Mimon 15-17.6 2007

Hyundai srazy a jiné

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

vipe píše:
dvorlubor píše:A jakej vlastne bude program a co si ma vzit zacatecnik sebou?!
Pivo jidlo bude na prodej nebo se musi clovek predzasobit a vzit do kufru nejake to drivi, aby mohl prispet na spolecny ohynek?

Sice se tu v nejakem vlakne porad mluvilo o zradle, ale tak nejak jsem nepochopil system, jak to bude fungovat :oops:
Vem všechno s sebou pivko, jídlo hlavně vodu ta tam neni, dříví je na místě musí se natahat. :wink:
A narezat ... A o to se postaram .... :wink:
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Vita píše:
vipe píše:
dvorlubor píše:A jakej vlastne bude program a co si ma vzit zacatecnik sebou?!
Pivo jidlo bude na prodej nebo se musi clovek predzasobit a vzit do kufru nejake to drivi, aby mohl prispet na spolecny ohynek?

Sice se tu v nejakem vlakne porad mluvilo o zradle, ale tak nejak jsem nepochopil system, jak to bude fungovat :oops:
Vem všechno s sebou pivko, jídlo hlavně vodu ta tam neni, dříví je na místě musí se natahat. :wink:
A narezat ... A o to se postaram .... :wink:
...mimoňskej masakr motorovým pilou... :lol: :lol: :lol:
Bratře Tucku, ty si nedáš pokoj do tý doby, než tě vodvezou do amazonskejch pralesů na likvidaci těch přerostlejch třísek, viď? :lol: :lol:

dvorlubor: Každej bere něco z jídla a pitiva dle svejch možností a pak se to společnejma silama likviduje, aby toho moc nezbylo :wink:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Uživatelský avatar
macháček
***
Příspěvky: 632
Registrován: 14 lis 2005, 23:30
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od macháček »

ivan píše:Phe,když už všichni tak se přidám taky ! 8)
A co západočeši jak to vidíte??? :D
A co mi jihočeši, jak mi pojedem a s kým (to se nikdo nedoví, Ty můj kvítku medový :lol: ) :cry: . Ten náš region je tak velkej, že všechny cesty do Mimoně vedou zkratkou přes Tokio :shock: :lol: . Co s tím :wink: ?
Hyundai Lantra kombi 1.5 12V GLS/r. v. 2000
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

macháček píše:
ivan píše:Phe,když už všichni tak se přidám taky ! 8)
A co západočeši jak to vidíte??? :D
A co mi jihočeši, jak mi pojedem a s kým (to se nikdo nedoví, Ty můj kvítku medový :lol: ) :cry: . Ten náš region je tak velkej, že všechny cesty do Mimoně vedou zkratkou přes Tokio :shock: :lol: . Co s tím :wink: ?
No určitě bych udělal nějakou kolonu.. Ty jsi ze Strakonic, pojedeš přes Příbram nebo Tábor? Já asi povalím přes Tábor, protože se líp vyhnu Praze.

Jinak pokud někdo chce na sraz a z nějakého důvodu nemůže vzít auto, tak na trase, ČB-Tábor-Praha-Mnich.Hradiště-Mimoň můžu někoho vzít, asi pojedu sám.
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
Uživatelský avatar
macháček
***
Příspěvky: 632
Registrován: 14 lis 2005, 23:30
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od macháček »

Jirka píše:
macháček píše:
ivan píše:Phe,když už všichni tak se přidám taky ! 8)
A co západočeši jak to vidíte??? :D
A co mi jihočeši, jak mi pojedem a s kým (to se nikdo nedoví, Ty můj kvítku medový :lol: ) :cry: . Ten náš region je tak velkej, že všechny cesty do Mimoně vedou zkratkou přes Tokio :shock: :lol: . Co s tím :wink: ?
No určitě bych udělal nějakou kolonu.. Ty jsi ze Strakonic, pojedeš přes Příbram nebo Tábor? Já asi povalím přes Tábor, protože se líp vyhnu Praze.

Jinak pokud někdo chce na sraz a z nějakého důvodu nemůže vzít auto, tak na trase, ČB-Tábor-Praha-Mnich.Hradiště-Mimoň můžu někoho vzít, asi pojedu sám.
No asi pojedu přes tu Příbram tudy jeto nejkratší (teda pro mne), pokud nenapadne kluky západočeský (Karlose a spol.) něco jiného. Ty to v Praze valíš pak po Jižní spojce, nebo kudy? Leda, že by jsme si dali pak sraz někde v Praze na benzínce. Necháme tomu ještě volný průběh jestli někoho něco ještě nenapadne a pak se tu nějak domluvíme. Máme to do Mimoně kurňa daleko a jet sám to je na prd.
Hyundai Lantra kombi 1.5 12V GLS/r. v. 2000
Uživatelský avatar
adys
*
Příspěvky: 99
Registrován: 24 bře 2006, 03:44
Bydliště: KOREA

Příspěvek od adys »

Zdarec,
Kudy pojedou Hradečáci,Pardubáci nebo Kolínáci????
Lantra 1994 ...1,5MPI...G4DJ
Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

Pánové, vypadá to, že na sraze nebudu a to z důvodu toho, že jdu 12.6. na operaci s kolenem... :cry: :cry: :cry:
Naposledy upravil(a) M.a.d.y dne 16 kvě 2007, 12:19, celkem upraveno 1 x.
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

macháček píše:
Jirka píše:
macháček píše: A co mi jihočeši, jak mi pojedem a s kým (to se nikdo nedoví, Ty můj kvítku medový :lol: ) :cry: . Ten náš region je tak velkej, že všechny cesty do Mimoně vedou zkratkou přes Tokio :shock: :lol: . Co s tím :wink: ?
No určitě bych udělal nějakou kolonu.. Ty jsi ze Strakonic, pojedeš přes Příbram nebo Tábor? Já asi povalím přes Tábor, protože se líp vyhnu Praze.

