Nový Hyundai Accent

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
DEXTER
**
Příspěvky: 391
Registrován: 27 kvě 2008, 19:45
Bydliště: Blava

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od DEXTER »

fiat linea moc pekneee ako benzin hned ho beriem ale naftak to uz aka cena na neho :roll: ale thaliu by som veru nikdy nekupil ani do zahrady :D dost som poskuloval na jazdeny fiat stilo multiwagon JTD ale kupit jazdeny diesel bez toho aby si vedel kto a ako ho jazdil je riziko
ACCENT r.v. 2/2008 1.5 16V CRDi VGT -GOLD
Reklama
 

Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7963
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od Mexican »

DEXTER píše:fiat linea moc pekneee ako benzin hned ho beriem ale naftak to uz aka cena na neho :roll: ale thaliu by som veru nikdy nekupil ani do zahrady :D dost som poskuloval na jazdeny fiat stilo multiwagon JTD ale kupit jazdeny diesel bez toho aby si vedel kto a ako ho jazdil je riziko

presne ... vcera vecer na dialnicnom odpocivadle doslova doletel nejaky german na Astra caravan 1,7 CDTi.. zaflekoval a vypol motor... co pri dialnicnych rychlostiach nie je moc rozumne... je ale potom zaujimave preco si jazdene diesle lepsie drzia cenu.. BTW poculi ste ze sa uvazuje o znizeni spotrebnej dane na naftu? som teda zvedavy, lebo ked teraz zlacnela ropa, stale vidim naftu za cca 31 az 31,50 (od Brna az po Usti)
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

DEXTER píše:ja jazdim malo ale aj tak som chcel naftaka mam rad tu jazdu a ten zvuk , poviem pravdu ze ak by som sa rozhodol pre benzin urcite si nekupim hyundai , je vela inych benzinovych rovnako cenovo dostupnych aut , ale na tento nafotovy motor nie je ziadna ina cenova konkurencia
Proč bys nechtěl benzína od hyundai??
Co jsem se díval, tak ve stejné kubatuře nenajdeš u konkurence výkonější motory a spotřeba taky myslím vyhrává...(jak 1,4, tak 1,6) když jsem kupoval Accenta (benzín) prohledával jsem tolik motorů, že vím o čem mluvím. Diesel je asi opravdu neklepší ne své
obsahové kategorii :wink:
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
DEXTER
**
Příspěvky: 391
Registrován: 27 kvě 2008, 19:45
Bydliště: Blava

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od DEXTER »

ZdeněkSvoboda píše:
DEXTER píše:ja jazdim malo ale aj tak som chcel naftaka mam rad tu jazdu a ten zvuk , poviem pravdu ze ak by som sa rozhodol pre benzin urcite si nekupim hyundai , je vela inych benzinovych rovnako cenovo dostupnych aut , ale na tento nafotovy motor nie je ziadna ina cenova konkurencia
Proč bys nechtěl benzína od hyundai??
Co jsem se díval, tak ve stejné kubatuře nenajdeš u konkurence výkonější motory a spotřeba taky myslím vyhrává...(jak 1,4, tak 1,6) když jsem kupoval Accenta (benzín) prohledával jsem tolik motorů, že vím o čem mluvím. Diesel je asi opravdu neklepší ne své
obsahové kategorii :wink:
ja som bol zaveseny tyzden na nete a hladal nove auto diesel za najnizsiu cenu skoro mi vypadli oci ked som len tak naposledy klikol na hyundai stranku a zbadal tu cenu s tymto 110 konovym CRDi motorom :) a co som videl benziny tak fakt od 300 000 do 350 000 kupis dobry benzin skoro z kazdej znacky (okrem tych drahych ako MBW, AUDI, atď...) a tie sa mi zdali viac prepracovanejsie ako hyundai... a keby tento nas accent bol 5 dverovy tak s nim poziadam o registrovane partnerstvo :lol:
ACCENT r.v. 2/2008 1.5 16V CRDi VGT -GOLD
Uživatelský avatar
CzechJoker
**
Příspěvky: 217
Registrován: 27 zář 2007, 07:31
Bydliště: Schallingrad

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od CzechJoker »

DEXTER píše:a keby tento nas accent bol 5 dverovy tak s nim poziadam o registrovane partnerstvo :lol:
Tos měl koupit Rio, má pět dveří a je hezčí.

