Hyundai Coupe 2000

1996 - 2002

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Zamčeno
SintoN
*
Příspěvky: 20
Registrován: 30 led 2011, 00:56

Hyundai Coupe 2000

Příspěvek od SintoN »

Ahojte zdraví Vás 18 ročný kolega zo slovenska :) Pred 3 mesiacmi som si kupil ojazdene Coupe a urobil som na nom par zakladnych oprav (rozvody, vodna pumpa a podobne. Mám preto na vás prosbu ak by ste mi vedeli poradit kde a ako mozem zohnat nahradne diely a aj veci na vysperkovanie :)

Dost súrne potrebujem novu olejovu vanu ale neviem kde mam hladat. Dalej by sa mi zisli nejake pekné nove zadné svetla a taktiez mám rozbitu prednu smerovku (hladam ju uz mesiac), a tiez hladam letne gumy a nejake slusne elektrony.

Prosim vsetkych aby sa so mnou podelili o svoje poznatky ohladom tohto auticka, naco si davat pozor ako sa k nemu spravat aka udrzba a veci su pre neho najlepsie a tak podobne.

P.S: Celkom dost ludi pisalo ze im na palubovke svieti symbol ABS, teda ze nefunguje a nikto nevedel prist nato preco. aj majitel auta predomnou ho dal do servisu nech to spravia ale ani oni na nic neprisli ak stym ma niekto skusenosti ozvite sa. obcas to funguje obcas nie.

Vdaka
Reklama
 

SintoN
*
Příspěvky: 20
Registrován: 30 led 2011, 00:56

Re: Hyundai Coupe 2000

Příspěvek od SintoN »

zabudol som este auto ma nabehaných 110 000 km
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: Hyundai Coupe 2000

Příspěvek od mirpie »

nezakládej nové téma o ničem a pročti si forum, odpověd najdeš na vše. Využij i sekci Lantra a Technická sekce.
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Zamčeno

Zpět na „COUPE 1G“