Čakacia doba na ix35

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Čakacia doba na ix35

Příspěvek od FISHkaa »

Doctor píše:Prodejce bych nerad jmenoval, jsou to opravdu fajn lidi a když jsem měl ještě Santu, vyšli se vším vstříc, poradili a zařídili.Tam podle mě ten pes zakopaný nebude.Jsem přesvědčen, že jedinou jejich chybou může být to, že to je menší salon a žádné mega centrum.
Ježiši, to je fakt strašný ](*,) Já bych to ai nevydržel a holt bych vypověděl smlouvu... Smutné co se může stát v dnešní době...
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
Reklama
 

Uživatelský avatar
dodo_C
*
Příspěvky: 37
Registrován: 13 srp 2010, 09:21

Re: Čakacia doba na ix35

Příspěvek od dodo_C »

Tak dnes som volal predajcovi a ten ma ubezpečil, že na budúci týždeň je ix35 doma. Je už síce 11.2010 ale nevadí. Neviem sa dočkať.
Hyundai ix35 2.0i CVVT Premium 4x4, Sirius silver
Uživatelský avatar
Doctor
Příspěvky: 9
Registrován: 29 říj 2006, 12:56

Re: Čakacia doba na ix35

Příspěvek od Doctor »

A to čekáš na diesel?Já jsem volal přímo importerovi a CRDi motory prý nejsou a tak se nevyrábí ani auta.Jak je vidět, nikdo neporadil a tak asi rady není.Zkusím ještě vše nějak medializovat, už jsem psal do Autosalonu.Půjdu asi do mitsubishi ASX, dneska jsem se na něj byl podívat a v prosinci by mohlo být.Jsem strašně zklamaný ze značky :hyu: .
Santa Fe 2,2 CRDi manuál, Gun metal
Uživatelský avatar
Ruska.ruleta
**
Příspěvky: 416
Registrován: 12 črc 2010, 11:34

Re: Čakacia doba na ix35

Příspěvek od Ruska.ruleta »

Nevím proč se čertíte, kapacita linky je 47 tis. vozů za rok, objednávek je 42 tis. Ted jedou ve výrobním závodě nepřetržitě. Chyba je asi jen na straně kupujících, a to v tom, že jich je hodně :)
RR
Rozdávat rady je zbytečné, moudrý si poradí sám a hlupák stejně neposlechne.
Vesmír i lidská blbost jsou nekonečné, i když u toho vesmíru si nejsem až tak jist.
Odvaž se používat vlastní rozum!
:hyu: i30cw CRDi 85 kW
:hyu: i30 MPI
Uživatelský avatar
havros
**
Příspěvky: 468
Registrován: 16 lis 2008, 10:30
Bydliště: Plzeň

Re: Čakacia doba na ix35

Příspěvek od havros »

Doctor píše:Dobrý den všem.Tak dneska slavím sedmiměsíční nenarozeniny auta, které jsem si objednal.Dne 27.3.2010 jsem dostal strašně bláznivý nápad a objednal jsem si Hyundai iX 35 - 2,0 CRDi, 100 kW, bílá barva, černý interiér a výbava Style + navigaci a inteligentní klíč.Předběžný termín dodání 06.2010.V červnu se však nic mimořádného nedělo, ba ani v červenci a natož v srpnu.Ptal jsem se neustále u svého proddejce a odpovědi byly při vší jejich snaze neurčité.Proběhlo i několik mailů o rozzlobeném čekateli, ovšem s nekonkrétní odpovědí: je třeba čekat.Pochopil jsem tedy, že jsou to sice moc hodní a vstřícní lidé ale s nulovou kompetencí k sehnání auta.Tak jsem zavolal přímo na importéra a dostal k telefonu pana Charváta.Ten byl profesionálně chápavý a slíbil, že vše prověří a za 20 minut se ozve.Skutečně se ozval za 20 + 120 minut s tím, že objednávka se kupodivu neztratila, ale auto mé konfigurace se dosud nevyrobilo a přištích 14 dní určitě nevyrobí (telefonováno 26.10.2010!!!!!!!), neboť již dva měsíce nepřišel 100kW motor, jen pár 135kW.Byl jsem tedy ochoten přistoupit na silnější a dražší motor, ale z ostatních věcí se mi slevovat nechtělo.Prostě jednou si něco vysníte a nechcete slevit.A tak zase čekám, zítra začnu 8. měsíc.Je tady někdo, kdo čeká déle?A jestliže jsem jediný, poraďte mi, prosím, co mám udělat, abych ve 3.tisícilet,í v době hospodářské krize, kdy chci utratit poměrně značnou částku za auto, které mi jiné značky nabízejí do dvou, tří týdnů, neumřel s dobrým pocitem, že jednou budou tím mým autem vnoučata jezdit zalévat kytky na můj hrob. ](*,)
Stříbrná metalíza + hnědá kůže by vadila?
Uživatelský avatar
Doctor
Příspěvky: 9
Registrován: 29 říj 2006, 12:56

