Hyundai i20 - testy & prehlady

Co se jinam nevešlo - výfuk, kola, údržba, akumulátor, příslušenství, manuály/schémata atd.

Moderátoři: amaize, Moderátoři

Odpovědět
slabostka
*****
Příspěvky: 1752
Registrován: 23 dub 2008, 21:00

Re: Hyundai i20 - testy & prehlady

Příspěvek od slabostka »

Myslím že sa podarilo.... Dizajn je vecou vkusu. Beztak sedíte v aute a nie niekde zvonku ho za jazdy obzeráte... na druhej strane žehličková F II ma nenadchla...
Mala by sa robiť 3dv, 5dv a minivan. Či accent pôjde von hneď uvidíme, podľa predajov, ale myslím že idú celkom dobre, vždy je dosť veľká skupina ľudí ktorý chcú dostupný sedan- viď thalia, accent, logan....
a čo ma teší že pribudli airbagy a esp...
Getz 1.4, 04-2006
Nissan Almera Tino 2.0 cvt lpg 2002
Fiat Punto 1.2 16v cvt 2000
Toyota Auris HSD 2012
Suzuki Vitara 1.4 boostrejet 2018
Toyota RAV4 AWD hybrid 2021
Reklama
 

Janjan
**
Příspěvky: 186
Registrován: 29 pro 2005, 20:53
Bydliště: Třinec

Re: Hyundai i20 - testy & prehlady

Příspěvek od Janjan »

Tak vám přátelé nevím, co si mám o tom myslet. Dávám k dobru výňatky z nejnovějších testů ídvacítky.
iDnes.cz:
To malé auto (GETZ) s nic moc designem, v němž by se obyvatel korejského Soulu cítil jako doma...
Ještě tedˇ mě polévá pot, když si vzpomenu, že jsem před lety málem musel jet z Prahy do
Budapešti Getzem. To auto mi nepřišlo ani bezpečné, ani pohodlné.
...palubní deska vypadala, jako by to byl produkt recyklační linky na PET láhve. (Mimochodem.Já měl
tyhle pocity po usednutí do Octavie I :D).
Případný zájemce vyzdvihující akurátnost koncernu Volkswagen se jen musí přenést přes fakt,
že Hyundai i20 se vyrábí v Indii.

auto.sme.sk:
Zatiaľ čo Getz bol pre kórejskú automobilku z hľadiska dizajnu prelomovým modelom, pretože svojim milým
výzorom a prakticky riešeným interiérom sa veľmi dobre trafil do vkusu európskych zákazníkov, nový
Hyundai i20 zapadne v dave. Nemôžeme si pomôcť, ale pre nás ostáva po štylistickej stránke v tieni
svojho predchodcu.
Viac príchute mu nepridáva ani strohý, aj keď veľmi dobre riešený a praktický interiér. Jeho najväčším
problémom bude kvalita plastov, presnejšie ich povrchová úprava, ktorá nezaprie krajinu pôvodu. Výplne
dverí a palubná doska pôsobia ešte lacnejším dojmom než v predchádzajúcom modeli Getz.
GETZ Dynamic 1.1/48kW
Uživatelský avatar
tatchwud
***
Příspěvky: 940
Registrován: 05 črc 2008, 23:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai i20 - testy & prehlady

Příspěvek od tatchwud »

Janjan píše:Tak vám přátelé nevím, co si mám o tom myslet. Dávám k dobru výňatky z nejnovějších testů ídvacítky.
iDnes.cz:
To malé auto (GETZ) s nic moc designem, v němž by se obyvatel korejského Soulu cítil jako doma...
Ještě tedˇ mě polévá pot, když si vzpomenu, že jsem před lety málem musel jet z Prahy do
Budapešti Getzem. To auto mi nepřišlo ani bezpečné, ani pohodlné.
...palubní deska vypadala, jako by to byl produkt recyklační linky na PET láhve. (Mimochodem.Já měl
tyhle pocity po usednutí do Octavie I :D).
Případný zájemce vyzdvihující akurátnost koncernu Volkswagen se jen musí přenést přes fakt,
že Hyundai i20 se vyrábí v Indii.

