Nový Hyundai Accent

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Rudolf píše:Jen jestli ta sleva není podmíněna leasingem. Mě nabízeli slevu 30t. Kč, tedy by mě auto "stálo" 300t. Kč Nechal jsem si spočítat splátky na 36 měsíců při maximální možné akontaci. Výsledek? Bezmála 400000,-Kč!!
Já bych to neviděl tak tragické.
Auto mám taky na leasing od ČSOB.
Auto stálo 319 000Kč, dávalů jsem 175 000Kč.
Celkem zaplatím za 4 roky 388 000Kč včetně povinného ručení a havarijního pojištění, což bych stejně platil tak i tak. Jen blázen si nové auto nepojistí. Takže po odečtení cca 46 000 za pojištění to dělá cca 44 000Kč za 4 roky, což si myslím, že není tak hrozný :?
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Příspěvek od Vilda »

Takže, dneska proběhl další kontakt s prodejcem ( opět z naší strany ) a dozvěděli jsme se další " dobrou zprávu " :twisted: Autí stojí již týden na stejném místě, někde v přístavu a datum dodání se opět posouvá na konec září a to samozřejmě není jistý, že do tohoto termínu dorazí :!: Tak Zdendo, už pár dní zažívám ty samý pocity jako Ty a můžu říct, že to je opravdu zážitek :evil: Jinak dneska se jdu poradit s právníkem, co a jak, v případě odstoupení od smlouvy, abych byl připraven na případ, že by mi sdělili, že auto přijde možná do konce roku. Jak je vidět, je úplně jedno jestli kupuješ auto v Jihlavě nebo v Praze, je to všude stejný :!: hlavně, že jim visí na zdi " certifikat Kvality jakosti " :mrgreen:

...............................................................................
sorry, značku auta psát nebudu
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7966
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

Vilda píše:Takže, dneska proběhl další kontakt s prodejcem ( opět z naší strany ) a dozvěděli jsme se další " dobrou zprávu " :twisted: Autí stojí již týden na stejném místě, někde v přístavu a datum dodání se opět posouvá na konec září a to samozřejmě není jistý, že do tohoto termínu dorazí :!: Tak Zdendo, už pár dní zažívám ty samý pocity jako Ty a můžu říct, že to je opravdu zážitek :evil: Jinak dneska se jdu poradit s právníkem, co a jak, v případě odstoupení od smlouvy, abych byl připraven na případ, že by mi sdělili, že auto přijde možná do konce roku. Jak je vidět, je úplně jedno jestli kupuješ auto v Jihlavě nebo v Praze, je to všude stejný :!: hlavně, že jim visí na zdi " certifikat Kvality jakosti " :mrgreen:
mno je to haluz, ale kamos ma objednanu i30.. a dostal presne to iste vysvetlenie.. kupuje to v Hukr Brno, predajca mu povedal ze sa to nevoslo na lod ci co a tak sa dodanie posuva o 2 tyzdne a zistilo sa ze nedodrzia ani povodnu farbu - mala byt ocelova metaliza, teraz bude Vivid blue. Prihodil sice komplet zimne kolesa ale neviem, nevim.. ti predajcovia si robia co chcu
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Vildo, je mi Tě opravdu líto. :cry:
Připadá mi to jako hloupý vtip ze strany prodejců.
tobě to stojí někde ve skladu, protože se ti asi nevešlo na loď, či vlak, mně to stálo týden někde ve skladu, protože prodejce neměl many na to, aby ho zaplatil a ztáhnul na prodejnu. To je ale realita v 21. století :evil: Co tak "bajvoko" počítám, tak už mě asi předhoníš v čekání...Budeš na něj čekat nebo koupíš jiné auto?? Já už pak jednal "žalostně", ale nakonec jsem je uhnal. Nevím, zda jsi už mluvil s prodejcem o ukončení smlouvy, ale v mém případě to na ně platilo :twisted: Okamžitě ma dali slevu a začalo se to hýbat.

