Nový Hyundai Accent

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

dnes dopojedne jel přes Zlín tmavě modrý Accent na Brněnských SPZ. Myslel sem že je to Mexičan..
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Reklama
 

Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7963
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

David C3 píše:dnes dopojedne jel přes Zlín tmavě modrý Accent na Brněnských SPZ. Myslel sem že je to Mexičan..

doprdele, takze kym ja pracujem tak sa priatelka vyvaza po zline?? heh, to som nebol ja - ked sa budem chystat do zlina, dam vediet :)
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
Lulie
**
Příspěvky: 195
Registrován: 31 pro 2007, 10:29

Příspěvek od Lulie »

v pondělí se bude po Zlíně motat zlatej Accent s brněnskou SPZ :)
Hyundai Accent 1,5 CRDi VGT Elegance gold Beige 09/2007
Uživatelský avatar
Lulie
**
Příspěvky: 195
Registrován: 31 pro 2007, 10:29

Příspěvek od Lulie »

kdo ho uvidí, vyhrál :)
Hyundai Accent 1,5 CRDi VGT Elegance gold Beige 09/2007
Milos123
Příspěvky: 6
Registrován: 21 úno 2008, 21:53
Bydliště: Pezinok

Příspěvek od Milos123 »

No halooooo.
Mam doma noveho Accentika 1,5CRDi Elegance EB.Dodanie za 7dni od objednávky
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7963
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

Milos123 píše:No halooooo.
Mam doma noveho Accentika 1,5CRDi Elegance EB.Dodanie za 7dni od objednávky
gratulujem a prajem vela stastnych km.. ak planujes byt aktivny prispievatel, dufam ze pridas nieco do vlakna "Koho vozi nas accent" :D
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
Silva
**
Příspěvky: 149
Registrován: 08 led 2008, 15:16
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Silva »

Milos123 píše:No halooooo.
Mam doma noveho Accentika 1,5CRDi Elegance EB.Dodanie za 7dni od objednávky
gratuluji a přeji hodně pohodových kilometrů a ať Accentík poslouchá :)
Accent 1.4 Dynamic - NATURAL GRAY
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Ahoj.
Včera jsem se byl zeptat v autosalonu v Třebíči jak to vypadá s objednaným autem.
Ovšem dozvěděl jsem se úplný kulový. Prodejce se pořád vymlouval, že nic neví...ani předběžný termín dodání, že to trvá dlouho proto, že mám výbavu elegance atd. :twisted: :evil: . Je to podle mě pěkna volovina.
Nemeškal jsem a dneska jsem se byl optat v konkurenční Jihlavě a docela mě mrzí, že jsem si auto neobjednal právě v Jihlavě.(v Třebíči ušetřím cca 22 000Kč na leasingu). Jelikož mě tam už znají, protože jsem si auto oťukával u nich, hnedka se mě ujali...sice se mi nejdříve vysmáli, že si to kupuju v Třebíči, ale ochota byla na místě...cca do 10 min. jsem věděl, že auto bude na přelomu dubna - května. Je to doba, ale aspoň vím, kdy a nemusím si dělat marné naděje, že mi z Třebíče zavolají každým dnem. Mrzí mě, že v Třebíči neví, která bije, když to jinde jde, nemají (asi) zájem o mě a o auto. Holt chybama se člověk učí!!!! :cry:
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
rybana1
**
Příspěvky: 142
Registrován: 27 črc 2007, 11:40
Bydliště: Trnava

Příspěvek od rybana1 »

Milos123 píše:No halooooo.
Mam doma noveho Accentika 1,5CRDi Elegance EB.Dodanie za 7dni od objednávky
vitaj v klube 'Blackovcov' 8)
Sucasne: Hyundai Tucson 2022 1.6T-GDi 110kW Shine+ Teal
Predtym: Hyundai i40sedan 2012 1.7CRDi 85kW Style(+navi+Infinity audio+parkovacia kamera+xenony) SG
Predtym: Hyundai Accent 2007 1.5CRDi 81kW Elegance EB
Milos123
Příspěvky: 6
Registrován: 21 úno 2008, 21:53
Bydliště: Pezinok

