Nový Hyundai Accent

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
DEXTER
**
Příspěvky: 391
Registrován: 27 kvě 2008, 19:45
Bydliště: Blava

Příspěvek od DEXTER »

ja mam na tieto veci jeden nazor ze DETAILY ROBIA AUTO to by mi potom mohla stacit fabia junior :D tam bol clovek rad ze mu dali volant :D
ACCENT r.v. 2/2008 1.5 16V CRDi VGT -GOLD
Reklama
 

Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 8061
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

DEXTER píše:ja mam na tieto veci jeden nazor ze DETAILY ROBIA AUTO to by mi potom mohla stacit fabia junior :D tam bol clovek rad ze mu dali volant :D
mate pravdu, bavil som sa o tom co sa tu riesi s ocom, tiez ma nazor ako par z vas.. ked som mu povedal ze za rok:

- zmizol chromovy znak H na volante
- zmizol chromovy znak H na kryte motoru a farebne oznacenie motora na kryte
- v drziakoch na flase su gumene drziaky
-PP neukazuje vonkajsiu teplotu (u mna tzv defaultnu hodnotu :-)
-radiaca paka nema kruzok z "lesteneho hliniku"

hovoril ze su to drobnosti co za to nestoja.. no ja ked vidim teraz Accenta od vyroby a porobnam ho s mojim interierom (kde je este dodatocne chromova sada) vyzera ako lacny pribuzny.. a bohuzial clovek sedi najma v aute a tak taketo drobnosti potesia.. a myslim, ze su to tak korunove detaily, ze Hcko ide prosti sebe
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023
dav
**
Příspěvky: 151
Registrován: 14 zář 2008, 10:05
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od dav »

Mexican píše:
DEXTER píše:ja mam na tieto veci jeden nazor ze DETAILY ROBIA AUTO to by mi potom mohla stacit fabia junior :D tam bol clovek rad ze mu dali volant :D
mate pravdu, bavil som sa o tom co sa tu riesi s ocom, tiez ma nazor ako par z vas.. ked som mu povedal ze za rok:

- zmizol chromovy znak H na volante
- zmizol chromovy znak H na kryte motoru a farebne oznacenie motora na kryte
- v drziakoch na flase su gumene drziaky
-PP neukazuje vonkajsiu teplotu (u mna tzv defaultnu hodnotu :-)
-radiaca paka nema kruzok z "lesteneho hliniku"

hovoril ze su to drobnosti co za to nestoja.. no ja ked vidim teraz Accenta od vyroby a porobnam ho s mojim interierom (kde je este dodatocne chromova sada) vyzera ako lacny pribuzny.. a bohuzial clovek sedi najma v aute a tak taketo drobnosti potesia.. a myslim, ze su to tak korunove detaily, ze Hcko ide prosti sebe
Můj názor: drobnosti, nezájem, neovlivňují, znak na volantě - pojede rychleji, znak na motoru - menší spotřeba, kroužek na řadičce - bude sám řadit. :lol: Těchto volovin jsem si ani nevšim, pouze výpadek venkovní teploty mi nějako chyběl. :cry: A dle mého, prodávají spoustu chromových doplňků - když vadí a hlavně chybí - dokupte a konkurujte zdatným chromodoplňkářům :lol: :lol: :lol: Dav
Byl - Accent 1.6
Uživatelský avatar
Rudolf
**
Příspěvky: 389
Registrován: 10 čer 2007, 17:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rudolf »

Dovolím si malinkou poznámečku ohledně teploměru. Osobně jsem si ho namontoval i do Atose, protože není špatný vědět, že se teplota blíží k nule. Z auta to není poznat a např. mosty můžou být lehce namrzlý. Jinak jestli je venku 20 nebo 25 je asi většině lidí fuk.
Hyundai Atos Prime 1,1i;
Obrázek
Hyundai Accent Elegance 1,6i CVVT;
Obrázek
Uživatelský avatar
Petr123
*
Příspěvky: 19
Registrován: 07 říj 2008, 18:52
Bydliště: Praha

Příspěvek od Petr123 »

Gandalf píše:Ten "stříbrný rámeček kolem rádia" na přístrojové desce vypadá dost dobře, zejména v barevné kombinaci černá-šedá, ale dovozce za ten kus plastu myslím chce přes 2800 Kč - takže nic moc... :(
Me prodejce rikal, ze by snad mel byt spolu s radiem u varianty Elegance, tak uvidim co mi dodaji . :wink:
Accent 1,5 CRDi VGT ELEGANCE - Noble White
Obrázek
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3713
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Příspěvek od Vilda »