Jinak pokud někdo chce na sraz a z nějakého důvodu nemůže vzít auto, tak na trase, ČB-Tábor-Praha-Mnich.Hradiště-Mimoň můžu někoho vzít, asi pojedu sám.
No asi pojedu přes tu Příbram tudy jeto nejkratší (teda pro mne), pokud nenapadne kluky západočeský (Karlose a spol.) něco jiného. Ty to v Praze valíš pak po Jižní spojce, nebo kudy? Leda, že by jsme si dali pak sraz někde v Praze na benzínce. Necháme tomu ještě volný průběh jestli někoho něco ještě nenapadne a pak se tu nějak domluvíme. Máme to do Mimoně kurňa daleko a jet sám to je na prd.
Právě že já jezdím klasika po D1, v Praze zahybám na Chodov, Hostivař a po Průmyslový ul. prakticky až na Mladoboleslavskou. Prahou dýl jak 20 minut nejedu.

Ale se mnou je to těžký, já vyjíždím z ČB vždy až po třetí, dojíždím na Mimoň až kolem 7 večer.
A čekat na sebe až v Praze asi nemá cenu. Hlavně když nikdy neumím do předu říct jestli tam pojedu 2,5 hod nebo 1,5hod.
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
Uživatelský avatar
macháček
***
Příspěvky: 632
Registrován: 14 lis 2005, 23:30
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od macháček »

To je v poho Jirko. Já stejně plánuju, že pojedu už v poledne, abych tam byl dřív, protože v sobotu musím jet zpátky, máme totiž na fotbale dokopnou a čuníka.
Hyundai Lantra kombi 1.5 12V GLS/r. v. 2000
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4503
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Adys-těžko ti poradit,když máš v podpisu bydliště Korea.To máš nejblíže přes Moskvu. :lol:
Ale pokud jsi od HK,tak k naší koloně od Moravy se v HK připojí další na benzince Esso,před kruhákem(na Prahu,Liberec,Náchod)ve stoupání.Pokud jsi od Pardubic,tak se můžeš domluvit s Dráčkem.... :wink: Z Hradce Králové se jede směr Jičín...
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
hlobilp
****
Příspěvky: 1057
Registrován: 08 čer 2006, 17:17
Bydliště: Rychnov n. Kn.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hlobilp »

M.a.d.y píše:Pánové, vypadá to, že na sraze nebudu a to z důvodu toho, že jdu 12.6. na operaci s kolenem... :cry: :cry: :cry:
neboj..... to zvladnes. Objednas si sanitu a ta Te doveze. Jen si dej pozor, aby to bylo Hacko :lol: :lol:
H Tucson 1,6 T-GDI Go! od 10.5.2018
S Octavia combi SLX 2,0 od 3.5.2017 - 10.5.2018
H Genesis coupe 3,8 od 29.5.2014 - 22.3.2017
K Magentis 2,7 V6 EX+ od 8.5.2014 - 23.3.2016
H i30 1,4 Comfort+ESP od 25.8.2010 - 8.5.2014
H Sonata 2,5 V6 LPG - do 21.7.2010
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4503
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

No jo,mládí pryč a nemoci na krku,viď Mady :lol: .To víš,mladý kluci jako Josef,Hanz nebo já,jen skotačíme,že kluci. :lol:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Josef
****
Příspěvky: 1282
Registrován: 10 kvě 2005, 11:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od Josef »

Borek píše:No jo,mládí pryč a nemoci na krku,viď Mady :lol: .To víš,mladý kluci jako Josef,Hanz nebo já,jen skotačíme,že kluci. :lol:
Akorát Borku na stanici autobusu je to každým rokem dál, schody jsou čím dál vyšší a cesta do kopce čím dál strmější :roll: :roll: A to tak chodím už drahně let :roll: :roll:
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Josef píše:
Borek píše:No jo,mládí pryč a nemoci na krku,viď Mady :lol: .To víš,mladý kluci jako Josef,Hanz nebo já,jen skotačíme,že kluci. :lol:
Akorát Borku na stanici autobusu je to každým rokem dál, schody jsou čím dál vyšší a cesta do kopce čím dál strmější :roll: :roll: A to tak chodím už drahně let :roll: :roll:
Josefe, taky ti to fšecko stěhujou čím dál tím víc z dosahu? Já už rači jezdim jen tim svym autikem... Ale jinak jsem, Borku, furt jak junák (drobet přirezlej a zapomínající) :lol: :lol: :lol:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
aTecko
Příspěvky: 1
Registrován: 16 kvě 2007, 20:09

Příspěvek od aTecko »

adys píše:Zdarec,
Kudy pojedou Hradečáci,Pardubáci nebo Kolínáci????
Taky by mě zajímalo jako Kolíňáka to samé :)
Hyundai Coupe-Tiburon 2005 2.0
Odpovědět

Zpět na „Srazy“