luki

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
palivomer

luki

Příspěvek od palivomer »

chtel bych se zeptat cim muze byt ze mi nefunguje kontrolka na benzin ja jsem se dival a zarovka je dobra mam hyundai rok vyroby 1995 a obsah 1.5. a je mozne ze kontrolka na palivomeru kdyz vypnu motor je porad na miste ukazuke stavu benzinu v aute nemelo by to vzdycky klesnout na nulu jako treba u teploty
Reklama
 

Uživatelský avatar
CARy
**
Příspěvky: 152
Registrován: 08 čer 2005, 09:54
Bydliště: Kladno-Ruzyně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CARy »

luki myslim že to mají všechny Hyundaie, pokud mužu mluvit o sobě, scoupe a coupe k ručička je vždy na místě , nepadá dolu při vypnutí motoru, myslím že závadu nevyřešíš , závad to není :-)
no hodně štastných km !
PS: přišlo mi to jako nevýhoda když byl benol na špici každej trouba vidí kolik máš v nádrži :-) takže?
Hyundai Scoupe 95 1.5, Hyundai Coupe 12/98 1.6 16V CARY, Hyundai Coupe 2.0 FX 06/06 Blue-Berry,
Uživatelský avatar
mirec
**
Příspěvky: 439
Registrován: 01 úno 2006, 23:09
Bydliště: Košice, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mirec »

to je normalne...rucicka sa zastavi ked vypnes motor...a zase sa zacne menit ked ho zapnes...je to normalny jav a uz to tu bolo riesene mimochodom
Sonata 2,4 2006 Elegance
Accent GLS 1996 1,5 12V 5dv.
Bruno
***
Příspěvky: 684
Registrován: 21 led 2006, 14:56
Bydliště: Šlapanice 664 51

ručička palivoměru

Příspěvek od Bruno »

Mám Lantru 1.6 16V /96rok s tím palivoměrem je to fakt.Mě taky ukazuje to co bylo před vypnutím klíčku je to standardní stav od výrobce.Blbý to je, když natankuješ plnou, až to přetéká zaplatíš, sedneš do auta, zapneš klíček a ono to okazuje třeba jen půlku a pár sekund trvá než ručička vystoupe úplně nahoru.Poprvé jsem jenom zíral !!!
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Mě teda packa palivoměru funguje normálně - vypnu zapalování, padá pomalu dolů, při zapnutém zapalování vyleze nahoru a snaží se ukazovat zbytek benálu v nádrži. Podotýkám, že to r.v. 2005 :wink:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“