Scoupe chcípá

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Scoupe chcípá

Příspěvek od Yurii »

Tak sjem včera dolil olej do auta a chtěl jsem se projet, jedu jedu a když sem na křižovatce šlápnul na plyn a turbo začalo točit tak to ejdnoduše chcíplo ale jako když utne. Pokud jsem se snažil s autem jetštrně a turbo se netočilo, tak to bylo v pohodě, ale jakmile sme na to šlápnul tak to zase chcíplo a občas to nšelo ani nastatrovat :( Tušíte někdo co s tím? Už se mi to stalo jednou asi před 14.dny taky myslím že to bylo po tom co jsem dolil olej.
Jinak tahle závada se vždycky časem umoudří a pak to nedělá, kontroloval jsem podtlaky, sání,, nikde žádná prasklá hadička, setkali ste se s tímhle problémem někdy?
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Reklama
 

Uživatelský avatar
LongStar
****
Příspěvky: 1275
Registrován: 12 říj 2007, 21:13
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Scoupe chcípá

Příspěvek od LongStar »

Yurii píše:Tak sjem včera dolil olej do auta a chtěl jsem se projet, jedu jedu a když sem na křižovatce šlápnul na plyn a turbo začalo točit tak to ejdnoduše chcíplo ale jako když utne. Pokud jsem se snažil s autem jetštrně a turbo se netočilo, tak to bylo v pohodě, ale jakmile sme na to šlápnul tak to zase chcíplo a občas to nšelo ani nastatrovat :( Tušíte někdo co s tím? Už se mi to stalo jednou asi před 14.dny taky myslím že to bylo po tom co jsem dolil olej.
Jinak tahle závada se vždycky časem umoudří a pak to nedělá, kontroloval jsem podtlaky, sání,, nikde žádná prasklá hadička, setkali ste se s tímhle problémem někdy?
OT: nevim milion moznosti, kup uz to modry nez ho petr naboura!!!
:hyu: S-coupe s Fénem:)
ScoupeTech ->->->->->->->VWGolf-IV Objem stylem nenahradíš!!!
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Scoupe chcípá

Příspěvek od Hardcam »

Yuriii: tohle uz nni mozny, hod to nekam ze skaly a jestli Petr prodava ze hazeky penize nakyho zdravyho Scoupace...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Rave
***
Příspěvky: 687
Registrován: 06 srp 2008, 14:28
Bydliště: Vyškov CZ / Birmingham UK
Kontaktovat uživatele:

Re: Scoupe chcípá

Příspěvek od Rave »

váha vzduchu?FPR?a turbo se točí neustále jen podle otacek motoru a polohy skrtící klapky zacina foukat.
aj em Miris.Aj em madrfakr mekanik
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Scoupe chcípá

Příspěvek od Yurii »

No vaha vzduchu podle mmne ne... to by motor nebezel tak pekne. Navic to obcas dela obcas nedela... :( Je mi ale divny ze ten motor pred chcipnutim ani nezakolisa. Premejslel sem jestli se mi nedostal olej do podtlakovejch trubicek a neucpava cidlo tlaku turba nebo tak.
Podle myho kdyby to byla vaha tak se motor nedostane pres urcity otacky ale kdyz nechci po turbu aby tlacilo tak to jede vpohode :-k
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Accentdevil
*****
Příspěvky: 1724
Registrován: 03 úno 2009, 11:48
Bydliště: Sokolov

Re: Scoupe chcípá

Příspěvek od Accentdevil »

Yurii píše:No vaha vzduchu podle mmne ne... to by motor nebezel tak pekne. Navic to obcas dela obcas nedela... :( Je mi ale divny ze ten motor pred chcipnutim ani nezakolisa. Premejslel sem jestli se mi nedostal olej do podtlakovejch trubicek a neucpava cidlo tlaku turba nebo tak.
Podle myho kdyby to byla vaha tak se motor nedostane pres urcity otacky ale kdyz nechci po turbu aby tlacilo tak to jede vpohode :-k
Jen zminka me to delalo u favorita,ale to ti asi nepomuze kdyz se jedna o turbo :lol:
Volkswagen Passat 2.8 V6 30V 142KW r.v.1999 LPG (ČERNÁ-METALÍZA)
Fiat Tipo 1,6 57KW r.v. 1991 LPG (ZELENÁ-METALÍZA)
Mazda Xedos6 1.6 16V DOHC 79KW r.v.1996(ZELENÁ-METALÍZA)
Bylo:
Škoda Favorit
Hyundai Accent 1.3 12V 62KW 3-dv, r.v.1997(ŠEDÁ-METALÍZA)

