Navigace

Moderátoři: vipe, Moderátoři

Uživatelský avatar
macháček
***
Příspěvky: 632
Registrován: 14 lis 2005, 23:30
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od macháček »

Já bych z vlastní zkušenosti, upřednostnil Mio C710+. No přihřeji si polívčičku, jsem prodejce ( možnost i jiná Mio, Geosat) cena 12500Kč + poštovné. Jelikož se ceny mění, když tak SZetkem pošlu aktuální. Koukněte se na netu na vybavení a funkce, stránky nepíši je toho všude dost.
Hyundai Lantra kombi 1.5 12V GLS/r. v. 2000
Reklama
 

Uživatelský avatar
Josef
****
Příspěvky: 1282
Registrován: 10 kvě 2005, 11:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od Josef »

macháček píše:Já bych z vlastní zkušenosti, upřednostnil Mio C710+. No přihřeji si polívčičku, jsem prodejce ( možnost i jiná Mio, Geosat) cena 12500Kč + poštovné. Jelikož se ceny mění, když tak SZetkem pošlu aktuální. Koukněte se na netu na vybavení a funkce, stránky nepíši je toho všude dost.
:?: Mio C710+ 11 399,- Kč s DPH - mobilTEL.cz :?:
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

ja jsem koupil Mio C710+ a je to super.... maximalní spokojenost mohu jen dororučit....
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
Petusko73
**
Příspěvky: 134
Registrován: 18 črc 2006, 17:39
Bydliště: Košice

Příspěvek od Petusko73 »

Zaujímalo by ma, ako je spracované Slovensko a jednotlivé mestá v MIO C710+ ? Tiež plánujem kúpiť. Ďakujem za odpoveď.
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Elegance, G9
Nemo55
Příspěvky: 9
Registrován: 09 kvě 2006, 13:33

Navigace v MT

Příspěvek od Nemo55 »

No ja mam navigaci v mobilu a jsem s ni max spokojen (CZ-PL-SK-Hu) Velka mesta naviguje i podle cisla popisneho.
Zdeněk-stříbrný Getz
*
Příspěvky: 22
Registrován: 08 pro 2005, 19:38

Navigace Garmin Nuvi 250

Příspěvek od Zdeněk-stříbrný Getz »

Zdravím všechny,chtěl jsem Vás poprosit o radu.
K vánocům jsem dostal navigaci do svého miláčka,kterou jsem prostudoval,ale teď si nevím rady.
Zkoušel jsem si doma naplánovat trasu na kratší vzdálenost a zapnul jsem GPS simulátor,který mně ukázal,jak mám jet-tzv.jako když jedu normálně autem.
Kdybych si dopředu naplánoval trasu na Slovensko,dá se ten simulátor nějak urychlit,aby mně to ukázalo trasu během chvilky nebo se to musí propojit nějak s počítačem.Můžete mi poradit?
Děkuji Všem za odpověď
S pozdravem Zdeněk :D
Uživatelský avatar
XMira
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 23 lis 2005, 10:11
Bydliště: CB

Příspěvek od XMira »

Docela jsi me pobavil :D Jsem si Te predstavil, jak sedis doma u stolu s volantem a simulujes jizdu na Slovensko :D

Myslim, ze je jednoduzsi si cestu zhruba prohlednout v MapSource v PC....
Kia Xceed GTline 1.5 T-GDI DCT
ex Opel Astra 1.4 110kW AT
ex i30 1.6 CVVT Tricolor Exclusive
ex Getz 1.4
ex Opel Vectra B 1.6
Uživatelský avatar
palčo
**
Příspěvky: 306
Registrován: 15 lis 2007, 17:41
Bydliště: RK

Příspěvek od palčo »