Re: Čakacia doba na ix35

Příspěvek od Doctor »

Zdravím všechny.Děkuji moc za nabídku a ochotu, ale ta hnědá kůže se mi zdá strašná, ale nechci urazit, je to jen otázka vkusu.Jinak jsem dnes po 7 měsících a 8 dnech volal importerovi, ten mi oznámil, že opět není nic nového, dvoulitrové diesly nechodí a tak vůbec netuší, kdy by mohlo být moje auto hotové.Ale prý se od nového roku stěhuje výroba do Nošovic, tak se to "možná" zlepší a mám vydržet.Nevydržel jsem.Odstoupil jsem od smlouvy a objednal Mitsubishi ASX, Instyle+.Končím se značkou :hyu: .Je mi to líto, se Santou jsem byl strašně spokojený a toto forum jsem miloval.Takže se s Vámi loučím, těm, kdo už s ix35 jezdí přeji mnoho šťastných kilometerů a těm, kteří, čekají, ať se brzy dočkají, ne jako já.
Santa Fe 2,2 CRDi manuál, Gun metal
Chalchynskyy
Příspěvky: 1
Registrován: 01 říj 2010, 22:13

Re: Čakacia doba na ix35

Příspěvek od Chalchynskyy »

Na iX35 čekám od 19.07.2010. Nejdříve mi řekly že maximální doba je 4 měs., ale pravděpodobně to auto bude dříve. Skutečně to vypadá hodně špatně, motory nejsou , prodejce neví co říct. Teď se čekací doba prodloužila , už je 6 měs. Logické je i to že ti, které čekají už 4 měs. budou čekat ještě dlouho. Končím se značkou :hyu: . Není to tedy můj životní sen, a není to ani jedinečné sportovní auto tipu Lamborghini aby na něj čekal půl roku nebo i více. Je to pouze vůz a v současné době na trhu nabízejí hodně podobných aut jiných značek za zajímavé ceny s dodací lhůtou do 1 měs. Pokud někdo má zájem, přenechám frontu, ještě to nemám zrušené, aspoň budete čekat miň ( je to iX 35 2.0 CRDi 135 kW, Premium 4x4 6A/T v černé barvě a černé kůži. Za příplatek jsem objednával metalický lak, automat, panoramatická střecha, Navigace Clarion(kterou předpokládám se dá zrušit), k tomu bylo navíc mechanické zabezpečení, bezp. matice kol , vana zavaz. prostoru, koberce velur, povinna výbava. Ceníková cena vozu (vč. připl. výbavy) – 827 900,-Kč, příplatková výbava- 11 997,-Kč. Konečná cena se slevou 814 900,-Kč.email: biznes@seznam.cz.
Kdo už to auto má - mnoho šťastných kilometrů, a těm, kteří čekají - ať se brzy dočkají. ](*,) ](*,) ](*,)
Sten
*
Příspěvky: 33
Registrován: 13 zář 2010, 17:29

Re: Čakacia doba na ix35

Příspěvek od Sten »

Zdravim, všechny - tak se se svou IX35 1.6 GDI mám najeto 800 km a nemůžu si to vynachválit, motor předčil moje očekávání a auto taky... všechny negativa který sem si za 7 měsíců čekání na auto dočetl jsou holé nesmysly, nic takového jsem nezpozoroval (není přeposilované, s 16' koly auto nerovnosti žehlí téměř na jedničku, interiér a zpracování super, použité plasty bez výtek)... Mohu srovnat s yetim a za IX35 yeti zaostává na plný čáře... přiložím foto z prvních 150 km snad se mi to podaří.................

Všichni kdo čekáte na 1.6 gdi a classic, nebudete zklamání - není to jako "classic" třeba od ŠKODY, toto je prostě jiná káva :wink:

A bílá je prostě super! :D/

PS: aktuální průměrnás spotřeba (dálnice, Praha, okolí) 7,9 l/100 :D/ :D/ 8)
Naposledy upravil(a) Sten dne 05 lis 2010, 22:56, celkem upraveno 1 x.
HYUNDAI IX35 1.6 GDI CLASSIC (WHITE)
TOYOTA COROLLA E10 1.4 XLi
VW TRANSPORTER T4 LONG - 1.9 TD - prodáno (kvuli ix35)
MERCEDES-BENZ 602 2.4 D - prodáno (kvůli VW)
azibrov
**
Příspěvky: 179
Registrován: 24 srp 2010, 20:30