auto.sme.sk:
Zatiaľ čo Getz bol pre kórejskú automobilku z hľadiska dizajnu prelomovým modelom, pretože svojim milým
výzorom a prakticky riešeným interiérom sa veľmi dobre trafil do vkusu európskych zákazníkov, nový
Hyundai i20 zapadne v dave. Nemôžeme si pomôcť, ale pre nás ostáva po štylistickej stránke v tieni
svojho predchodcu.
Viac príchute mu nepridáva ani strohý, aj keď veľmi dobre riešený a praktický interiér. Jeho najväčším
problémom bude kvalita plastov, presnejšie ich povrchová úprava, ktorá nezaprie krajinu pôvodu. Výplne
dverí a palubná doska pôsobia ešte lacnejším dojmom než v predchádzajúcom modeli Getz.
No co k tomu říci.Každá kobyla před smrtí kope.Takže i takto se dá dělat antireklama pro jeden nejmenovaný koncern. Ono asi Fabia nebude moc konkurenční pro to v další v řadě malé auto (i20). Asi dle některých s nic moc designem. Proto mají měsíční odstávku ve výrobě tak skvělých a nadčasových vozů,jakým "bezesporu" fabia je.Prostě se se svým designem,výbavou a vstřícností k zákazníkovi "trefili" do díry na trhu. :lol:
i30, Champaigne Silver, Style, 1.6 benzín, 09/2008
I30 kombi, Ecotronic Gray Pearl, Style, 1.5 DPI, 07/2024

old - Š-Felicia 1,3 MPi,10/2000
Uživatelský avatar
tatchwud
***
Příspěvky: 940
Registrován: 05 črc 2008, 23:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai i20 - testy & prehlady

Příspěvek od tatchwud »

Ještě k i20 - nová prezenzace:

http://i20-hyundai.com/index.php?cc=CZ
i30, Champaigne Silver, Style, 1.6 benzín, 09/2008
I30 kombi, Ecotronic Gray Pearl, Style, 1.5 DPI, 07/2024

old - Š-Felicia 1,3 MPi,10/2000
Uživatelský avatar
vipe
Moderátor
Příspěvky: 993
Registrován: 17 lis 2007, 17:24
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai i20 - testy & prehlady

Příspěvek od vipe »

Už se těším až budou k dispozici na prodejně. :wink:
Hyundai I30 MY14 White Creamy 1.6 CVVT 88kW + Parking, 16" Alu
Hyundai Getz 1,3 2005 G4E-A Hiphop Red HL
Zázraky na počkání, nemožné do tří dnů.
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3713
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Hyundai i20 - testy & prehlady

Příspěvek od Vilda »

Já teda nevím, ale když se podívám na Getze a vedle něj stojící Fábii a měl bych si vybrat, co koupím, tak moje rozhodnutí bude bleskový ... GETZ. Daleko šmrncovější tvar, dokonale zpracovaná záď vozu i mnohem hezčí předek. Vedle něj vypadá Fábie jako chudá příbuzná, ale kdejakej rádoby redaktor, ji bude vychvalovat do nebes :mrgreen: Moje sousedka má Getze 1.3 a byť je to dáma v letech, tak tuning jí určitě není cizí ... zadní křídlo, tmavý folie, elektrony, deflektory, hliníkový doplňky na palubce a krásná svítivě červená barva, no prostě krasavec :shock: Ukažte mi, kam by jste ve Fábii nalepili hliníkovej dekor na palubku .... nikam !! Dlouhá plastová fošna a na kraji se krčej dva budíky - hrůza !! A nová i 20 vedle nový Fábie .. to samý " Panna a netvor " , ale i 20 bude určitě horší, že ?? Zajímalo by mě, kolik škodovka platí těmhle pisálkům, za ty ódy na jejich výrobky ... asi dost, protože poctivej novinář, by takovej blábol nenapsal.
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
tatchwud
***
Příspěvky: 940
Registrován: 05 črc 2008, 23:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai i20 - testy & prehlady

