problém s otáčkami, prokluz spojky?

2002 - 2009

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Birkof
**
Příspěvky: 239
Registrován: 30 kvě 2008, 09:11
Bydliště: Žatec/ Praha

Re: problém s otáčkami, prokluz spojky?

Příspěvek od Birkof »

Když jsem ho kupoval, tak měl 104 najeto, tedy podle tacháče, co s ním všechno dělal původní majitel, to netuším, ale podle stavu karoserie asi nic moc. Každopádně teď mám najeto 177 a nějaké drobné :D
Každopádně půjdu do celé sady. Jestli mám dát jen za lamelu 1000 nebo komplet 2500 je už jedno. Ale hlavně aby to ten problém vyřešilo :(
Kia Magentis 2,0 CRDi r.v. 2007
Reklama
 

r_e_n_e
**
Příspěvky: 204
Registrován: 19 dub 2010, 21:10
Bydliště: Slovensko

Re: problém s otáčkami, prokluz spojky?

Příspěvek od r_e_n_e »

ludia...skuste hladat na fore...
o tom sa uz popisalo... :wink:

https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?t=8624
steelOu
**
Příspěvky: 170
Registrován: 24 čer 2010, 12:32
Bydliště: Ostrava - Děhylov
Kontaktovat uživatele:

Re: problém s otáčkami, prokluz spojky?

Příspěvek od steelOu »

stalo se mi to, minuly rok, strasne prselo, vezl me kamarad, protoze jsem mel strach ze budu mit v krv zbytkovy alkohol, sjela mu cukle, pedal vystrelil nahoru, potom prokluzovala spojka, takze kdyz jsem pridal plyn, otacky vyskocily nahoru, ale rychlost se nezvysovala... prijel jsem domu a otec mi to nejakym zpusobem pritahl, musel jsem mu slapat po pedalu, kdyz videl tu vuli, nastavil to tak, aby to nedelalo... (jednalo se o model RD). Jen si myslim ze to bylo spise nejak povolene, protoze se to stalo jak jsem psal, tobe se to asi nejakym zpusobem uz "sjelo" jak se rika... podle me to ale urcite bude neco na spojce.. :)

ps. me ted po prezuti na letni nejak blbne vykon, nevim jak je to mozne, ale kdyz pridam, pri 5000 ot.min to jeste vice zrychluje... uz se to tady resilo, nevite cim to muze byt ? nenasel jsem ten clanek...
steelOu
**
Příspěvky: 170
Registrován: 24 čer 2010, 12:32
Bydliště: Ostrava - Děhylov
Kontaktovat uživatele:

Re: problém s otáčkami, prokluz spojky?

Příspěvek od steelOu »

och sorry, nejde dotahnout jak tady pisou ostatni :) takze jsem to psal zbytecne.... jsem rad ze to vim, protoze jestli mi to nekdo udela i na GK, budu vedet co stim
Birkof
**
Příspěvky: 239
Registrován: 30 kvě 2008, 09:11
Bydliště: Žatec/ Praha

Re: problém s otáčkami, prokluz spojky?

Příspěvek od Birkof »

r_e_n_e:
Neboj se, že jsem nehledal, celé to vlákno jsem přečetl, ještě než jsem dal první příspěvek do tohoto. Jen v tomto, jsem však našel více lidí, kteří popsali přesně můj problém.
Nejsem přeci trumpeta :D
Kia Magentis 2,0 CRDi r.v. 2007
Odpovědět

Zpět na „COUPE 2G“