Re: Čakacia doba na ix35

Příspěvek od azibrov »

Tak Ti gratuluju. Dobra zprava. Jak se ten motor chova? Hlucnost zaber pruznost? Kolik otacek na dalnici ve 130km h na 6ku
renault megane grandtour limited, 1,6 16V 81kW
ix35 1.6GDi prodano
Sten
*
Příspěvky: 33
Registrován: 13 zář 2010, 17:29

Re: Čakacia doba na ix35

Příspěvek od Sten »

Motor v klidu téměř není slyšet jak v interiéru tak venku, při jízdě je také tichý ale není to žádné štěně... zvuk motoru při akceleraci je libozní :)... motor je překvapivě malý, vidíš na vše - i k žárovkám se dostaneš :), kam těch 135 kobyl chlapci z korei dali to fakt nevim =D> .... Jinak pružnost motoru mě překvapila, na stavbu a váhu auta, to není žádný lenoch - ba naopak ! [-X

... jel jsem po dálnici i ve čtyřech lidech a v jízdě to není téměř cítit, prostě fakt mě to auto dostalo... nečekal sem tak milé překvapení!!!!
HYUNDAI IX35 1.6 GDI CLASSIC (WHITE)
TOYOTA COROLLA E10 1.4 XLi
VW TRANSPORTER T4 LONG - 1.9 TD - prodáno (kvuli ix35)
MERCEDES-BENZ 602 2.4 D - prodáno (kvůli VW)
azibrov
**
Příspěvky: 179
Registrován: 24 srp 2010, 20:30

Re: Čakacia doba na ix35

Příspěvek od azibrov »

Spotreba je krasna. Predpokladam ze casem jeste na nejaky ten litr klesne. V salonu neco rekli o tom jak se ma motor zajizdet?
renault megane grandtour limited, 1,6 16V 81kW
ix35 1.6GDi prodano
Sten
*
Příspěvky: 33
Registrován: 13 zář 2010, 17:29

Re: Čakacia doba na ix35

Příspěvek od Sten »

Jinak motor se téměř nazajíždí... pouze do první 1000 km hodně řadit a motor netočit přes 4000... jinak nic pouze řadit a řadit :!:
Naposledy upravil(a) Sten dne 05 lis 2010, 22:09, celkem upraveno 1 x.
HYUNDAI IX35 1.6 GDI CLASSIC (WHITE)
TOYOTA COROLLA E10 1.4 XLi
VW TRANSPORTER T4 LONG - 1.9 TD - prodáno (kvuli ix35)
MERCEDES-BENZ 602 2.4 D - prodáno (kvůli VW)
Sten
*
Příspěvky: 33
Registrován: 13 zář 2010, 17:29

Re: Čakacia doba na ix35

Příspěvek od Sten »

Momentky z chaty :)
Přílohy
30102010140.jpg
30102010140.jpg (220.93 KiB) Zobrazeno 1523 x
30102010139.jpg
30102010139.jpg (162.86 KiB) Zobrazeno 1523 x
HYUNDAI IX35 1.6 GDI CLASSIC (WHITE)
TOYOTA COROLLA E10 1.4 XLi
VW TRANSPORTER T4 LONG - 1.9 TD - prodáno (kvuli ix35)
MERCEDES-BENZ 602 2.4 D - prodáno (kvůli VW)
azibrov
**
Příspěvky: 179
Registrován: 24 srp 2010, 20:30

Re: Čakacia doba na ix35

Příspěvek od azibrov »

Tak to je parada. Nemuzu se dockat na svuj vuz. Jak vidim - spokojenost a mile prekvapeni. Hod sem nejaky fotky. Jak vypada rozsvicena palubovka a interier v classicu. Maze se prumerna spotreba jak vsude pisou?
Jsou pekny fotky
Naposledy upravil(a) azibrov dne 06 lis 2010, 02:55, celkem upraveno 1 x.
renault megane grandtour limited, 1,6 16V 81kW
ix35 1.6GDi prodano
Sten
*
Příspěvky: 33
Registrován: 13 zář 2010, 17:29

Re: Čakacia doba na ix35

Příspěvek od Sten »

Vydrž byl sem jí vyfotit spešl pro tebe... takže moment a dám sem i palubku :)
HYUNDAI IX35 1.6 GDI CLASSIC (WHITE)
TOYOTA COROLLA E10 1.4 XLi
VW TRANSPORTER T4 LONG - 1.9 TD - prodáno (kvuli ix35)
MERCEDES-BENZ 602 2.4 D - prodáno (kvůli VW)
Odpovědět

Zpět na „ix35 Pokec“