Nový Hyundai Accent

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Ha, to me nenapadlo...jj, z Kladna jezdim tez kolem 3,3 litru, de facto zadarmo a jeste v teple. Na Kladno jezdim tez kolem 5, ale da se i 4,5.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Reklama
 

Uživatelský avatar
tom
***
Příspěvky: 751
Registrován: 14 bře 2007, 12:47
Bydliště: Kladno, Slaný

Příspěvek od tom »

Hardcam píše:Ha, to me nenapadlo...jj, z Kladna jezdim tez kolem 3,3 litru, de facto zadarmo a jeste v teple. Na Kladno jezdim tez kolem 5, ale da se i 4,5.
Máš, pravdu, dá se to za 4,5, ale to už není jízda - to je brzda provozu. :lol:
VOLVO V70 Summum 11/2013 D4 120kW
Peugeot 206cc 2.0i 100kW

Bylo: S80 3,2 LPG, C4 1,6 LPG, Accent 1,5 CRDi, Favorit 1,3 LPG, Škoda Pick-Up 2000 1,9D
Uživatelský avatar
andrej21
*
Příspěvky: 76
Registrován: 05 črc 2007, 06:11
Bydliště: BA

Příspěvek od andrej21 »

klesnutie teploty je zapricinene otvorenim velkeho chladiaceho obehu. Ked natocis studeny motor uzavre sa chladiaci system a do chladica neprudi zmes. Az ked je maly obeh na cca 90stupnov otvori sa aj velky a chl.kvap. sa premiesa. preto klesne teplota.
Uživatelský avatar
peaty
**
Příspěvky: 285
Registrován: 04 led 2007, 17:19
Bydliště: Stará Turá

Příspěvek od peaty »

tom píše:Včera bylo kolem -4°C, ujel jsem víc než 20km, motor byl už dlouho normálně zahřátý na provozní teplotu. (Pod středovou čárou na teploměru).
Pak jsem zastavil, motor nechal běžet na volnoběh, a topil jsem na podlahu a sklo, bez recirkulace, bez klimy na max.rychlost ventilátoru.
Po deseti minutách jsem si všimnul, že ručička teploměru motoru klesla z provozní teploty někam těsně nad spodní čárku teploměru. (o cca centimetr níž.)
Na tu max.rychlost ventilátoru to fučí hodně, a je možný že by motor nebyl schopen vyrobit tolik tepla co si odebírá výměník topení.
Nemáte někdo podobnou zkušenost, je to normální jev u naftovýho accenta, nebo se jedná o závadu?
tome, presne toto iste som pozoroval ja nedavno. Vonku 0°C, prejdenych 12 km a potom som zastavil na semafore. Povedal som si, ze trosku prekurim kabinu, tak som to pustil naplno, nastavene som mal vsetko tak ako popisujes ty. A ono za chvilku cca 15-20 sekund som pozoroval, ze rucicka teplomeru zacala klesat... Takze celkom rychla reakcia... Ty popisujes 10 minutovy cas, ale ta teplota ti musela klesnut urcite skor. Potom sa to uz asi len udrzovalo tesne nad tou spodnou ciarkou, to sa uz motor stihal zahrievat...
Obrázek
Accent 1.5 CRDi, 2007, Red Wine
Obrázek
Uživatelský avatar
atrex
*
Příspěvky: 82
Registrován: 29 zář 2006, 11:10

Vyhrievane spätne zrkadla.

Příspěvek od atrex »

Moja otazocka, na ktoru vzdy zabudnem: v popise auta Hyundai Accent vo vybave elegance tak na oficialnej stranke hyundai ako aj v mojom preberacom liste z predajne figuruju okrem ineho aj tzv. vyhrievane zrkadla" :shock: . Ja som sa k tomu zatial nedostal, zrejme som to nepotreboval riesit, ale urcite by to mojmu pozornemu oku neuslo, :roll: ja si proste myslim ze take nieco tam nemam. :cry: . kde je ten pes zakopany? cim sa to ma ovladat? mate na to nejaky :arrow: "cudlik" ? ak to mam v preberacom liste a nemam v aute, mozem reklamovat? Poradte... :?
Hyundai Accent, 1,4 Elegance - Ebony Black
Uživatelský avatar
peaty
**
Příspěvky: 285
Registrován: 04 led 2007, 17:19
Bydliště: Stará Turá

Re: Vyhrievane spätne zrkadla.

