palivové čerpadlo

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
dokidoki
**
Příspěvky: 107
Registrován: 20 lis 2020, 19:45
Bydliště: KOŠICE

palivové čerpadlo

Příspěvek od dokidoki »

Dva dni po sebe mi zo zadnej časti, keď auto stálo naštartované niečo hučalo. Po naštartovaní jemné slabé hučanie, po prejdení pár metrov a zastavení pri naštartovanom motore hučanie už bolo zreteľné silné. Myslel som si, že výfukové potrubie. Keď som sa zohol pod auto, z potrubia zvuk nevychádzal. Zvuk vychádzal z priestoru medzi zadnými a prednými sedačkami. Z vnútra auta. Aspoň tak mi to pripadalo. Myslím si, že či by to mohlo byť palivové čerpadlo. Žiadna výstražná kontrolka sa nerozsvietila. Mali ste už niekto problém s palivovým čerpadlom u motorizácie 1.5 DPI? Čo môžem očakávať? Palivové čerpadlo naraz skape, alebo mi dá o sebe vedieť stratou výkonu pri jazde?
i30 HB 1.5 DPI - Comfort + CP - Amazon Grey, 2021-
Fabia Sedan I, 1.4 MPI 50 kw, 2001-2021
Reklama
 

Uživatelský avatar
Mr. HYUNDAI
*******
Příspěvky: 11601
Registrován: 07 kvě 2008, 12:51
Bydliště: Lázně Toušeň

Re: palivové čerpadlo

Příspěvek od Mr. HYUNDAI »

Reklamuj hlučné palivové čerpadlo. Na i30 jsem to ještě neřešil, ale na pár Tucsonech ano a vždy výměna na záruku bez řečí.
25. (OPEL 2.) Astra PHEV GS line
24. (OPEL 1.) Mokka-e Ultimate
Uživatelský avatar
dokidoki
**
Příspěvky: 107
Registrován: 20 lis 2020, 19:45
Bydliště: KOŠICE

Re: palivové čerpadlo

Příspěvek od dokidoki »

hučalo 2 dni, teraz už nehučí
i30 HB 1.5 DPI - Comfort + CP - Amazon Grey, 2021-
Fabia Sedan I, 1.4 MPI 50 kw, 2001-2021
Uživatelský avatar
Mr. HYUNDAI
*******
Příspěvky: 11601
Registrován: 07 kvě 2008, 12:51
Bydliště: Lázně Toušeň

Re: palivové čerpadlo

Příspěvek od Mr. HYUNDAI »

Závada, která se neprojevuje se reklamuje blbě :mrgreen: .
V tom případě pozoruj, buď se to znovu ozve a pak šup do servisu nebo se to už neozve a buď v klidu :wink: .
25. (OPEL 2.) Astra PHEV GS line
24. (OPEL 1.) Mokka-e Ultimate
IaryD
Příspěvky: 2
Registrován: 26 bře 2018, 22:03

Re: palivové čerpadlo

Příspěvek od IaryD »

Bude to palivové čerpadlo pravděpodobně - podle popisu problému. Řešil jsem to ve své době na ix20 v rámci záruky (pravda jinej vůz i motor). Oficiálně sice tvrdili, že je to normální vlastnost a není to problém (Znojmo), ale nakonec stejně vyměnili. Teda až když udělal náslech jejich technik v jiném servise (Balvín Brno). Od té doby ticho ve voze.
A ačkoliv to třeba teď nově neslyšíš, je možné, že se to znovu ozve. A když ne, jedině dobře.
Odpovědět

Zpět na „i30 2016- Elektronika“