Pevné nervy :wink: :roll:
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Příspěvek od Vilda »

ZdeněkSvoboda píše:Vildo, je mi Tě opravdu líto. :cry:
Připadá mi to jako hloupý vtip ze strany prodejců.
tobě to stojí někde ve skladu, protože se ti asi nevešlo na loď, či vlak, mně to stálo týden někde ve skladu, protože prodejce neměl many na to, aby ho zaplatil a ztáhnul na prodejnu. To je ale realita v 21. století :evil: Co tak "bajvoko" počítám, tak už mě asi předhoníš v čekání...Budeš na něj čekat nebo koupíš jiné auto?? Já už pak jednal "žalostně", ale nakonec jsem je uhnal. Nevím, zda jsi už mluvil s prodejcem o ukončení smlouvy, ale v mém případě to na ně platilo :twisted: Okamžitě ma dali slevu a začalo se to hýbat.

Pevné nervy :wink: :roll:
Tak, verdikt od právníka se dovím v pondělí, ale ten počáteční vztek, už mě pomalu přechází i když v ten čtvrtek bych asi někomu zaparkoval pěstí v ksichtě :twisted: Jinak jsem obvolával i jiný značky, Renault, Peugeot, Ford, Opel a je to skoro všude stejný. Čekací doba byla téměř všude 2 - 3 měsíce ( když chceš určitou barvu a výbavu ) tak jsem si říkal, že radši budu čekat na Ácu, akorád po 20. září budu vyžadovat náhradní auto. Přes všechny jeho neduhy, se mi líbí nejvíc. Jinak, jak se dovím něco novýho, budu informovat ....................
...............................................................
New Accent 1.6i CVVT celadon blue
Uživatelský avatar
dvorlubor
**
Příspěvky: 154
Registrován: 28 říj 2006, 20:53
Bydliště: Brandýs nad labem

Příspěvek od dvorlubor »

ZdeněkSvoboda píše:Ahoj.
Mám dotaz...nikde jsem to v příručce nenašel.
Má Accent filtr pevných částic??

Jináč, koukám že je zase super akce na Accenty :wink:

http://www.hyundai.cz/modely/novy_accent-cenik.php
To neni akce jenom na Accenty, zlevnili vsechny modely pokud se nepletu (např i30 = -25.000,- ) :!: :shock: :twisted: Začíná totiž další cenová válka. Myslím, že to rozpoutala škodovka!!!
i30 CW 1.4i r.v.2010 (od 2010)
Accent 1.5Crdi r.v.2004 (2006-2010)
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

S tou čekací dobou máš pravdu.
Než jsem si koupil Ácu, byl jsem se ptat u Forda na Fusiona a taky mi bylo řečeno, že bych musel čekat 2 - 3 měsíce, tak jsem objednal Accenta...kvůli motoru a hlavně výbavě, kterou Ford nesahal Accentovi ani po kolena
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Příspěvek od Vilda »

ZdeněkSvoboda píše:S tou čekací dobou máš pravdu.
Než jsem si koupil Ácu, byl jsem se ptat u Forda na Fusiona a taky mi bylo řečeno, že bych musel čekat 2 - 3 měsíce, tak jsem objednal Accenta...kvůli motoru a hlavně výbavě, kterou Ford nesahal Accentovi ani po kolena
Taky jsem se ve Fusionu 1.4 projel, ale odradil mě slabej motor, 80 koní je málo a když pustíš klimu, tak už to nejede vůbec :? V 1.4 Accentovi jsem si připadal jak v raketě a jak teprve musí jet 1.6.
....................................................
New Accent 1.6i CVVT celadon blue
Uživatelský avatar
Rudolf
**
Příspěvky: 389
Registrován: 10 čer 2007, 17:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rudolf »

V roce 2001 jsem si "vymyslel" Fábii, takže mi ji vyráběli podle mých požadavků. Čekal jsem, pokud si dobře vzpomínám, kolem 5-6 týdnů.
Hyundai Atos Prime 1,1i;
Obrázek
Hyundai Accent Elegance 1,6i CVVT;
Obrázek
Uživatelský avatar
tatchwud
***
Příspěvky: 939
Registrován: 05 črc 2008, 23:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tatchwud »

tom píše:
ZdeněkSvoboda píše:Ahoj.
Mám dotaz...nikde jsem to v příručce nenašel.
Má Accent filtr pevných částic??

Jináč, koukám že je zase super akce na Accenty :wink:

http://www.hyundai.cz/modely/novy_accent-cenik.php
To je strašný, před více než 2 roky jsem to měl za 339.900Kč a nic k tomu...
A dneska za 299.900 a integrované rádio a ještě zimní pneu zdarma...