Zablúdil som sem z vedľajšieho fóra, ale snáď to nevadí. Ja mám tiež navigáciu (MIO A701), a skúšal som to isté ako Zdeněk-stříbrný Getz, ale asi to nejde. Ale ide si naplánovať trasu a potom si ju prehliadnuť ako normálnu mapu. Neviem, či to funguje na tvojej navigácii, ale malo by. Môžeš si tú mapu zmenšiť, posunúť,.. Ja som si kontroloval mapu do Zadaru v Chorvátsku.[/b]
HYUNDAI Accent, 1,4 Dynamic-Gold beige
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Zdenku,co chceš poradit,když tajíš zásadní věc a to značku a typ navigace :roll: .Jak ti může někdo nebo něco poradit :roll: .Jiné ovládání má Mio nebo Tom tom.....A dobré by také bylo napsat značku použ.map. :wink: Až napíšeš značku navigace,tak ti jiný vlastník stejné může poradit,ale takhle :roll: .
Třeba na Mio 250 jde zkušebně projet trasu,zobrazit celou trasu,různě přibližovat a zvětšovat kousky tras.....prostě perfektní.Jestli máš stejnou,tak ti můžu podrobně popsat.Stejně je ale dobré,si dlouhou trasu projít podrobně v nav. nebo na mapě(třeba z Vídně do Benátek vede dálnice,ale při zadání nejkratší cesty mě kvůli ušetřeným 3km,nutila sjet z dálnice a pokračovat po okresce vedle a po několika km se vrátit :lol: -ještě že tu cestu znám a na takový "žertík"jí neskočím. :wink: )Nebo třeba Vídeň se normálně objede po vnějším okruhu,ale v navigaci nejkratší cesta,znamená vyhlídkové :evil: popojíždění centrem :!: Takže v klidu domova vyzkoušej,v okolí nacvič a můžeš vyrazit dál :lol: .
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
XMira
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 23 lis 2005, 10:11
Bydliště: CB

Příspěvek od XMira »

Borku, kdybys kouknul i na kolonku "Predmet", tak by sis usetril plno pismenek :D
Kia Xceed GTline 1.5 T-GDI DCT
ex Opel Astra 1.4 110kW AT
ex i30 1.6 CVVT Tricolor Exclusive
ex Getz 1.4
ex Opel Vectra B 1.6
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7963
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

pouzivam kombinaciu PDA Mio p360 (cca 6000 kc) a soft Tom-Tom 6 ... a nemozem sa stazovat, zatial len raz ma to poslallo do jednosmerky zo zlej strany (v Hranicih na morave)

PDA vyuzivam dost pre pracu, takze jednoucelova navi sa mi zda vyhodenie penazi. za cenu co vaj vyjde kombo PDA a mapy sice dostanete navi tiez, ale na nic ine jednoucelovku nevyuzijete
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7963
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Navigace Garmin Nuvi 250

Příspěvek od Mexican »

Zdeněk-stříbrný Getz píše:Zdravím všechny,chtěl jsem Vás poprosit o radu.
K vánocům jsem dostal navigaci do svého miláčka,kterou jsem prostudoval,ale teď si nevím rady.
Zkoušel jsem si doma naplánovat trasu na kratší vzdálenost a zapnul jsem GPS simulátor,který mně ukázal,jak mám jet-tzv.jako když jedu normálně autem.
Kdybych si dopředu naplánoval trasu na Slovensko,dá se ten simulátor nějak urychlit,aby mně to ukázalo trasu během chvilky nebo se to musí propojit nějak s počítačem.Můžete mi poradit?
Děkuji Všem za odpověď
S pozdravem Zdeněk :D
v aplikacii Tom_tom 6 je review trasy, kde si mozes zvolitzrychleni o stovky percent.. alebo nahlad na mapu kade budes cestovat
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Xmira-tak ta mrňavá písmenka mimo příspěvek jsem fakt neviděl :lol: Tak s tou mu neporadím. :wink:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
servo
**
Příspěvky: 154
Registrován: 25 pro 2005, 21:10

Příspěvek od servo »

Podla mna je velmi rozumna volba Garmin 250. Sikovne, displej dostatocne velky, vojde to aj do kapsy a nezavadza velmi a hlavne nizka cena za dobru kvalitu.
Tucson 2.0i CVVT + Getz 1.4i + Galloper 2.5TD
lubo
Příspěvky: 5
Registrován: 09 pro 2009, 18:49

Re: Navigace

Příspěvek od lubo »

Našiel som server mám do Garmin zdarma. Priznám sa, že som to neskúšal, ale ak má niekto skúsenosť, rád si ju vypočujem:

http://gpsmapsearch.com/?l=cs
Odpovědět

Zpět na „GETZ“