Příspěvek od peaty »

atrex píše:Moja otazocka, na ktoru vzdy zabudnem: v popise auta Hyundai Accent vo vybave elegance tak na oficialnej stranke hyundai ako aj v mojom preberacom liste z predajne figuruju okrem ineho aj tzv. vyhrievane zrkadla" :shock: . Ja som sa k tomu zatial nedostal, zrejme som to nepotreboval riesit, ale urcite by to mojmu pozornemu oku neuslo, :roll: ja si proste myslim ze take nieco tam nemam. :cry: . kde je ten pes zakopany? cim sa to ma ovladat? mate na to nejaky :arrow: "cudlik" ? ak to mam v preberacom liste a nemam v aute, mozem reklamovat? Poradte... :?
Jedna sa o vyhrievane spatne zrkadla, vyhrievanie spustis tak, ze zapnes vyhrievanie zadneho okna a vtedy sa ti zapne aj vyhrievanie spatnych zrkadiel... Inak paradna vecicka to je, za par desiatok sekund mas zrkadla rozmrazene :lol:
Obrázek
Accent 1.5 CRDi, 2007, Red Wine
Obrázek
jaara
**
Příspěvky: 107
Registrován: 25 črc 2007, 15:03

Re: Vyhrievane spätne zrkadla.

Příspěvek od jaara »

atrex píše:Moja otazocka, na ktoru vzdy zabudnem: v popise auta Hyundai Accent vo vybave elegance tak na oficialnej stranke hyundai ako aj v mojom preberacom liste z predajne figuruju okrem ineho aj tzv. vyhrievane zrkadla" :shock: . Ja som sa k tomu zatial nedostal, zrejme som to nepotreboval riesit, ale urcite by to mojmu pozornemu oku neuslo, :roll: ja si proste myslim ze take nieco tam nemam. :cry: . kde je ten pes zakopany? cim sa to ma ovladat? mate na to nejaky :arrow: "cudlik" ? ak to mam v preberacom liste a nemam v aute, mozem reklamovat? Poradte... :?
Vyhřívání zrcátek se zapíná společně s vyhříváním zadního okna stejným tlačítkem. Nejde to zapnout samostatně. Vsadím se, že je to napsané i v návodu.
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

ten lak byude asi fakt měký. Ted sem byl v Hyundai a mají tam vínového na salonu ale jak projel myčkou tak to jde dost vidět. Různé škrábance na několika místech..... ta zlatá bude asi NEJ... čaute
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
tom
***
Příspěvky: 751
Registrován: 14 bře 2007, 12:47
Bydliště: Kladno, Slaný

Příspěvek od tom »

David C3 píše:ten lak byude asi fakt měký. Ted sem byl v Hyundai a mají tam vínového na salonu ale jak projel myčkou tak to jde dost vidět. Různé škrábance na několika místech..... ta zlatá bude asi NEJ... čaute
Já s tim v myčce ještě nebyl...
Kýbl, houba, šampón, hadice, osuška a dvě ruce... 8)
VOLVO V70 Summum 11/2013 D4 120kW
Peugeot 206cc 2.0i 100kW

Bylo: S80 3,2 LPG, C4 1,6 LPG, Accent 1,5 CRDi, Favorit 1,3 LPG, Škoda Pick-Up 2000 1,9D
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

jo jo taky to tak budu dělat.... :-) v letě udělame srazek Accentu.. teda Hyundai clubu :-)
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 8061
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

David C3 píše:jo jo taky to tak budu dělat.... :-) v letě udělame srazek Accentu.. teda Hyundai clubu :-)
ja nie som clen :D ale ako hostujuci slovak rad dojdem, heheh
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023
Uživatelský avatar
HCD
**
Příspěvky: 215
Registrován: 20 pro 2007, 10:51
Bydliště: Slaný - okres Kladno

Nove

Příspěvek od HCD »

Zdravim vas,

nenapadne jsem si tu procital diskuze a docela mi pomohly zacilit muj vyber automobilu. Dnes si jedu pro Accentika, tak jsem zvedav jak to s nim bude:)

Jinak Tome vidim ze jsi take ze Slaneho, takze uz nebudes v nasem "big" meste jediny se svetle modrou metalkou:)
Hyundai Accent 1,5 CRDi ELEGANCE - 12/2008
Ebony Black - loketka, parkovacky, vyhrivani sedadel, bocni airbagy, tonovani skel, HF, zasterky

RIP - Hyundai Accent 1,5 CRDi ELEGANCE Celadon Blue - 12/2007
Uživatelský avatar
tom
***
Příspěvky: 751
Registrován: 14 bře 2007, 12:47
Bydliště: Kladno, Slaný

Re: Nove

Příspěvek od tom »