Jó pánové, život je boj. Můj 1. počítač stál 80 000,- a kde jsou ceny dnes? Takhle se to brát nedá. Když se vezme jen třeba Felície, tak jsem na ní za 8 let ujel na ceně bezmála 200 tis. Vždyť investice do auta je jedna z nejhorších investic. :cry:
i30, Champaigne Silver, style, 1.6,benzín, 09/2008
old - Š-Felicia 1,3 MPi,10/2000
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7966
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

tatchwud.. s tym pocitacom mas recht.. ale abudas na to ze ani PC ani auto nemozno brat ako investiciu. Ta ma totiz generovat zisk, su to veci beznej spotreby ako cestovna taska alebo zubna kefka.. len trochu cennovo vyssie posadene :lol:

vidno ze Accent sa uz nebude predavat moc dlho - pripomina mi to Fiestu.. tiez sa teraz da kupit za peniaze co stala pred dvoma rokmi.. ale je nabalena vybavou na prasknutie (take tie finesy ako rozmrazovanie skla pod stieracmi, atd

uvidime co prinesie i20
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
tatchwud
***
Příspěvky: 939
Registrován: 05 črc 2008, 23:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tatchwud »

Mexican píše:tatchwud.. s tym pocitacom mas recht.. ale abudas na to ze ani PC ani auto nemozno brat ako investiciu. Ta ma totiz generovat zisk, su to veci beznej spotreby ako cestovna taska alebo zubna kefka.. len trochu cennovo vyssie posadene :lol:

vidno ze Accent sa uz nebude predavat moc dlho - pripomina mi to Fiestu.. tiez sa teraz da kupit za peniaze co stala pred dvoma rokmi.. ale je nabalena vybavou na prasknutie (take tie finesy ako rozmrazovanie skla pod stieracmi, atd

uvidime co prinesie i20
i20 vypadá very velmi zajímavě.Jestli bude cenově na úrovni s Getzem,tak Fabie asi bude mít velmi velký problém.
i30, Champaigne Silver, style, 1.6,benzín, 09/2008
old - Š-Felicia 1,3 MPi,10/2000
Uživatelský avatar
tom
***
Příspěvky: 751
Registrován: 14 bře 2007, 12:47
Bydliště: Kladno, Slaný

Příspěvek od tom »

tom píše:
ZdeněkSvoboda píše:Ahoj.
Mám dotaz...nikde jsem to v příručce nenašel.
Má Accent filtr pevných částic??

Jináč, koukám že je zase super akce na Accenty :wink:

http://www.hyundai.cz/modely/novy_accent-cenik.php
To je strašný, před více než 2 roky jsem to měl za 339.900Kč a nic k tomu...
A dneska za 299.900 a integrované rádio a ještě zimní pneu zdarma...
A dneska další:
naftová elegance za 279.900Kč a integrované rádio+zimní kola zdarma...
http://www.hyundai.cz/modely/novy_accent-cenik.php
VOLVO V70 Summum 11/2013 D4 120kW
Peugeot 206cc 2.0i 100kW

Bylo: S80 3,2 LPG, C4 1,6 LPG, Accent 1,5 CRDi, Favorit 1,3 LPG, Škoda Pick-Up 2000 1,9D
Uživatelský avatar
Rudolf
**
Příspěvky: 389
Registrován: 10 čer 2007, 17:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rudolf »

tom píše: A dneska další:
naftová elegance za 279.900Kč a integrované rádio+zimní kola zdarma...
http://www.hyundai.cz/modely/novy_accent-cenik.php
Všiml jsem si dopoledne a málem mě omyli...... :D
Hyundai Atos Prime 1,1i;
Obrázek
Hyundai Accent Elegance 1,6i CVVT;
Obrázek
Uživatelský avatar
DEXTER
**
Příspěvky: 391
Registrován: 27 kvě 2008, 19:45
Bydliště: Blava

Příspěvek od DEXTER »

ja tie ceny radsej nesledujem aj u nas isiel dole o 15 000sk vrrrrrr ale co uz no
ACCENT r.v. 2/2008 1.5 16V CRDi VGT -GOLD
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“