Mexican píše:
DEXTER píše:ja mam na tieto veci jeden nazor ze DETAILY ROBIA AUTO to by mi potom mohla stacit fabia junior :D tam bol clovek rad ze mu dali volant :D
mate pravdu, bavil som sa o tom co sa tu riesi s ocom, tiez ma nazor ako par z vas.. ked som mu povedal ze za rok:

- zmizol chromovy znak H na volante
- zmizol chromovy znak H na kryte motoru a farebne oznacenie motora na kryte
- v drziakoch na flase su gumene drziaky
-PP neukazuje vonkajsiu teplotu (u mna tzv defaultnu hodnotu :-)
-radiaca paka nema kruzok z "lesteneho hliniku"

hovoril ze su to drobnosti co za to nestoja.. no ja ked vidim teraz Accenta od vyroby a porobnam ho s mojim interierom (kde je este dodatocne chromova sada) vyzera ako lacny pribuzny.. a bohuzial clovek sedi najma v aute a tak taketo drobnosti potesia.. a myslim, ze su to tak korunove detaily, ze Hcko ide prosti sebe
Mexičan, nemůžu říct, že nemáš pravdu, Accenta za letošní rok očesali jak jabloň :( , ale na druhou stranu, jsem místo chrom. znaku na volantu, dostal integrované rádio, PP možná neukazuje venkovní teplotu, ale dostanu zimní pneu grátis, 6 000 kč doma, koupit venkovní teploměr za 500 kč není problém a 40 000 kč sleva ??? Suma sumárum, mě 1.6 s bočníma abg, metalízou, zimní pneu, střed. opěrkou, integ. radiem vyšla na 280 250 kč .......myslím si, že nemám na co nadávat
................................................................
New Accent 1.6i CVVT celadon blue
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cert »

Vilda píše:Certe, nechápu Tvůj urážlivý tón :? Kdyby si pozorně četl můj příspěvek, tak by si věděl, že jsem svoje auto viděl jen chvíly. Stálo na dílně, vevnitř seděl mechanik a montoval středovou opěrku. Takže jsem těžko mohl zjišťovat, jestli to má venkovní teploměr nebo ne. Také jsem psal, že zítra sem hodím informaci. A, že se mi po 7 měsících čekání na auto, jeví teploměr, jako věc velmi nepodstatná, se mi nikdo nemůže divit. Tak, už se prosím Tě čerte nečerti, zítra se dovíš, jestli Áca má teploměr, či ne :D
......................................................
New Accent 1.6i CVVT celadon blue
To není nijak urážlivý tón, ptal jsem se a přišlo mi, že jste se do mně pustili, že se ptám na pitomosti a bazíruju na teploměru. Jinak ten teploměr mi přijde jako fajn věc a raději kdybych si měl vybrat, tak tam nemusím mít údaj o okamžité spotřebě (vím, že tam není, je to jen příklad)... Prostě nevím, jestli ho mám vymontovat ze svého současného auta- to je všechno. :) . Jo a odpověď jsem opravdu nechtěl hned dneska - prostě máš auto nejblíž k termínu dodání toho mého, proto jsem se ptal. Nic ve zlém.
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3713
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Příspěvek od Vilda »

cert píše:
Vilda píše:Certe, nechápu Tvůj urážlivý tón :? Kdyby si pozorně četl můj příspěvek, tak by si věděl, že jsem svoje auto viděl jen chvíly. Stálo na dílně, vevnitř seděl mechanik a montoval středovou opěrku. Takže jsem těžko mohl zjišťovat, jestli to má venkovní teploměr nebo ne. Také jsem psal, že zítra sem hodím informaci. A, že se mi po 7 měsících čekání na auto, jeví teploměr, jako věc velmi nepodstatná, se mi nikdo nemůže divit. Tak, už se prosím Tě čerte nečerti, zítra se dovíš, jestli Áca má teploměr, či ne :D
......................................................
New Accent 1.6i CVVT celadon blue
To není nijak urážlivý tón, ptal jsem se a přišlo mi, že jste se do mně pustili, že se ptám na pitomosti a bazíruju na teploměru. Jinak ten teploměr mi přijde jako fajn věc a raději kdybych si měl vybrat, tak tam nemusím mít údaj o okamžité spotřebě (vím, že tam není, je to jen příklad)... Prostě nevím, jestli ho mám vymontovat ze svého současného auta- to je všechno. :) . Jo a odpověď jsem opravdu nechtěl hned dneska - prostě máš auto nejblíž k termínu dodání toho mého, proto jsem se ptal. Nic ve zlém.
Do smrti dobrý :D co jsem tady zaslech, ten venkovní teploměr tam opravdu nedávaji, tak ten starej radši vymontuj, ať zbytečně neutrácíš hundrty :P Teď jsem týden jezdil s půjčeným Accentem, kterej ho měl a nepoužil jsem ho ani jednou, takže mě osobně chybět nebude. Zítra ti dám vědět.
..............................................................
New Accent 1.6i CVVT celadon blue
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 8061
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

