Jak jezdíte v noci?

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Playgamer píše:
MartasZ píše:
Playgamer píše: hele a nebylo to tenhle tyden ve ctvrtek? protoze tohle sem zazil kdyz jsem jel ve ctvrtek z brna ... no mel jsem stesti ze v rychlim pruhu nic nejelo ... :)
Já se omlouvám, spletl jsem si strany, bylo to v levym, takzvaně rychlym :-) pruhu... Bylo to na R10 směr Praha někde kousek před Benátkama... a bylo to někdy v srpnu a byla to pořádná rána.. popraskal mi lak na celym nárazníku a uprostřed dole na lízátku je rejha z toho jak se ten nárazník celej prohnul...
no tak to věřím :) jinak to samý se teda stalo ve čtvrtek když jsem jel z Brna ...jel jsem teda s tátovým X-trailem tak tam by to třeba tolik škody neudělalo ... ale stejně jsem se docela lekl :)
No to mi povídej, je to zážitek, a to sem viděl něco horšího.. Kamionu odpadlo celý kolo a řítilo se přímo proti favoritu, ten se normálně zastavil na místě, to je pak překvápko :-)
Musíme koukat i za roh :-)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Reklama
 

Uživatelský avatar
RUMiiiK
**
Příspěvky: 148
Registrován: 27 led 2008, 23:50
Bydliště: Čejkovice (okres Hodonín)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RUMiiiK »

no tak spoluzakuv otec zemrel na neco podobnyho, jel asi tak pred 5ti rokama i se spoluzakem v VW transit nebo jak se to jmenuje (v tomto se opravdu nevznam), proti nim nejaka liazka nebo neco, ktera na neco takovyho najela a urvalo se ji kolo, kolo primo smerovalo na auto, v kterym sedel kamos a jeho otec, jeho toec na posledni chvili stacil otevrit dvere spolujezdce a vyhodit kamose z auta a tak tam zustal pri narazu pneumatiky jenom on a kamos ve zdravi zije do ted, jenom v te dobe byl hodne poznamenany umrtim otce, bylo nam 15 let
Lantra 1,6 r.v. 1997
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

K tomu neni co dodat :-(
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Lukino
Moderátor
Příspěvky: 457
Registrován: 30 bře 2006, 10:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukino »

Mimochodem, všímáte si, jak často se kolem dálnice povalují roztrhané pneumatiky od náklaďáků? Ty dobytci ji tam pokaždé nechají válet, v lepším případě ji opřou o svodidla ... To je potom mazec na ni najet. Stalo se mi na motorce, že jsem valil v levým, auto přede mnou přejelo kus takové pneumatiky. Ten kus se potom roztočil a kulil jízdním pruhem. Měl jsem toho plné ruce i nohy, do poslední chvíle jsem se rozmýšlel jakým směrem se ji vyhnout. Na benzince jsem potom kontroloval kombinézu ... naštestí sucho, ale moc nechybělo :lol:
Sonata 2.0 16V, 1993
Accent 1.3 12V, 1996
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Příspěvek od mirpie »

já asi před třemi dny najel s Coupé na dálnici v Brně na zapomenutý podstavec od těch červenobílých sloupků, co rozdělujou dva pruhy při práci v jednom zavřeném pruhu...Byla tma, jedu tím jedním pruhem, pak to končí, zpět se to rozdvojuje, hned vjíždím do levýho, přidvám, už předjíždím auto vpravo a předmnou podstavec, velikosti klasické plné cihly. Ve 110ti km/h jsem to nabral levým kolem. Pecka taková, že už jsem hledal díru v kapotě po misce a tlumiči, kterej jsem čekal že vyletí ven...A málem mi to taky urvalo ruce na volantu. Uhnout se nedalo a udělat myšku, tak riskuju smyk a ještě větší škody...To mám xenony a stejně jsem to viděl na posleddní chvíli...ču*áci dělnící to tam nechali pohozený.....
Zastavil jsem na prvním parkovišti a kontroloval nápravu, pneumatiku...zdá se, že vše přežilo, řízení nikam netáhne, nic nevibruje...

Neumi si představit, že by na to někdo najel na motorce...
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
RUMiiiK
**
Příspěvky: 148
Registrován: 27 led 2008, 23:50
Bydliště: Čejkovice (okres Hodonín)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RUMiiiK »

tady by se sluselo rict to jsou lidy ty prasata
Lantra 1,6 r.v. 1997
Uživatelský avatar
vlastaFR
***
Příspěvky: 919
Registrován: 18 lis 2006, 17:05
Bydliště: okres frýdlant

Příspěvek od vlastaFR »

RUMiiiK píše:tady by se sluselo rict to jsou lidy ty prasata
ja myslim ze je to prace policie jak je to v DE. sice pravda ze to tam treba nechal nakladak, ale vracej se NA DALNICI DO NEJAKYHO PRUHU TO POZBIRAT. SILENSTVI!!!! v DE se neco takovyho stane a vcuku letu te predjizdej Policajti ve 300stovce a zastavujou celou dalnici. Zastavej vystoupej a sbiraj odstepky, gumu atd proste vsechno co se vali na dalnici!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Lantra J2 1.8, 1996 125HP
Suzuki DR 650 SE, 1996 44HP
Iveco Daily 3.0HPT 2008 180HP
Honda civic 1.8Vti 1999 169HP - supr vozitko :)
Uživatelský avatar
vlastaFR
***
Příspěvky: 919
Registrován: 18 lis 2006, 17:05
Bydliště: okres frýdlant