Příspěvek od Milos123 »

ZdeněkSvoboda píše:Ahoj.
Včera jsem se byl zeptat v autosalonu v Třebíči jak to vypadá s objednaným autem.
Ovšem dozvěděl jsem se úplný kulový. Prodejce se pořád vymlouval, že nic neví...ani předběžný termín dodání, že to trvá dlouho proto, že mám výbavu elegance atd. :twisted: :evil: . Je to podle mě pěkna volovina.
Nemeškal jsem a dneska jsem se byl optat v konkurenční Jihlavě a docela mě mrzí, že jsem si auto neobjednal právě v Jihlavě.(v Třebíči ušetřím cca 22 000Kč na leasingu). Jelikož mě tam už znají, protože jsem si auto oťukával u nich, hnedka se mě ujali...sice se mi nejdříve vysmáli, že si to kupuju v Třebíči, ale ochota byla na místě...cca do 10 min. jsem věděl, že auto bude na přelomu dubna - května. Je to doba, ale aspoň vím, kdy a nemusím si dělat marné naděje, že mi z Třebíče zavolají každým dnem. Mrzí mě, že v Třebíči neví, která bije, když to jinde jde, nemají (asi) zájem o mě a o auto. Holt chybama se člověk učí!!!! :cry:
Mam jednu otazocku a to ci si uz zaplatil nejaku zalohu. Lebo ja som objednal auto v BA a bolo mi povedane ze do 7 dni ho budem mat ale napr. v Ruzomberku by som mal auto este v ten den ako som tam mailoval dokonca i zlavu by som dostal a este aj plnu nadrz nakolko je Ruzomberok cca 200km vzdialeny od mojho bydliska. Na toto som volal do BA kde som im povedal ze auto mozem mat uz v ten den aj so zlavou naco mi poslali mail ze na objednane auto mi taktiez bude poskytnuta zlava ako v Ruzomberku/zrazu/. Tym som chcel povedat ze poobvolavaj si predajcov v Cechach a mozno natrafis na predajcu co ti auto doda ovela rychlejsie a ak bude predajna niekde kde nemaju az taky predaj ako velkomesto tak daju aj zlavu-skratka sa o teba pobiju.Treba ich len skusat-kminov jednych.
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Jojo, to už mám za sebou.
O auto jsem se začal zajímat v říjnu loňského roku.
Taky jsem prohledal internet (autosalony Hyundai) a hledal auto...podmínkou bylo 1,6 a zlatá v eleganci. Bohužel nikdy nebylo a co jsem se ptal prodejců, tak to prý bude jedno, kde to objednám, že to musí jít stejně do výroby.
Mám zaplacenou zálohu 30 000Kč.
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
Schwarzie
**
Příspěvky: 106
Registrován: 20 úno 2008, 21:53
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Schwarzie »

