachta byla potrhaná a přelepená černou lepící páskou. Pak mi málem vypadlo okno ze dveří, když jsem do něj nedopatřením šťouch. No prostě legrace. Jinak motorek tam byl, ale stačilo trošku propnout ocelové lanko, které se stará o posun držáku okna, tak okamžitě prdlo :lol: . Tak bylo prorezlé :evil: . No jinak jsem se nenechal vyvést z míry a pokračoval v pitvání. No to byste neuvěřili, co jsem tam ještě našel! Přímo na motorku na tom navijáku lanka byl uzlík. No uzlík jako prase který to koupletně zacpal, takže se s tím lankem nedalo ani hnout. Je na obrázku, omluvte kvalitu (siemens m65). To se nedivím, že to pak nechtělo fičet. Navíc tam asi bylo špatné těsnění kolem okna, protože spodek dveří je orezlý. Tak asi budu měnit komplet dveře i s elektrikou. Až pokročím, zase napíšu. Čus Obrázek
Autodíly mám od Autojazz.cz
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

:shock: Ty ještě žiješ chlape???? :o
No ty máš taky batoh smůly :( Jasně,koukej psát jak a co vypadá s tebou!!! :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
Melkor
**
Příspěvky: 282
Registrován: 26 led 2007, 16:45
Bydliště: Velké Popovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Melkor »

vím že to nechceš slyšet a ani já bych to neudělal, ale nebylo by lepší to hodit ze skály a za prachy který do toho ještě hodláš vrazit si koupit jiný auto? Kdo není v tvé situaci by to jistě udělal, ale každý kdo se do podobné situace dostane to nakonec neudělá :-)
Každopádně hodně štěstí a ať už brzo jezdíš!
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Melkor píše:vím že to nechceš slyšet a ani já bych to neudělal, ale nebylo by lepší to hodit ze skály a za prachy který do toho ještě hodláš vrazit si koupit jiný auto? Kdo není v tvé situaci by to jistě udělal, ale každý kdo se do podobné situace dostane to nakonec neudělá :-)
Každopádně hodně štěstí a ať už brzo jezdíš!
To bych to musel udělat taky :-(
Nejni jiná možnost, než si to postupně dávat dohromady..
Jsem s tebou Mich@le.. jsme na tom dost podobně ;)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Melkor
**
Příspěvky: 282
Registrován: 26 led 2007, 16:45
Bydliště: Velké Popovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Melkor »

jenás víc :-) sice na tom nejsem tak špatn+ (jezdim) ale sem tam taky něco vyměnim... Každopádně pište jak to pokračuje. To bude balzám na srdéčko až to pojede... :-)
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Joo.. to je jediný dobrý.. já taky jezdim.. ale musim to dát do servisu.. a bude to pálka.. chjooo :-( Snad se všichni my smolaři sejdem v Mimoni ;)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
mirec
**
Příspěvky: 439
Registrován: 01 úno 2006, 23:09
Bydliště: Košice, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mirec »

tak ja musim vymenit olej osetrit koroziu a potom dat orpavit predny naraznik...lebo jak som vzal obrubnik jednym smykom tak som zlomil nejaky hlavny nosnik ci co :D a teraz je trosku nakrivo lebo sa vystuha posunula doluuu :) tak som "stastny"
Sonata 2,4 2006 Elegance
Accent GLS 1996 1,5 12V 5dv.
Macek_X
*
Příspěvky: 49
Registrován: 07 úno 2006, 15:49
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Macek_X »

Jsou to ale lidi na světě co maj odvahu prodat takové auto.. no hold asi věděl co děla protože kdyby to prodal nějakému němci tak myslim že ten by si to jen tak libit nenechal.. ale z ovy je to do německa docela štreka takže držím palce at ti brzy autičko jezdí jak má.. :wink:
Hyundai Pony 1.3 LS 3.dveř
a nový člen rodiny Getzík 1,4 Dynamic
Uživatelský avatar
Mich@l
**
Příspěvky: 112
Registrován: 09 črc 2005, 15:15
Bydliště: FM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mich@l »

Čaute všichni. Jo, ještě žiju :lol: . Děkuji za podporu v mém úsilí, budu to potřebovat. Každý paleček se bude hodit. Uvažoval jsem, že to někde střelím, ale za ty peníze co jsem do toho vrazil, to neprodám ani náhodou. Možná tak za dvacet, ale z dovozem to bylo kur..sky drahé a náhradních dílů mam dost z toho roztřeleného. Zítra se jdu mrknout na okno u spolujezdce. Fotky ukážu. Jinak chlapci a děvčata nevíte, zda se dá koupit to ocelové lanko, co táhá okno nahoru a dolů?? Nějak jsem to moc ještě nekontroloval, tak se mi prosím nevysmějte, kdyyby se tam dalo dát normál. ocel. lanko, které je k dostání v železářství :oops: . Marťas ja se tomu servisu asi nakonec taky nevyhnu :cry: , nevím nevím na kolik mě to pak vyjde a radši o tom ještě ani nepřemýšlím. Tak zítra nebo nejpozději v pátek napíšu, jak to pokračuje. Čus.
Autodíly mám od Autojazz.cz
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Mich@l píše:Marťas ja se tomu servisu asi nakonec taky nevyhnu :cry:
Nezbejvá mi, než ti jen držet pěsti, abys to dal do toho správnýho servisu.. v dnešní době nadlidskej úkol :-(
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Melkor
**
Příspěvky: 282
Registrován: 26 led 2007, 16:45
Bydliště: Velké Popovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Melkor »

v servise mi rekli, ze se to nedá koupit zvlášť :-( celé to stoji zhruba 1200 ale myslím že jestli je v čudu jenom to lanko, a máš nějakou možnost ho tam přidělat (já to měl přervaný tak že nebylo kde a jak chytit nový) tak by měl bohatě stačit bowden z cykloshopu...A tam dáš za metr 15Kč :-)
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“