Příspěvek od vlastaFR »

se skus vratit na D1 do levyho pruhu ze ti treba upadlo kridlo :lol: :lol: :lol: . SEBEVRAZDA hele...
Lantra J2 1.8, 1996 125HP
Suzuki DR 650 SE, 1996 44HP
Iveco Daily 3.0HPT 2008 180HP
Honda civic 1.8Vti 1999 169HP - supr vozitko :)
Uživatelský avatar
Lukino
Moderátor
Příspěvky: 457
Registrován: 30 bře 2006, 10:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukino »

vlastaFR píše:se skus vratit na D1 do levyho pruhu ze ti treba upadlo kridlo :lol: :lol: :lol: . SEBEVRAZDA hele...
... taky pravda ...
Sonata 2.0 16V, 1993
Accent 1.3 12V, 1996
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak jezdíte v noci?

Příspěvek od Yurii »

No já v noci většinou užívám prázdnejch silnic, tím se ale omezuju do města a okolí, jinak tak kolem 100, ještě mne žádný zviřátko koromě vrabce nepotkalo tak doufám že to tak i zůstane... Známej už takhle o kance zkrátil tři auta, i včetně toho Subárka co teď máme my :)

Jednou sem musel v noci jet s firemním Doblem cca 40 se zapnutejma varovňákama protože mi 5 minut po sobě praskly obě potkávací žárovky... sem na to koukal jak puk a na parkovačky se fakt jet nedá. Pak mne napadlo zapnout dálkový a sklopit světla tak sem dojel do Prahy. Už to ale opakovat nechcu, i tak mne každej problikával :((
vlastaFR píše:se skus vratit na D1 do levyho pruhu ze ti treba upadlo kridlo :lol: :lol: :lol: . SEBEVRAZDA hele...
No hlavně po dvou nebo třech projetejch autech z toho křídla zbydou už jen třísky nebo zvohejbanej hliník.
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
RUMiiiK
**
Příspěvky: 148
Registrován: 27 led 2008, 23:50
Bydliště: Čejkovice (okres Hodonín)
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak jezdíte v noci?

Příspěvek od RUMiiiK »

ono de hlavne o to ze bys to kridlo mel mit udelany tak aby ti neuletelo, protoze predstav si ze na neco takovyho najedes i v "trapne" 130 kilometrove rychlosti, ano pisu trapne, protoze dycky kdyz sem jel po dalnici, byli tam frajeri, kteri nejeli 130 ba co vic kdyz ja sem jel 150 tak oni jeste jeli tak rychle ze me z levyho pruhu vyblikavali ze rpej at uhnu
Lantra 1,6 r.v. 1997
Uživatelský avatar
von Chovan
*
Příspěvky: 16
Registrován: 23 zář 2007, 11:11
Bydliště: Brno

Re: Jak jezdíte v noci?

Příspěvek od von Chovan »

Vis jak Rumiku, my uz trenujem az se zavede na dalnicich ta stosedesatka... A pac tachac ukazuje vic nez jedes tak se jezdi 170 tachometrovejch :wink:
Hyundai Coupe ´97 2.0 "Dablik"
Uživatelský avatar
RUMiiiK
**
Příspěvky: 148
Registrován: 27 led 2008, 23:50
Bydliště: Čejkovice (okres Hodonín)
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak jezdíte v noci?

Příspěvek od RUMiiiK »

v tom pripade ukazuji i mestske radary vic nez jedes :) teda aspon u me, pac dycky kdyz kolem nakyho jedu tak se snazim jet treba presne 50 nebo 40 a sem tam zkusim vetsi rychlost treba 120 sem zkousel (ale to jenom tam kde to znam a vim na 100% ze tam neni fotak) a dycky me to ukazalo presne tu hodnotu na ktere rysce sem mel rucicku tachometru
Lantra 1,6 r.v. 1997
Uživatelský avatar
delphino
**
Příspěvky: 202
Registrován: 30 čer 2008, 15:44
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak jezdíte v noci?

Příspěvek od delphino »

mno ja spis slysel, ze tachac ukazuje vic, nez jedes, jako takova pojistka. jinak taky vetsinou kdyz jedu kolem nakyho digitalu,tak to ukazuje cca tam, kde mam rucicku a spis o tech 4-5 kilaku min..i kdyz to je mozna jen pocit :D
Hyundai coupe 1.6 98 16V
Uživatelský avatar
RUMiiiK
**
Příspěvky: 148
Registrován: 27 led 2008, 23:50
Bydliště: Čejkovice (okres Hodonín)
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak jezdíte v noci?

Příspěvek od RUMiiiK »

taky sem slysel o tom ze kazdej tachac ukazuje vic, ale potom jeste zalezi na tom jaky mas kola obuty :) kamos ma o dost vetsi kola nez ma mit podle technicaku (myslim tim celkovy prumer kola i pneumatikou) a tachac mu poradne promeruje, ja sem valil 190 a on me na tachaci 170 xD
Lantra 1,6 r.v. 1997
Odpovědět

Zpět na „COUPE“