Příspěvek od tatchwud »

Vilda píše:Já teda nevím, ale když se podívám na Getze a vedle něj stojící Fábii a měl bych si vybrat, co koupím, tak moje rozhodnutí bude bleskový ... GETZ. Daleko šmrncovější tvar, dokonale zpracovaná záď vozu i mnohem hezčí předek. Vedle něj vypadá Fábie jako chudá příbuzná, ale kdejakej rádoby redaktor, ji bude vychvalovat do nebes :mrgreen: Moje sousedka má Getze 1.3 a byť je to dáma v letech, tak tuning jí určitě není cizí ... zadní křídlo, tmavý folie, elektrony, deflektory, hliníkový doplňky na palubce a krásná svítivě červená barva, no prostě krasavec :shock: Ukažte mi, kam by jste ve Fábii nalepili hliníkovej dekor na palubku .... nikam !! Dlouhá plastová fošna a na kraji se krčej dva budíky - hrůza !! A nová i 20 vedle nový Fábie .. to samý " Panna a netvor " , ale i 20 bude určitě horší, že ?? Zajímalo by mě, kolik škodovka platí těmhle pisálkům, za ty ódy na jejich výrobky ... asi dost, protože poctivej novinář, by takovej blábol nenapsal.
No myslím,že se stačí podívat na majitele novin,časopisů a plátků a mělo by to být jasné.Z 90 % to jsou Ringier, Handelsblatt atd.Takže někdo,kdo mi leze na můj písek s kyblíkem a lopatičkou odjinud ....... :roll:
i30, Champaigne Silver, Style, 1.6 benzín, 09/2008
I30 kombi, Ecotronic Gray Pearl, Style, 1.5 DPI, 07/2024

old - Š-Felicia 1,3 MPi,10/2000
Uživatelský avatar
dj.brouk
***
Příspěvky: 517
Registrován: 09 úno 2009, 14:09
Bydliště: Ostrava

Re: Hyundai i20 - testy & prehlady

Příspěvek od dj.brouk »

Zdarec,tak jsem v něm seděl,pohoda,místa dost.Pro mé potřeby bohatě stačí,bral bych 1.4 v benzínu.
Ale nějak se cukali když jsem chtěl vědět,kolik shodí na ceně :shock: Myslím v hotovosti.Pozjištuji
celý náš kraj,a pak se rozhodnu.Čusste. :hyu:
Hyundai I20,1.4/74 kw comfort,dark grey-od 18.3.09
Uživatelský avatar
XMira
*****
Příspěvky: 1720
Registrován: 23 lis 2005, 10:11
Bydliště: CB

Re: Hyundai i20 - testy & prehlady

Příspěvek od XMira »

dj.brouk píše:Zdarec,tak jsem v něm seděl,pohoda,místa dost.Pro mé potřeby bohatě stačí,bral bych 1.4 v benzínu.
Ale nějak se cukali když jsem chtěl vědět,kolik shodí na ceně :shock: Myslím v hotovosti.Pozjištuji
celý náš kraj,a pak se rozhodnu.Čusste. :hyu:
Ja bych pockal. Ted nasadej ceny a uvidej. Ale uz na podzim urcite udelaj nejakou "Winter edition". A jak uz nekde psal Borek - je otazka casu, kdy ESP bude seriove. A zima je idealni doba na takovou nabidku. Navic ted tech aut moc nebude a ani prodejci se na nejake individualni slevy tvarit nebudou. Kdyz otec zacal shanet i30, bylo to kazdy mesic lepsi a nakonec se predhaneli se slevama.
Kia Xceed GTline 1.5 T-GDI DCT
ex Opel Astra 1.4 110kW AT
ex i30 1.6 CVVT Tricolor Exclusive
ex Getz 1.4
ex Opel Vectra B 1.6
Uživatelský avatar
dj.brouk
***
Příspěvky: 517
Registrován: 09 úno 2009, 14:09
Bydliště: Ostrava

