Pro všechny řidiče: SVÍTIT vs. NESVÍTIT

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Na řidiče kteří nesvítí:

určitě budu troubit vždycky
3
8%
možná zatroubím
5
13%
zatroubím, když uvidím, že to dělají i ostatní
2
5%
spíš troubit nebudu
6
16%
určitě troubit nebudu
17
45%
každýho kdo na mě zatroubí, zabiju!
5
13%
 
Celkem hlasů: 38

Zdenalek
*
Příspěvky: 37
Registrován: 06 bře 2006, 11:57
Bydliště: Vyškov na Moravě
Kontaktovat uživatele:

Pro všechny řidiče: SVÍTIT vs. NESVÍTIT

Příspěvek od Zdenalek »

Zdravím všechny řidiče. Zajímal by mě Váš názor na paskvil, co zase schválili naši poslanci...
Začalo jaro tzn. skončila povinnost svítit. Ale podle novely zákona od léta budeme muset svítit celoročně. Takže 80% řidičů se ani nenamáhá ty světla vypínat :lol: a svítí pořád už teď. Jenže jsou mezi náma i tací, kteří svítit nebudou (aby si nekazily žárovky, aby ušetřili deci benzinu atp.). Osobně mě to hodně štve, protože mezi ředou osvětlených aut jedno neosvětlený úplně zanikne.
Co Vy na to?
:idea:
PS: Navrhuju všem, který to štve stejně jako mě, abysme takový řidiče nejen problikávali, ale zároveň na ně i troubili :evil: Nakonec by to mohla být docela sranda :D
Reklama
 

black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

ja jsem pro sviceni celorocne a svitim od ty doby co mam auto :) a ty hovada co nesvitej nekomentuju, nechci bejt sprostej, hodne sprostej..
Felotron

Příspěvek od Felotron »

Sivitim stale (krome nahody jednou za mesic, kdy zapomenu roznout)..

Nesvitici probliknu. Tem, kteri mi ukazuji svoje mlhovky, poustim dalkovy ;)
vipe

Příspěvek od vipe »

Svítím stále namontoval jsem si automat na svícení :lol: tak to mám v pohodě nezapomenu :wink: . Ti co nesvítí mě taky se..u.
Uživatelský avatar
meexiko
**
Příspěvky: 131
Registrován: 06 říj 2005, 17:50
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od meexiko »

Za ty 3dny sem spíš nesvítil, ale jak sem kolem sebe koukal tak nás moc takovejch neni.
Fakov mlhovky ...
Zkus na mě jednou zatroubit a ...............................
Hnuydai Accent 1.3 62kW r.95
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Felotron píše:Sivitim stale (krome nahody jednou za mesic, kdy zapomenu roznout)..

Nesvitici probliknu. Tem, kteri mi ukazuji svoje mlhovky, poustim dalkovy ;)
Souhlas s Felotronem - už jsme to téma svícení někde probírali, ale původně to bylo o 100W žárovkách. Jinak automatické rozsvěcování budu montovat po berousovi. A nesvítiče nebo "mlhofkáře" fakuju a problikávám..... :shock:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Já svítím pořád,tak je Mi to vlastně jedno a troubit na někoho,že nesvítí?? :roll: To taky ne ,bač bych Ho musel zabít!!! :twisted: :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Tak za a) dokud neni sviceni povinny, je na me, jestli si rozsvitim
b) pokud existuje nekdo, kdo zatroubi na nekoho, kdo nesviti a svitit podle zakona nemusi, je u me blbec, protoze dotycny zakon neporusuje a trubka se pouziva k jinym ucelum...
za c)svitim jen rano do 9 a pak az pozde odpoledne a je to jen a jen moje vec a bezohlednost to neni...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Hardcam píše:Tak za a) dokud neni sviceni povinny, je na me, jestli si rozsvitim
b) pokud existuje nekdo, kdo zatroubi na nekoho, kdo nesviti a svitit podle zakona nemusi, je u me blbec, protoze dotycny zakon neporusuje a trubka se pouziva k jinym ucelum...
za c)svitim jen rano do 9 a pak az pozde odpoledne a je to jen a jen moje vec a bezohlednost to neni...
Hardcame máš sice pravdu,ale že bych rozeznal už z dálky,že jede proti Mě stříbrný auto!!Tak nevím!! :roll: Podotýkám,že slepý nejsem,ale některé barvy s plynnou se silnicí a je malér!!Červený auto je aspoň vidět!! :wink: Proto ty světla a jsem pro! :!:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Me nas*alo to, ze si nekdo dovoli troubit na nekoho, kdo se nicim neprovinil...po meste nesvitim...mimo dejme tomu, zalezi kde...kdyz uvazim, ze to je nezbytny, tak svitim...ale nezlobte se na me, ale na nekoho troubit..
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

jojo to je presny! mam sice taky cerveny auto, ale presto svitim! zase tolik prace to neni otocim tou pacickou a nestoji me to nic a kdo tvrdi ze jo, tak je ***!!
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Tak me sezerte:)
kdyz uz jsme u tech nakladu, tak sviceni opravdu neco stoji, spocitej si, kolik Ti sviti Wattu, taky rychlejs beha altik atd...atd..staci mit auto s ukazatelem okamzity spotreby..ale to je vedlejsi...bezne nesviti 4 z 10, alespon co u nas pozoruju...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

hardcame, to je trosku smesny resit spotrebu posranejch zarovicek, ne? kor kdyz je v to v ramci bezpecnosti!! prijde mi to bejt docela na hlavu postaveny se tomu branit! tak proc teda, nerikam ty, ale taci jsou taky, co maj v aute muziku za x tisic, kterou sotva utahne favoritackej motor se vymlouvaj ze jim to bude vic zrat?

uz to radsi nebudu komentovat.. :roll: :P
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

No ja uz zase hudbu exhumoval..:) jo, jsou lidi, ktery se bojej, ze jim prijde velkej ucet za elektrinu...rikam, je mi jedno, jestli ted nekdo sviti nebo ne, vidim dobre, zatim jsem videl vsechny...rano svitim automaticky, kdyz uz je pozdejsi odpoledne, tak taky..pres den me to netrapi, kdyz si vzpomenu, svitim...v zime jsem se svetlama i stal na miste:)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

ja mam automatickej navyk - sednu do auta, otocim klickem na on, beru pas, pak startuju a hned potom otocim naproti packou na svetla.. :) uz to delam nak uplne automaticky takze kdyz zapomenu tak to je fakt vyjimka, horsi je kdyz stojim s parkovackama nekde v noci => sviti palubka, tak se obcas rozjedu a zjistim po chvili ze ejhle mam porad parkovacky.. :roll:
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“