Nový Hyundai Accent

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Příspěvek od Vilda »

Takže nejnovější zprávy !! Včera proběhl další kontakt s prodejcem a mám už čtvrtý termín dodání vozu: První byl 20. září
Druhý byl 27. září
Třetí byl konec září
A poslední, je 1 týden v říjnu
Jediná dobrá zpráva je, že dostanu náhradní auto ( zdarma ), než mi přijde moje.....

..........................................................................
New Accent 1.6i CVVT celadon blue ( kdoví kdy )
Reklama
 

Uživatelský avatar
tom
***
Příspěvky: 751
Registrován: 14 bře 2007, 12:47
Bydliště: Kladno, Slaný

Příspěvek od tom »

Vilda píše:Takže nejnovější zprávy !! Včera proběhl další kontakt s prodejcem a mám už čtvrtý termín dodání vozu: První byl 20. září
Druhý byl 27. září
Třetí byl konec září
A poslední, je 1 týden v říjnu
Jediná dobrá zpráva je, že dostanu náhradní auto ( zdarma ), než mi přijde moje.....

..........................................................................
New Accent 1.6i CVVT celadon blue ( kdoví kdy )
A za jakou cenu to auto dostaneš když ho máš už delší dobu objednaný a poslední dobou ty ceny pěkně spadly :?:
VOLVO V70 Summum 11/2013 D4 120kW
Peugeot 206cc 2.0i 100kW

Bylo: S80 3,2 LPG, C4 1,6 LPG, Accent 1,5 CRDi, Favorit 1,3 LPG, Škoda Pick-Up 2000 1,9D
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Příspěvek od Vilda »

Obávám se Tome, že žádná sleva nebude :? auto jsem objednával v březnu a cena byla 326 000 Kč a tý se budou držet ... Leda, že by jako omluvu za nedodržený termín daly slevu, ale radši s tím moc nepočítám. Nakonec budu docela rád, že mám čím jezdit .... už je to měsíc, co jsem starý auto prodal a připadám si jak bez nohy :?
.....................................................
New Accent 1.6i CVVT celadon blue
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Vilda píše:Obávám se Tome, že žádná sleva nebude :? auto jsem objednával v březnu a cena byla 326 000 Kč a tý se budou držet ... Leda, že by jako omluvu za nedodržený termín daly slevu, ale radši s tím moc nepočítám. Nakonec budu docela rád, že mám čím jezdit .... už je to měsíc, co jsem starý auto prodal a připadám si jak bez nohy :?
.....................................................
New Accent 1.6i CVVT celadon blue
Ale zkoušej to na slevu :wink: :twisted:
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
jaara
**
Příspěvky: 107
Registrován: 25 črc 2007, 15:03

Příspěvek od jaara »

Vilda píše:Obávám se Tome, že žádná sleva nebude :? auto jsem objednával v březnu a cena byla 326 000 Kč a tý se budou držet ... Leda, že by jako omluvu za nedodržený termín daly slevu, ale radši s tím moc nepočítám. Nakonec budu docela rád, že mám čím jezdit .... už je to měsíc, co jsem starý auto prodal a připadám si jak bez nohy :?
No vzhledem k těm slevám a vzhedem k tomu, že auto dodali pozdě, tak bych se snažil odstoupit od smlouvy, to se určitě vyplatí. Jak jim řekneš, že už to auto nechceš, protože ho dodali pozdě, tak buď dají slevu, nebo ať si ho nechaj...
jaara
**
Příspěvky: 107
Registrován: 25 črc 2007, 15:03

Příspěvek od jaara »

Pokud auto kupoješ jako fyzická osoba, tj. podle občanského zákoníku, vytáhnul bych na ně tohle 8):
http://ley.cz/?s6&q6=613
Můžeš dokonce žádat náhradu škudy :wink:.
Uživatelský avatar
tatchwud
***
Příspěvky: 939
Registrován: 05 črc 2008, 23:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tatchwud »

jaara píše:Pokud auto kupoješ jako fyzická osoba, tj. podle občanského zákoníku, vytáhnul bych na ně tohle 8):
http://ley.cz/?s6&q6=613
Můžeš dokonce žádat náhradu škudy :wink:.
Nevím jak vy,ale když jsme kupovali i30,tak jsme dávali zálohu. Dále tam bylo napsané,že při neodebrání zboží záloha propadá ve prospěch prodejce.Taky tam myslím bylo,že cena se odvíjí od kursu euro v době dodání vozidla (tak nejak podobně).Tak babo raď. :roll:
i30, Champaigne Silver, style, 1.6,benzín, 09/2008
old - Š-Felicia 1,3 MPi,10/2000
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Příspěvek od Vilda »

jaara píše:Pokud auto kupoješ jako fyzická osoba, tj. podle občanského zákoníku, vytáhnul bych na ně tohle 8):
http://ley.cz/?s6&q6=613
Můžeš dokonce žádat náhradu škudy :wink:.
Chlapci, to všechno moc hezký, ale má to takovej malej háček. Oni zas tak hloupý nejsou. Na smlouvě, o dodání vozu defakto na zakázku, kterou podepisuješ, je " předběžný termín dodání " žádné pevné datum. Všimnul jsem si toho, až včera :? Takže, já se nemůžu na salonu 21. září rozčilovat, že mi 20. září nedodali auto :? Oni tam mají určitou lhůtu, kterou když překročí, tak já jako zákazník, můžu požadovat slevu nebo odstoupení od koupi vozu, pro nedodržení smlouvy. Prý je to 30 dní. Bohužel, můj známej advokát se zrovna smaží někde v Tunisu, tak musim do konce týdne počkat a pak s nim hodim řeč. Jinak smlouvu na Accenta jsem porovnával , se smlouvou na koupeni Renaulta a je skoro stejná ( žádný konkrétní datum )předběžné datum dodání.
.................................................................
New Accent 1.6i CVVT celadon blue
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