Re: Hyundai i20 - testy & prehlady

Příspěvek od dj.brouk »

XMira píše:
dj.brouk píše:Zdarec,tak jsem v něm seděl,pohoda,místa dost.Pro mé potřeby bohatě stačí,bral bych 1.4 v benzínu.
Ale nějak se cukali když jsem chtěl vědět,kolik shodí na ceně :shock: Myslím v hotovosti.Pozjištuji
celý náš kraj,a pak se rozhodnu.Čusste. :hyu:
Ja bych pockal. Ted nasadej ceny a uvidej. Ale uz na podzim urcite udelaj nejakou "Winter edition". A jak uz nekde psal Borek - je otazka casu, kdy ESP bude seriove. A zima je idealni doba na takovou nabidku. Navic ted tech aut moc nebude a ani prodejci se na nejake individualni slevy tvarit nebudou. Kdyz otec zacal shanet i30, bylo to kazdy mesic lepsi a nakonec se predhaneli se slevama.
Tak těch aut ve výbavě a barvě jakou chci mají v republice teď 7 kusů :D ,ale nechce se mi čekat do podzimu,
v létě chci už jezdit. :D/
Hyundai I20,1.4/74 kw comfort,dark grey-od 18.3.09
Uživatelský avatar
tatchwud
***
Příspěvky: 940
Registrován: 05 črc 2008, 23:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai i20 - testy & prehlady

Příspěvek od tatchwud »

dj.brouk píše:
XMira píše:
dj.brouk píše:Zdarec,tak jsem v něm seděl,pohoda,místa dost.Pro mé potřeby bohatě stačí,bral bych 1.4 v benzínu.
Ale nějak se cukali když jsem chtěl vědět,kolik shodí na ceně :shock: Myslím v hotovosti.Pozjištuji
celý náš kraj,a pak se rozhodnu.Čusste. :hyu:
Ja bych pockal. Ted nasadej ceny a uvidej. Ale uz na podzim urcite udelaj nejakou "Winter edition". A jak uz nekde psal Borek - je otazka casu, kdy ESP bude seriove. A zima je idealni doba na takovou nabidku. Navic ted tech aut moc nebude a ani prodejci se na nejake individualni slevy tvarit nebudou. Kdyz otec zacal shanet i30, bylo to kazdy mesic lepsi a nakonec se predhaneli se slevama.
Tak těch aut ve výbavě a barvě jakou chci mají v republice teď 7 kusů :D ,ale nechce se mi čekat do podzimu,
v létě chci už jezdit. :D/
Takyjsem hodil řeč s prodejcem. Uznal,že se začali zabývat tím,že cena i20 se prolíná dost nešťastně s cenou i30. Takže po první vlně prodeje asi na úpravu ceny dojde. Ale pořád je to lepší s cenou oproti přímém konkurentovi - Fábii (motor,výbava, vnitřní prostor atd.) Myslím,že jsou 2 možnosti - snížením ceny, nebo přidáním výbavy. Takže uvidíme. Dnes jsem potkal i20 se zelenou metalízou a byla k nepřehlédnutí. Málem jsem zapoměl odbočit..... :D/
i30, Champaigne Silver, Style, 1.6 benzín, 09/2008
I30 kombi, Ecotronic Gray Pearl, Style, 1.5 DPI, 07/2024

old - Š-Felicia 1,3 MPi,10/2000
Uživatelský avatar
dj.brouk
***
Příspěvky: 517
Registrován: 09 úno 2009, 14:09
Bydliště: Ostrava

Re: Hyundai i20 - testy & prehlady

Příspěvek od dj.brouk »

