Servisní prohlídka zdarma....

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

hlobilp
****
Příspěvky: 1057
Registrován: 08 čer 2006, 17:17
Bydliště: Rychnov n. Kn.
Kontaktovat uživatele:

Re: Servisní prohlídka zdarma....

Příspěvek od hlobilp »

Pajk: zavolej, zajima me to... tohle mi rikal technik v servisu. Uvidim, co bude ve ctvrtek..... a prijde mi, ze tu nekteri resi neco, co tu vubec neni... jen me mrzi pristup dovozce na tuhle akci.... asi u nich nekdo neumi myslet.
H Tucson 1,6 T-GDI Go! od 10.5.2018
S Octavia combi SLX 2,0 od 3.5.2017 - 10.5.2018
H Genesis coupe 3,8 od 29.5.2014 - 22.3.2017
K Magentis 2,7 V6 EX+ od 8.5.2014 - 23.3.2016
H i30 1,4 Comfort+ESP od 25.8.2010 - 8.5.2014
H Sonata 2,5 V6 LPG - do 21.7.2010
Reklama
 

Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 8061
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Servisní prohlídka zdarma....

Příspěvek od Mexican »

Borek píše:
Mexican píše:....., ja tam zajtra pojdem
To jsi ani nemusel psát-to je snad jasný,že ty tam MUSÍŠ :!: :!: :!: :mrgreen:

A cestou se můžeš stavit koupit JEDNODUCHÝ měřák chladící kap.a baterie(je to jedna věc-souprava doslova za pár kaček-skleněná pipeta s balonkem). :wink:

Jinak vše napsal Pajk,tak si pozorně přečti o co jde. ](*,) Nazdar. [-o<

mno ty techniku.. som zvedavy ako tu pipetu nrazim do bezudrzbovej baterie... ale necham sa poucit.. a tiez by som sa rad dozvedel ako si zmeriam kvalitu brzdovej kvapaliny (jej bod varu) - napadlo ti ze tie veci nerobim, pretoze to prote nepotrebujem robit? Ze jazdim pravidelne na kotroly a nemusim tajtrlikovat kolo auta na rusnej brnenskej ulici? Ze ty si to tam u vas na vidlakove mozes rozlozit aj na namesti je pekne, ja tu moznost nemam.
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023
Uživatelský avatar
Pajk
**
Příspěvky: 407
Registrován: 04 srp 2006, 13:22
Bydliště: Vraclav is near Vysoké Mýto
Kontaktovat uživatele:

Re: Servisní prohlídka zdarma....

Příspěvek od Pajk »

hlobilp píše:Pajk: zavolej, zajima me to... tohle mi rikal technik v servisu. Uvidim, co bude ve ctvrtek..... a prijde mi, ze tu nekteri resi neco, co tu vubec neni... jen me mrzi pristup dovozce na tuhle akci.... asi u nich nekdo neumi myslet.
Tak,právě teď jsem volal do Korecaru Pce a objednali mě bez problémů.Sice až na příští týden,že toho teď maj před zimou moc.A ptal jsem se konkrétně na ten ročník a není problém. :) :) :)
Lantra kombi 1.6-G4GR,r.v. 97
ABS,klima,dálka
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2060
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: Servisní prohlídka zdarma....

Příspěvek od Gandalf »

Mexican: Taky zajedu do Autopalace na Řípskou na tuhle akci a aspoň zjistím, jak to tam "vedou". Do telefonu zněl servisák velmi příjemně, ale to už tak bývá - když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají... Rád bych se i projel v i20, ještě jsem ji moc nezkoumal.
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: Servisní prohlídka zdarma....

Příspěvek od matysekul »

Tak všechno je jinak.Tady malé vysvětlení.Ale očividně záleží pouze na jednotlivých servisech,protože jsem volal asi do čtyřech a ve dvou nebyl problém rok výroby a ve dvou stáří do 4 let s 5 let ](*,) Tak si vyberte :-k
Vážený pane,

Podzimní servisní dny Hyundai jsou pro majitelé vozidel, kde stáří vozidla je v rozmezí od 3 do 5 let. Samozřejmě je na servisu, zda si pozve nějaká auta "mladší" nebo "starší", ale podporu od nás má jenom na výše zmiňovaná vozidla (takže 3-5 let).

S pozdravem

Antonín Jedlička
Technický ředitel HMCZ

Hyundai Motor Czech s.r.o.
Bucharova 1186/16, 155 00 Praha 5, Czech Republic
Tel.: +420 251 025 330, Fax: +420 251 626 971
M.P.: +420 606 659 568
e-mail: jedlicka.antonin@hyundai.cz www.hyundai.cz
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Servisní prohlídka zdarma....