HCD píše:Zdravim vas,

nenapadne jsem si tu procital diskuze a docela mi pomohly zacilit muj vyber automobilu. Dnes si jedu pro Accentika, tak jsem zvedav jak to s nim bude:)

Jinak Tome vidim ze jsi take ze Slaneho, takze uz nebudes v nasem "big" meste jediny se svetle modrou metalkou:)
Přeji ať to jezdí, jinak odkud ho kupuješ? Doufám že ne na Kladně. :?
Jak jsem koukal po Slanym, tak tam jezdí zlatej, stříbrnej, vínovej, zelenej. Pár už jich je.
VOLVO V70 Summum 11/2013 D4 120kW
Peugeot 206cc 2.0i 100kW

Bylo: S80 3,2 LPG, C4 1,6 LPG, Accent 1,5 CRDi, Favorit 1,3 LPG, Škoda Pick-Up 2000 1,9D
Uživatelský avatar
HCD
**
Příspěvky: 215
Registrován: 20 pro 2007, 10:51
Bydliště: Slaný - okres Kladno

Re: Nove

Příspěvek od HCD »

tom píše:
HCD píše:Zdravim vas,

nenapadne jsem si tu procital diskuze a docela mi pomohly zacilit muj vyber automobilu. Dnes si jedu pro Accentika, tak jsem zvedav jak to s nim bude:)

Jinak Tome vidim ze jsi take ze Slaneho, takze uz nebudes v nasem "big" meste jediny se svetle modrou metalkou:)
Přeji ať to jezdí, jinak odkud ho kupuješ? Doufám že ne na Kladně. :?
Jak jsem koukal po Slanym, tak tam jezdí zlatej, stříbrnej, vínovej, zelenej. Pár už jich je.
Nee na Kladne jsem to koupit mel, ale nakonec posledniho mel zamluvenej nakej typek.. kupuju to v Kutne Hore, je neuveritelne tezky sehnat diesla v Eleganci (asi 3 v CR momentalne), tak sem sehnal az tam - druha moznost byla Zbraslav..

Mam to na uver od GE money, takze se pekne preplatim, ale co nadelam:) za to co zaplatim navic je tam naka lamerska navigace, karta na naftu a 5000 a zamykani. Ve finale stejna cena jako bych zaplatil na Kladne kde maj Essox kdyz odectu ty blbustky k tomu..
Hyundai Accent 1,5 CRDi ELEGANCE - 12/2008
Ebony Black - loketka, parkovacky, vyhrivani sedadel, bocni airbagy, tonovani skel, HF, zasterky

RIP - Hyundai Accent 1,5 CRDi ELEGANCE Celadon Blue - 12/2007
Uživatelský avatar
tom
***
Příspěvky: 751
Registrován: 14 bře 2007, 12:47
Bydliště: Kladno, Slaný

Re: Nove

Příspěvek od tom »

HCD píše:
tom píše:
HCD píše:Zdravim vas,

nenapadne jsem si tu procital diskuze a docela mi pomohly zacilit muj vyber automobilu. Dnes si jedu pro Accentika, tak jsem zvedav jak to s nim bude:)

Jinak Tome vidim ze jsi take ze Slaneho, takze uz nebudes v nasem "big" meste jediny se svetle modrou metalkou:)
Přeji ať to jezdí, jinak odkud ho kupuješ? Doufám že ne na Kladně. :?
Jak jsem koukal po Slanym, tak tam jezdí zlatej, stříbrnej, vínovej, zelenej. Pár už jich je.
Nee na Kladne jsem to koupit mel, ale nakonec posledniho mel zamluvenej nakej typek.. kupuju to v Kutne Hore, je neuveritelne tezky sehnat diesla v Eleganci (asi 3 v CR momentalne), tak sem sehnal az tam - druha moznost byla Zbraslav..

Mam to na uver od GE money, takze se pekne preplatim, ale co nadelam:) za to co zaplatim navic je tam naka lamerska navigace, karta na naftu a 5000 a zamykani. Ve finale stejna cena jako bych zaplatil na Kladne kde maj Essox kdyz odectu ty blbustky k tomu..
Já ho mám z Ústí nad Labem a i na servis tam jezdim...
Na Kladno bych už nešel ani omylem, slyšel jsem že to tam patří společnosti AAA Auto.
Byl jsem se tam jen ptát na záruční opravu, a odpověď mi stačila abych si tam o tom udělal názor.
VOLVO V70 Summum 11/2013 D4 120kW
Peugeot 206cc 2.0i 100kW

Bylo: S80 3,2 LPG, C4 1,6 LPG, Accent 1,5 CRDi, Favorit 1,3 LPG, Škoda Pick-Up 2000 1,9D
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“