Vilda beriem ze k tomu davaju zlavu.. ale ja to auto jazdim uz 15 mesiacov zatial mi na sluzobnych cestach zarobilo cez 40 000 kc (co prakticky znamena ze ma palivo za rok jazdenia nestalo ani korunu), ty si zatial cakal a cakal.. a to ze ti dali gumy, radio a zlavu by som pri tolkych problemoch povazoval za samozrejmost.

ja som zaplatil 350 700, ale dostal som tam na tu dobu vela veci (vratane veci ktore si ty budes zrejme este dokupovat) A ako som pisal, ten interier teraz vyzera dost chudobne :? to je fakt
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023
dav
**
Příspěvky: 151
Registrován: 14 zář 2008, 10:05
Bydliště: Plzeň

Accent

Příspěvek od dav »

Mexican píše:Vilda beriem ze k tomu davaju zlavu.. ale ja to auto jazdim uz 15 mesiacov zatial mi na sluzobnych cestach zarobilo cez 40 000 kc (co prakticky znamena ze ma palivo za rok jazdenia nestalo ani korunu), ty si zatial cakal a cakal.. a to ze ti dali gumy, radio a zlavu by som pri tolkych problemoch povazoval za samozrejmost.

ja som zaplatil 350 700, ale dostal som tam na tu dobu vela veci (vratane veci ktore si ty budes zrejme este dokupovat) A ako som pisal, ten interier teraz vyzera dost chudobne :? to je fakt
Komu není rady, tomu není pomoci. :cry: Co Tě žere? Že má lepší a za míň :lol: :lol: :lol: Dav
Byl - Accent 1.6
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 8061
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

dav mna prave nezerie nic.. pretoze mam auto na jazdenie tak ako ho potrebujem s vykonom takym ako 1,6 a s nakladmi o 30% nizsimi a s krajsim interierom.. toz vsjo.. cela diskusia tu nie je kto komu co zavidi, hovorime o tom jak to Hcko sklbe a sklbe. Co je podla mojho nazoru skoda.. ale Accent zrejme s prichodom i20 skonci uplne (teda do pol roka to nebude)
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023
dav
**
Příspěvky: 151
Registrován: 14 zář 2008, 10:05
Bydliště: Plzeň

Accent

Příspěvek od dav »

Jo škubou, ale slevujou, asi maj důvod a Accent bude končit, už se o tom píše dosti dlouho a k tomu vnitřku, nevím zda je lepší a hezčí vnitřek, bez orig. rádia, stříbrného rámečku, ale z chrom znakem na volantu :lol: :lol: :lol: A věčina má auto pro vlastní potřebu, pohodlí, pro radost. :P A to je snad něco jiného, než honit km a počítat co to vyneslo. Když používám své soukromé auto jako služební, je to asi rozdíl dosti podstatný. Dav
Byl - Accent 1.6
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Ahoj
Kurňa, dva dny jsem tu nebyl a koukám, že se to tu pěkně pohádalo :twisted:
Já už měl taky ořezanýho Accenta a souhlasím s Davem, že se z toho nepos...ru. Znak, řadičku jsem si zamaloval lakovou stříbrnou tužkou a kryt motoru přestříkal stříbrným spřejem :lol: Cena 240 Kč
Jináč to neřeším, auto jezdí (to je hlavní) spotřeba 4,8 l, co chtít víc :wink:
Jináč, zítra jedu s Accentem služebně do Brna (na vlastní žádost s Accentem), tak Mexičane a spol, koukejte, třeba se někde potkáme...jenom doufám, že ne běkde v křižovatce v sobě :twisted: :twisted: :twisted:
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

No a já včera jel v Prahy (najel sem asi 750km) a před barakem ve 2.15hod dnes rámo mě změřili 62km/hod a měl sem to za 1000,- a 2 body. Pám předemnou jel 94 a asi bude bez řidičáku....
Naposledy upravil(a) David C3 dne 09 říj 2008, 11:01, celkem upraveno 1 x.
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
jandaxx
***
Příspěvky: 508
Registrován: 21 čer 2005, 19:31
Bydliště: Praha

Příspěvek od jandaxx »

Co se týče venkovního teploměru. Dá se koupit modul, který se zapojí mezi antenu a vstup rádia. A teplota se potom zobrazuje na rádiu jako RDS informace.
No a ta sleva, vzhledem k nynější ceně auta, není žádný zázrak. Nicméně, v této velikosti, výbavě a motoru, nemá Accent v této době moc velkou konkurenci.
V sobotu se jdu podívat na Autosalon do Holešovic. Půjde někdo taky?
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“