Příspěvek od Hardcam »

Nevim, jestli me zdani klame, ale rocniku 2004-2006 je tady na clubu uplne nejmin. Tudiz pokud by to bylo podle importera, na prohlidku se z clubu podivaj asi tak 4 auta...:)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
hlobilp
****
Příspěvky: 1057
Registrován: 08 čer 2006, 17:17
Bydliště: Rychnov n. Kn.
Kontaktovat uživatele:

Re: Servisní prohlídka zdarma....

Příspěvek od hlobilp »

Tak jsem se sem dostal pres tema hadky, pac jsem zil od rana v domneni, ze to tu usnulo. Takze koukam, ze je to servis od servisu jine. Asi ti toto tema vytisknu a ukazu jim to v CT a at mi auto hnedka zkontrolujou. Kdyz jsem jim tam uz nechal tolik prachu, co jen malokdo s autem do peti let :lol: :lol:
H Tucson 1,6 T-GDI Go! od 10.5.2018
S Octavia combi SLX 2,0 od 3.5.2017 - 10.5.2018
H Genesis coupe 3,8 od 29.5.2014 - 22.3.2017
K Magentis 2,7 V6 EX+ od 8.5.2014 - 23.3.2016
H i30 1,4 Comfort+ESP od 25.8.2010 - 8.5.2014
H Sonata 2,5 V6 LPG - do 21.7.2010
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: Servisní prohlídka zdarma....

Příspěvek od matysekul »

Už je to i na webu opraveno :-k
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 8061
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Servisní prohlídka zdarma....

Příspěvek od Mexican »

prave som sa vratil z ten jesennej akcie, obdrzany protokol a :hyu: LED baterka

servis - Auto Palace Brno, Ripska ul, Brno
servisny technik - pan Krupica
predajca pani Widenkova

Auto bolo hnusne (brnaci poznaju provizorium na Hradeckej, vcera som stal pod tym mostom a na auto tiekol z toho mosta hrozny bordel, premyslal ze ci to nesplachnem wapkou, ale nestihal som takze..), co servisu nevadilo - auto umyli a vysusili (co som teda uprimne neveril vlastnym ociam), evidentne vycistili brzdy vpredu, doplnili vodu v ostrekovacoch. Pan Krupica po prehliadke (asi 40 minutach) este prediskutoval co ma asi bude najblizie km cakat (brzdy, kolko maju tlmice pred sebou a pod)

Moje hodnotenie prijmacieho technika: 1*

Tych 40 minut mi bola ponuknute kafe s pani preajkynov, aj ked maa roztomily ostravsky prizvuk myslim ze urobila svoju pracu perfektne. Ukazala i30 CW (po ktorej pokukujem ako po nahrade za Accenta), ponukla predvadzacku - 1,6 CW. Absolvovali sme asi 15km (Slatina, D1, zjazd do Komarova, popri zvonarke, vyjazd na Slapanice a navrat do Slatiny), teda skutocne vsetky typy ciest. Pani vedela o tom co predava velmi vela a musim povedat ze sme si velmi dobre pokecali (PS: bola to celkom kost :-)

Moje hodnotenie predajcu 1*

k tej I30, mala tesne cez 2000km (myslim 2050), na zaciatku studeny motor. Prekvapila ma relativne vysoka hlucnost motora od motora v kabine, na dialnici z 100 na 140 to slo veeeelmi vlazne (5 prevodovy stupen), nemozem uverit ze Accent ma o 20 koni menej. Hluk pri 140 tacho (motor zohriaty) bol uz dost znacny (subjektivne vacsi ako pri Accentovi CRDi), tocilo to asi 3900 otacok. Na semaforoch to ziadny sprinter nie je (resp ak predtym nevytoci clovek motor, to mi ale ako jazdcovi dieslu neslo do usi), pohynat sa na dvojku bez plynu, resp pohnut sa z miesta bez plynu nejde (ano, chcipol mi motor :oops: Co je oproti accentu vyrazne lepsie je tlmenie nerovnosti (kanale, tuc-tuc D1) a vyrazne lepsie brzdy (aj ked asi zvyk, ale tieto boli poriadne jedovate, davam ale plus).. interier je pecka, nic nevrzga, nic neplo - skusili sme si aj par zakrut za zvonarkou (vypadovka von z mesta) a slo to krasne

co mi u i30 vadi - netransparentna motorizacia (je to ale asi otazka zvyku), vysoke otacky, do 4000 otacok sa toho moc nedialo, potom hukot

co sa mi u i30 paci - utlmeny interier, brzdy, jazdne vlastnosti

uff, koniec hlasenia
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2060
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: Servisní prohlídka zdarma....