V.a.l.i.5@seznam.cz
Uživatelský avatar
Rave
***
Příspěvky: 687
Registrován: 06 srp 2008, 14:28
Bydliště: Vyškov CZ / Birmingham UK
Kontaktovat uživatele:

Re: Scoupe chcípá

Příspěvek od Rave »

a co tlak paliva?mas spravne zapojene FPR?
podtlaky muzes na 100% vyloucit ze to nejsou teda?
aj em Miris.Aj em madrfakr mekanik
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Scoupe chcípá

Příspěvek od Yurii »

No sem ted nemocnej, nejspis Praseci chripka, pred 14 dnema sme byli s kamosema na Americe a lezli sme do Mexika :mrgreen: :mrgreen:
Takže se v tom nemůžu moc hrabat, zatim bych podtlaky nevylucoval kontrola probehla jenom zbezna a nic se neobjevilo, zkusim postrikat kontaktolem nebo WDckem onektory na vaze vzduchu a kolem ridici elektroniky v motoru co to provede.
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Scoupe chcípá

Příspěvek od black_sheep »

tve yurii ty to scoupe fakt hod ze skaly.. :| asi nejvetsi smolar klubu!

kup si jiny, to neni mozny..! ze jsem mel taky nekdy potize se scoupeckem, tak ted si rikam ze to byli uplny prkotiny proti tobe s vickem rozdelovace za tri stovky apod. :-D to i to od PikeQ ktery melo skoncit na vrakovisti funguje.. kdyz si vezmu kolik penez te stalo.. :roll:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Scoupe chcípá

Příspěvek od Yurii »

Věř a vše se v dobré obrátí... kdž to černý scoupo nikdo ani za 10 nebude chtít, tak ho nechám a než mladá udělá řidičák ho zkusím něják dát dokupy. Hlavně že další auto taky bude Scoupe ;) 8)
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Scoupe chcípá

Příspěvek od black_sheep »

Yurii píše:Věř a vše se v dobré obrátí... kdž to černý scoupo nikdo ani za 10 nebude chtít, tak ho nechám a než mladá udělá řidičák ho zkusím něják dát dokupy. Hlavně že další auto taky bude Scoupe ;) 8)
=D>
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Scoupe chcípá

Příspěvek od Yurii »

Snad to vyjde jak bych potreboval, v praci rozjizdime novej projekt ze kteryho bych moh mit par penez navic a kdyz odectu mesicni polatky a splatky auta atd... tak mi mozna zbyde i na jidlo a nadrz benzinu na mesic :D/
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Scoupe chcípá

Příspěvek od Yurii »

Drobná změna stavu, teď začala chcípat i na volnoběh... Takže nejspíš elektrika nebo bordel v nádrži. Naštěstí mi dneska chcípla jenom 2x a to sem po PRaze nalítal 50km :)
Ale to chcípnutí na volnoběh men trošk uvykolejilo, tak sem pak parkoval a zapomněl zařazenou 1 zapnutej motor a dal sem nohu ze spojky jakože vystupuju... naštěstí parkuju s docela velkejma mezerama, takže nic ale moh sme mít vepředu obtisknutou kouli #-o
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
mayq
***
Příspěvky: 923
Registrován: 12 čer 2008, 19:30
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Re: Scoupe chcípá

Příspěvek od mayq »

Cidlo otacok na klukovke ??? Nieze by som sa tomu rozumel ale posledne priznaky by mohli sediet..
Hyundai Accent `96, 1.5i 12V, 5dv. hatchback Marlborough Red

Obrázek
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Scoupe chcípá

Příspěvek od Yurii »

Taky jsem o tom premyslel, obcas mi rucicka otacek delala blbosti a cukaal sebou.
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“