Potřebuju radu.. budu kupovat Coupé

1996 - 2002

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

jura547
*
Příspěvky: 17
Registrován: 01 dub 2006, 20:46

Příspěvek od jura547 »

Petr HC píše:
jura547 píše:
black_sheep píše: 7. coupe jeste nehnijou, takhle stary uz vubec ne (pokud to neni po havarce)
Kurwa, me kvest zacalo, lemy zadnich kol, rv. 1997, nevite nekdo co s tim? V servisu me rekli odrezat pulku zadku, udelat znovu, nalakovat, vse cca 13 000,-..... na to seru
Hehe, tak to máš špatnej servis, já měl taky chycený lemy a drobný puchýřky pod lakem na zadních blatníkách + do mě zezadu na parkovišti bouchla nějaká ženská (pouze popraskal lak na nárazníku). Tak jsem to všechno nechal opravit. Obrousili mi ty lemy až na plech, dali na to nějakej zinkovej základ, nastříkali komplet zadní nárazník + ty lemy a blatníky do zástřiku. No a to nejdůležitější, komplet jsem se vešel do 5000Kč :D a auto omládlo tak o 5 let :twisted:
Jo presne tak to mam(puchyrky pod lakem na blatnikach), mohl bys sem prosim dat kontakt na ten servis? Diky
Reklama
 

Uživatelský avatar
Petr HC
**
Příspěvky: 399
Registrován: 10 úno 2006, 08:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr HC »

Jura547: Netušim odkud jsi, ale dělal mi to jeden servis v Liberci, zařizoval mi to teda muj známej, ale pokud by byl zájem, tak bych možná někde našel telefoní číslo. Ale za tuhle cenu ti to udělaj si myslim i jinde (v nějaký malý lakovně, nebo servisu, kde maji box). Kdyžtak mi napiš SZ
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „COUPE 1G“