Příspěvek od Gandalf »

Mexican: Jsem tam objednaný na zítra, technik nejdřív prohlásil, že akce je pro vozy starší 3 let, takže ho mám "příliš nový"... Pak ale obrátil a smluvili jsme termín. Tak se nechám překvapit, co bude dál. Neptal ses náhodou na jejich klasické garanční prohlídky?
Zkušební projížďkou bych rozhodně nepohrdl, jen nevím, co by mě zajímalo víc, i20 nebo i30, škoda že ještě není ix35 :)
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 8061
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Servisní prohlídka zdarma....

Příspěvek od Mexican »

Gandalf tak ako si dopadol? na ceny zarucnych prehliadok som sa nepytal, ostanem verny Hodoninu. Ten pan Krupica ale hovoril, ze k nim chodi hafo ludi z Balvinu, na trhu nie su moc dlho (4-5 mesiacov) ale ze maju solidnych mechanikov (co by ine povedal ze ;-0)
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023
pinokio110
*
Příspěvky: 81
Registrován: 17 dub 2009, 14:28
Bydliště: mělnicko

Re: Servisní prohlídka zdarma....

Příspěvek od pinokio110 »

nevím,proč někde berou jen starší vozy,mám to pul roku,pozvali mě taky,ale abych tam jel kvuli tomu,abych dostal baterku [-X ,dobrý je to pro lidi,ktří nejsou technický typy,nebo nemaj kde něco na autě dělat
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2060
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: Servisní prohlídka zdarma....

Příspěvek od Gandalf »

Mexican: Ty jsi mi vybral všechny kredity při své návštěvě o den dřív :D
Sice mi to bez problémů udělali, ovšem s přátelským komentářem, že "správně bych na to neměl mít nárok (stáří 3-5let)", žádná baterka (což mě až tak nemrzí), ale hlavně žádná pěkná a ochotná prodejkyně, jen na pohled nepříjemný chlap-prodejce, se kterým jsem ani neměl chuť na projížďku (zajímalo mě jen jak si poradí základní 1.4 s i30). No, ale stejně ji v nejbližší době kupovat nehodlám, takže jsem to ani neoplakal.
V každém případě tam zvažuji do budoucna záruční servis, zejména pokud by bylo třeba dojíždět na několikrát např. kvůli objednávání dílů apod. Jinak technik byl příjemný, vlastní olej v pohodě, sám např. navrhl, že kontrola geometrie je v tomhle stavu auta zbytečná investice atd.
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Uživatelský avatar
Pajk
**
Příspěvky: 407
Registrován: 04 srp 2006, 13:22
Bydliště: Vraclav is near Vysoké Mýto
Kontaktovat uživatele:

Re: Servisní prohlídka zdarma....

Příspěvek od Pajk »

Pajk píše:
hlobilp píše:Pajk: zavolej, zajima me to... tohle mi rikal technik v servisu. Uvidim, co bude ve ctvrtek..... a prijde mi, ze tu nekteri resi neco, co tu vubec neni... jen me mrzi pristup dovozce na tuhle akci.... asi u nich nekdo neumi myslet.
Tak,právě teď jsem volal do Korecaru Pce a objednali mě bez problémů.Sice až na příští týden,že toho teď maj před zimou moc.A ptal jsem se konkrétně na ten ročník a není problém. :) :) :)
Tak, už to jen dokončím.V KORECARU Pce mě na prohlídku vzali.Bohužel jen proto,že udělali chybu při objednání"bylo to v době kdy ještě neinzerovali těch 3-5 let stáří".Jinak nabídka svezení v I30 žádná-čert to vem,už jsem v ní jel dostkrát,baterka taky nic.Nabídli mě jen předražený provozní kapaliny,řekli co je s autem-nic novýho co bych nevěděl a pak nazdar. :evil: :evil: :evil:Příští auto si u nich rozhodně koupím-jsou totiž strašně vtřícní. [-X [-X [-X
Lantra kombi 1.6-G4GR,r.v. 97
ABS,klima,dálka
Uživatelský avatar
antek
***
Příspěvky: 695
Registrován: 22 dub 2007, 19:29
Bydliště: pomoraví

Re: Servisní prohlídka zdarma....

Příspěvek od antek »

Pro srandu jsem se objednal na prohlídku (a hlavně na předváděcí jízdu s I 20)do Olomouce.Nevím proč je tady někteří pomlouvají,přijel jsem o deset minut dřív,žádné kyselé ksichty"pojďtě si dát kávu"potom sepsání objednávky,na objednávce jasně formulováno,jestli můžou vadné věci opravit nebo jen informovat.Tedy žádné vnucování jejich ND.provezl jsem se s I20 1,4(trchu větší nákupní taška)ale pěkná a pohodlná,a pak mi ta slečna či mladá paní nabídla i I30 1,6 (tak na to auto bych si asi brzo zvyknul) s oběma jsem kolem Ol jezdil slabou hoďku.Pak chvilku pokec s technikem a odjezd.Jo a baterka se taky našla.
Accent LC CF1 1.3 2006
Odpovědět

Zpět na „Pokec“