ZdeněkSvoboda píše:Ahoj.
Včera jsem se byl zeptat v autosalonu v Třebíči jak to vypadá s objednaným autem.
Ovšem dozvěděl jsem se úplný kulový. Prodejce se pořád vymlouval, že nic neví...ani předběžný termín dodání, že to trvá dlouho proto, že mám výbavu elegance atd. :twisted: :evil: . Je to podle mě pěkna volovina.
Nemeškal jsem a dneska jsem se byl optat v konkurenční Jihlavě a docela mě mrzí, že jsem si auto neobjednal právě v Jihlavě.(v Třebíči ušetřím cca 22 000Kč na leasingu). Jelikož mě tam už znají, protože jsem si auto oťukával u nich, hnedka se mě ujali...sice se mi nejdříve vysmáli, že si to kupuju v Třebíči, ale ochota byla na místě...cca do 10 min. jsem věděl, že auto bude na přelomu dubna - května. Je to doba, ale aspoň vím, kdy a nemusím si dělat marné naděje, že mi z Třebíče zavolají každým dnem. Mrzí mě, že v Třebíči neví, která bije, když to jinde jde, nemají (asi) zájem o mě a o auto. Holt chybama se člověk učí!!!! :cry:
Mě teda překvapuje, že ví prodejce termín tak hodně dopředu. Žil jsem v představách, že se maximálně dozví o tom, že je auto někde v tom celním skladu a pak už dokáže zhruba určit termín dodání. Ale že to mají tak naplánovaný, že ví, že tvý auto vyrobí tehdy a tehdy a že ho dodají, jak píšeš, to jsem nečekal. Opravdu jsem myslel, že do tý doby, kdy bude v tom celním skladu, jde ze strany prodejce spíš o "hádání z křišťálový koule". Pro mě z toho plyne, že si cca za 14 dní zajdu zjistit, kdy bude to moje (objednával jsem cca měsíc po tobě, ale diesel). Počítám s termínem konec května, začátek června, aspoň stihnu ještě něco došetřit :lol: . V Brně teda stačila záloha 10.000, ale to je vlastně celkem jedno. Jinak to zdůvodnění, že je to kvůli tomu, že chceš výbavu elegance, v situaci, kdy se ani nedokázali podívat do počítače, to je fakt síla. Podle mne se elegance dělá nejvíc, takže to určitě není důvod nějakýho zdržení. Spíš si myslím, že by to mohlo být tou 1.6, která určitě není tak objednávaná. Kolegovi, co si objednával Kiu Ceed SW, řekli, že to bude trvat 2 měsíce, protože chtěl tempomat a to bylo možný jen na objednávku. Vysvětlili mu to tak, že čekají, až se sejde dostatek stejných aut a pak že to naženou na linku a během dne mu auto vyrobí.
Hyundai Accent 1.5 CRDi Elegance, zlatá met., 4/2008
Obrázek
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7963
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

schwarzie: a ako vlastne ty? kde si sa v Brne kukal a uz mas "termin" ??... Ja som mal s Balvinom co sa tyka kupy len tie najlepsie skusenosti, konkretne s panom Plesnikom (vie toho fakt vela o autach co predava), servisovat :lol: vsak budem inde

tiez si myslim, ze termin co tu dali Zdenkovi je uplne hrozny a zaloha 30 tis za toto je divocina.. mne povedali ze mozem dat co chcem, teda od 5 do 50 tis

ono paradoxne teraz je lepsia situacia - ked vidim kolko maju predajcovia skladovych accentov - v Hodonine som videl len pred showroome a v nom 4.. ked som kupoval ja, v Balvine mali dokopy 3 :P a tiz mi hovorili ze Ak budem objednavat CRDi vo inej vybave ako elegance, tak sa to pretiahne, lebo turci makaju najma na najvyssej rade
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
Lulie
**
Příspěvky: 195
Registrován: 31 pro 2007, 10:29

Příspěvek od Lulie »

Chce to obvolávat a obíhat, když jsme kupovali novýho Civica, tak jsme obíhali pouze dva autosalony Hondy v Brně a stáhli jsme to za jeden den o 50000,-, kolega co kupoval Astru oběhl 3 salony Opel a stáhli to o dvojnásobek.
Hyundai Accent 1,5 CRDi VGT Elegance gold Beige 09/2007
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Pro Schwarzie:

Ahoj.
Já jsem se bavil s prodejcem o termínu a on mi povídal, že 1,6 v eleganci zrovna objednával loni v říjnu a tak věděl, co a jak. No a tvrdil, že to vypadá na 3 - 3,5 měsíce. Tedy duben - květen. Samozřejmě mi říkal, ať počítám +/- týden, ale říkal mi, že se skoro vždycky trefil. Kontroloval si to v PC, že prý mají přibližné termíny dodávek. Je pravda, že říkal, že úplně přesně to bude vědět po příchodu vyřízených objednávek z Turecka. No, aspoň vím něco:-)
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“