mě napsali že za 2.5 - 3 měsíce a bylo ve Zlíně asi za měsíc + - :-)
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7966
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

je to jak za socializmu, proste treba brat skladovky.. a ja som rad ze som tu skladovku zobral.. tiez mi hovorili ze 1 az 3 mesiace, ktovie kolko by to vo finale bolo
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
adam221
****
Příspěvky: 1449
Registrován: 12 pro 2007, 23:24
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od adam221 »

Mexican píše:je to jak za socializmu, proste treba brat skladovky.. a ja som rad ze som tu skladovku zobral.. tiez mi hovorili ze 1 az 3 mesiace, ktovie kolko by to vo finale bolo
Ja som chcel modry alebo cierny, hlavne to musel byt elegance a diesel... Viac som neziadal... Bolo mi povedane, ze 2 - 3 mesiace... Nakoniec ked som sa opytal ci nahodou sa neda nieco skor, tak zacala slecna obvolavat a bolo mi povedane, ze sa nasiel jeden kusok modry a taky ako som presne chcel... :) Tak som mal stastie :D
Opel Astra H 1,6
Renault Clio RS
Hyundai I30 1.4CVVT 2011 - 2012 - predane
Accent MC CRDi 2007 - 2011 - predane
Accent MC CRDi 2009 - 2021 - ekologika likvidacia
Ak si myslíte že poznáte Hyundai, zamyslite sa znova!
Uživatelský avatar
tatchwud
***
Příspěvky: 939
Registrován: 05 črc 2008, 23:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tatchwud »

Mexican píše:je to jak za socializmu, proste treba brat skladovky.. a ja som rad ze som tu skladovku zobral.. tiez mi hovorili ze 1 az 3 mesiace, ktovie kolko by to vo finale bolo
Mám doma ještě fakturu za bolševika na favorita,kde je napsána věta: Objednávka na vozidlo je bez nároku na barvu a na výbavu. :lol:
Dnes jde - i když se čeká - vybrat si vše možné. (U Fiatu 500 dokonce na stovky kombinací) :roll:
i30, Champaigne Silver, style, 1.6,benzín, 09/2008
old - Š-Felicia 1,3 MPi,10/2000
Uživatelský avatar
jandaxx
***
Příspěvky: 508
Registrován: 21 čer 2005, 19:31
Bydliště: Praha

Příspěvek od jandaxx »

tatchwud píše:
jaara píše:Pokud auto kupoješ jako fyzická osoba, tj. podle občanského zákoníku, vytáhnul bych na ně tohle 8):
http://ley.cz/?s6&q6=613
Můžeš dokonce žádat náhradu škudy :wink:.
Dále tam bylo napsané,že při neodebrání zboží záloha propadá ve prospěch prodejce.
Tak to není zcela určitě po právní stránce v pořádku. Takové jednání nemá oporu v zákoně. Prodejce si může ponechat pouze prokázané náklady, které měl s objednáním a neodebráním vozidla. Pokud by si ponechal více, jednalo by se o bezdůvodné obohacení.
Uživatelský avatar
tatchwud
***
Příspěvky: 939
Registrován: 05 črc 2008, 23:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tatchwud »

Petusko73 píše:Som na 90 percen rozhodnutý, kúpin Accent 1,5 crdi. Ešte som nečítal zlú recenziu. Už sa teším na jar, až vtedy to bude aktuálne. Predám Golfa a šup do Hyundai-a. No a somozrejme došetriť najaké bubáky. Len vám závidím tie české ceny, u nás je to o cca 100 000,-Sk viac. Ale aj tak to nie zlé. Nech žije H. HOUK.
Teď to budete mít za EURO,tak to se pomějete... :lol:
To se už asi vyplatí zajet pokoupit potom k nám,do České kotliny... :roll:
i30, Champaigne Silver, style, 1.6,benzín, 09/2008
old - Š-Felicia 1,3 MPi,10/2000
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

adam221 píše:
Mexican píše:je to jak za socializmu, proste treba brat skladovky.. a ja som rad ze som tu skladovku zobral.. tiez mi hovorili ze 1 az 3 mesiace, ktovie kolko by to vo finale bolo
Ja som chcel modry alebo cierny, hlavne to musel byt elegance a diesel... Viac som neziadal... Bolo mi povedane, ze 2 - 3 mesiace... Nakoniec ked som sa opytal ci nahodou sa neda nieco skor, tak zacala slecna obvolavat a bolo mi povedane, ze sa nasiel jeden kusok modry a taky ako som presne chcel... :) Tak som mal stastie :D
Já když jsem sháněl auto (teď už diesla) Tak prodejce říkal, že diesly jdou v ČR nejvíce na odbyt a tak je prodejci objednávají navíc. proto ho měl David nebo Schwarzie tak brzy a i já ho měl do 10 dnů. O 1,6 prý neni zájem, proro se skoro vůbec nevozí. Ukazoval mi nějaký graf a tam to bylo takto: Diesel/1,4/1,6 15/7/2 na jednu objednávku
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“