Takyjsem hodil řeč s prodejcem. Uznal,že se začali zabývat tím,že cena i20 se prolíná dost nešťastně s cenou i30. Takže po první vlně prodeje asi na úpravu ceny dojde. Ale pořád je to lepší s cenou oproti přímém konkurentovi - Fábii (motor,výbava, vnitřní prostor atd.) Myslím,že jsou 2 možnosti - snížením ceny, nebo přidáním výbavy. Takže uvidíme. Dnes jsem potkal i20 se zelenou metalízou a byla k nepřehlédnutí. Málem jsem zapoměl odbočit..... :D/[/quote]
V kterém saloonu jso se to dozvěděl,jestli to není tajné,já byl jen v jednom,hrozná arogance :roll: ,zbytek teď řeším mailama,tak uvidím,Pár jich přišlo,zadara jen mechanické zabezbečení,gum.koberce a povinná vábava ](*,)
Hyundai I20,1.4/74 kw comfort,dark grey-od 18.3.09
Uživatelský avatar
tatchwud
***
Příspěvky: 940
Registrován: 05 črc 2008, 23:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai i20 - testy & prehlady

Příspěvek od tatchwud »

dj.brouk píše:Takyjsem hodil řeč s prodejcem. Uznal,že se začali zabývat tím,že cena i20 se prolíná dost nešťastně s cenou i30. Takže po první vlně prodeje asi na úpravu ceny dojde. Ale pořád je to lepší s cenou oproti přímém konkurentovi - Fábii (motor,výbava, vnitřní prostor atd.) Myslím,že jsou 2 možnosti - snížením ceny, nebo přidáním výbavy. Takže uvidíme. Dnes jsem potkal i20 se zelenou metalízou a byla k nepřehlédnutí. Málem jsem zapoměl odbočit..... :D/
V kterém saloonu jso se to dozvěděl,jestli to není tajné,já byl jen v jednom,hrozná arogance :roll: ,zbytek teď řeším mailama,tak uvidím,Pár jich přišlo,zadara jen mechanické zabezbečení,gum.koberce a povinná vábava ](*,)[/quote]

Praha, Spořilov - http://www.autopalace-hyundai.cz/ docela dobrý zkušenosti s ochotou při prodeji i30. Uvidím se servisem v létě.
i30, Champaigne Silver, Style, 1.6 benzín, 09/2008
I30 kombi, Ecotronic Gray Pearl, Style, 1.5 DPI, 07/2024

old - Š-Felicia 1,3 MPi,10/2000
Uživatelský avatar
dj.brouk
***
Příspěvky: 517
Registrován: 09 úno 2009, 14:09
Bydliště: Ostrava

Re: Hyundai i20 - testy & prehlady

Příspěvek od dj.brouk »

Praha, Spořilov - http://www.autopalace-hyundai.cz/ docela dobrý zkušenosti s ochotou při prodeji i30. Uvidím se servisem v létě.[/quote]

Trochu z ruky #-o ,ale maila jim poslat můžu.
Hyundai I20,1.4/74 kw comfort,dark grey-od 18.3.09
Uživatelský avatar
tatchwud
***
Příspěvky: 940
Registrován: 05 črc 2008, 23:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai i20 - testy & prehlady

Příspěvek od tatchwud »

dj.brouk píše:Praha, Spořilov - http://www.autopalace-hyundai.cz/ docela dobrý zkušenosti s ochotou při prodeji i30. Uvidím se servisem v létě.
Trochu z ruky #-o ,ale maila jim poslat můžu.[/quote]

Mají tam vystavenýho se zelenou metlou. =D>
i30, Champaigne Silver, Style, 1.6 benzín, 09/2008
I30 kombi, Ecotronic Gray Pearl, Style, 1.5 DPI, 07/2024

old - Š-Felicia 1,3 MPi,10/2000
Odpovědět

Zpět na „i20 Ostatní“