Promazani okynek S COUPE LS

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Neo-radim
*
Příspěvky: 44
Registrován: 31 srp 2008, 14:28

Promazani okynek S COUPE LS

Příspěvek od Neo-radim »

Ahoj,nemate nekdo nejaky tip/trik jak lehce promazat okynka u S coupe LS 94?(el okna)Chodi mi hrozne tezko,chudacci motorky...Musim rozdelat dvere,oddelat ty plasty s madlem a td,nebo se to da nejak jedoduse a ucine promazat i bez rozebirani dveri?
Reklama
 

Uživatelský avatar
Shelby_nr
**
Příspěvky: 170
Registrován: 07 úno 2008, 23:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shelby_nr »

take docasne riesenie mozno mam pre teba..aleboi aspon vyskusas ci chyba v mechanizme alebo niekde inde....tak navod:...stiahni okno, potom do toho tesnenia na krajoch okna, po com beha okienko , tak tam daj trochu tekuteho mydla..takze to vlastne namazes, a uvidis ze by sa to malo razantne zlepsit.....par krat pobehaj hore dole s oknom aby sa mydlo dostalo vsade....to je tak vsetko co mne pomohlo ked som mal podobny problem. 8)
Hyundai Scoupe Ls, 65kW
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Příspěvek od mirpie »

mně na Coupé pomohlo namazání vlastního mechanismu stahování. Prostříkal jsem to WDéčkem a okno jezdí zas jak o život.
Samozřejmě to chtělo demontáž
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

mno to jsem zvedavy, kdy ja se dostanu k tomu, ze promazu okynka na coupe, pridelam ovladani ventilace, plast kolem radicky a promazu mechanismus anteny.. :)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Neo-radim
*
Příspěvky: 44
Registrován: 31 srp 2008, 14:28

Příspěvek od Neo-radim »

A to nevadi ze tam to mydlo zustane?Abych nemel bublifuk kdyz zacne prset :D Kazdopadne diky moc vsem :)
Uživatelský avatar
Neo-radim
*
Příspěvky: 44
Registrován: 31 srp 2008, 14:28

Příspěvek od Neo-radim »

Hm, :( tak sem zkusil mydlo,samozrejme nic,tak sem se nastval a rozdelal sem dvere u spolujezdca.Promazal sem vsechno co sem nasel jako mechanickou cast,a vubec nic,promazal sem ty pryze bo molitany nebo co to je na krajich okynek,promazal trosku i ty krouceny hridele a porad nic.Mam pocit ze je to jeste horsi.Zkousel sem namazat i ty listy co sou zvenku a zevnitr horizontalne,taky nic.Proste tak do z 3/4 otevreno to jakz takz s brekem jde,ale jak se dostanu za pulku nebo nedej boze az dolu,tak je to pase,musim to vytahnout rucne,pac se to sklo skoro uz ani nehne...Nevim co stim,poradte pls.. :(
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“