SM - srovnani s cliem

Moderátoři: vipe, Moderátoři

Uživatelský avatar
jandaxx
***
Příspěvky: 508
Registrován: 21 čer 2005, 19:31
Bydliště: Praha

Příspěvek od jandaxx »

Nechci se zbytečně hádat. Ale já také znovu opakuji, že to nic neznamená. Autosalon nemusí vědět, že nemusí poskytnout záruční opavu. Může to vědět a poskytne jí proto, že si buduje klientské zázemí. Může to vědět ale má pokyn od dovozce, ten mu to proplatí/Hyundai si buduje pozice a pár set tisíc na záručkách, které by nemusel udělat je nic v porovnání s tím, kolik vyrejžuje na prodeji a ostatním servise. Proto se to co jsi napsal, nevylučuje s tím, co tvrdím já a klega mgl. Nic víc, nic méně..... Já jsem to také četl.
Reklama
 

mgl
*
Příspěvky: 27
Registrován: 05 říj 2006, 22:38
Bydliště: Benešov

Příspěvek od mgl »

Díky jandaxx, jsem rád, že se svým názorem nejsem na fóru osamocen. Musím s Tebou souhlasit, pokud jde o možné důvody postupu dealerů při uznávání reklamací dalším vlastníkům. Opravdu netuším, zda se z jejich strany jedná o projev dobré vůle nabo pouhou nevědomost. Zajímalo by mne, zda při reklamaci vůbec zjišťují, zda jsi prvonabyvatelem nebo pouze zkontrolují, zda je auto "ve lhůtě" a včasné provedení garanček.
to antek: Nejsem to já, kdo zde šíří dezinformace, původce dezinformací jsem označil výše a Ty jsi zřejmě jednou z jejich obětí. Neber si to prosím osobně, nejsi sám a navíc se obávám, že Tvůj názor je dokonce většinový. To však neznamená, že je správný. Napiš prosím, od koho jsi accenta koupil (dealera nebo leasingovky) a zda jsi při koupi obdržel od prodávajícího záruční list. Předpokládám, že jsi auto skutečně koupil a že nešlo o převzetí leasingu.
Hyundai Getz 1,5 CRDi VGT (65 kW) Champion Hiphop Red
Uživatelský avatar
OGYN
**
Příspěvky: 322
Registrován: 26 led 2008, 16:32
Bydliště: Blansko

Příspěvek od OGYN »

Koupil jsem na podzim v Brněnském AAA Getze rok starého, se stavem tachometru 7tis. km . Udělal jsem garančku, a po čase zjistil ,že mi po nastartování kolísají otáčky,zde na fóru jem se dočetl,že to chce přehrát sofware. Bylo přehráno zdarma ,v záruce,žádný problém!
Hyundai i30 1,6i Trikolor Komfort Agua blue met.2013
Uživatelský avatar
vipe
Moderátor
Příspěvky: 993
Registrován: 17 lis 2007, 17:24
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vipe »

Určitě to jde a není problém s tou zárukou pokud ovšem nenarazíš na vola, :shock: ale to se u nás nemůže stát. :lol:
Hyundai I30 MY14 White Creamy 1.6 CVVT 88kW + Parking, 16" Alu
Hyundai Getz 1,3 2005 G4E-A Hiphop Red HL
Zázraky na počkání, nemožné do tří dnů.
Odpovědět

Zpět na „GETZ“