Když benzín, tak tohle: http://www.suzukiauto.cz/swiftsport.php
Hyundai Accent 1.5 CRDi VGT SS Elegance
rastos
**
Příspěvky: 275
Registrován: 12 kvě 2006, 08:28
Bydliště: SK

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od rastos »

ZdeněkSvoboda píše:
DEXTER píše:ja jazdim malo ale aj tak som chcel naftaka mam rad tu jazdu a ten zvuk , poviem pravdu ze ak by som sa rozhodol pre benzin urcite si nekupim hyundai , je vela inych benzinovych rovnako cenovo dostupnych aut , ale na tento nafotovy motor nie je ziadna ina cenova konkurencia
Proč bys nechtěl benzína od hyundai??
Co jsem se díval, tak ve stejné kubatuře nenajdeš u konkurence výkonější motory a spotřeba taky myslím vyhrává...(jak 1,4, tak 1,6) když jsem kupoval Accenta (benzín) prohledával jsem tolik motorů, že vím o čem mluvím. Diesel je asi opravdu neklepší ne své
obsahové kategorii :wink:
Hyundaiacky benzin 1.4 nie je zly, pekne taha odspodu a v nizkych otackach je aj tichy. Ale pri vyssich rychlostiach (okolo 100) uz je dost hlucny a okolo 120 to zacina byt trochu moc. Aspon u mna v Riu je to tak, tipujem ze Accent detto. Kedysi som mal Kalos 1.4 16V a ten bol v otackach tichsi (zase bol slabsi odspodu).
Podobne je to s hlucnostou (benzin - nafta) aj v Matrixe, nafta vo vyssej rychlosti je vyznamne tichsia.
Mozno 1.6 CVVT je uz ine kafe...
Matrix 1.6
Uživatelský avatar
DEXTER
**
Příspěvky: 391
Registrován: 27 kvě 2008, 19:45
Bydliště: Blava

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od DEXTER »

CzechJoker:Tos měl koupit Rio, má pět dveří a je hezčí.

to sa mi nepacilo mam punto II a velky rozdiel medzi rio som v tom nebadal accent posobi honosnejsie a vacsie buchol som tam folie a elektrony a je to super kára :D
ACCENT r.v. 2/2008 1.5 16V CRDi VGT -GOLD
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od cert »

Tak už je Accentík doma. Ta 1,6 jede pěkně, motor tahá i při své syrovosti (mám najeto 100km) slušně odspodu. Co bych mohl Accentovi tak trochu vytknout, že je hlučnější ve vyšších otáčkách než VW Golf co jsem měl před ním a taky že je Golf jistější v zatáčkách. Ale jinak je to pěkný poježdění.
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Veliká gratulace :!: :!:
Ať autíčko jezdí bez poruch :wink:
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
DEXTER
**
Příspěvky: 391
Registrován: 27 kvě 2008, 19:45
Bydliště: Blava

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od DEXTER »

nie je to sice CRDi ale aj tak gratulujem nech sluzi :wink:
ACCENT r.v. 2/2008 1.5 16V CRDi VGT -GOLD
Uživatelský avatar
pavellab
*
Příspěvky: 57
Registrován: 29 zář 2008, 16:32

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od pavellab »

Taky se připojuji k ostatním gratulacím.....mnoho najetých kilometrů přeji.. :D
Tucson 1.6 T-GDI, DCT, 4x2, Sleek Silver, (5/2019)
i30 kombi, 1,6 CVVT, paket Parking, Sleek Silver, 3/2014

Accent 1,4 16V Elegance, Indigo Blue, 10/2008, prodano
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od David C3 »

taky gratulace pro certa. určitě tam máš 14 kola tak dej 15 a uvidíš že jízdní vlastnosti budou určitě lepší..... a i vzhled :-)
Obrázek
Obrázek

No není krásný...... sorry za foto :-) nemohl sem si pomoct
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od Vilda »

cert píše:Tak už je Accentík doma. Ta 1,6 jede pěkně, motor tahá i při své syrovosti (mám najeto 100km) slušně odspodu. Co bych mohl Accentovi tak trochu vytknout, že je hlučnější ve vyšších otáčkách než VW Golf co jsem měl před ním a taky že je Golf jistější v zatáčkách. Ale jinak je to pěkný poježdění.
Takže další 1.6 ka !! Certe, velká gratulace :D motor je opravdu skvělej, už se těším, až se zajede, to bude raketa :shock: Mě se motor zdá být tišší, než byl v Twingu 1.2 16 vent., ale výkonově mi přijdou podobný ( zatim ). V zatáčkách se trochu naklání, ale sedí, jen sedadla by mohla mít lepší boční vedení. Taky mě zarazil dost účinej posilovač řizení, ale je to o zvyk. Hlavně nahoď nějaký foto...........
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
DEXTER
**
Příspěvky: 391
Registrován: 27 kvě 2008, 19:45
Bydliště: Blava

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od DEXTER »

prosim vas personal galery je uz zrusene ?? ked zmenii vzhlad fora sa to zrusilo? mal som tam fotky :(
ACCENT r.v. 2/2008 1.5 16V CRDi VGT -GOLD
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od cert »

Vilda píše:Takže další 1.6 ka !! Certe, velká gratulace :D motor je opravdu skvělej, už se těším, až se zajede, to bude raketa :shock: Mě se motor zdá být tišší, než byl v Twingu 1.2 16 vent., ale výkonově mi přijdou podobný ( zatim ). V zatáčkách se trochu naklání, ale sedí, jen sedadla by mohla mít lepší boční vedení. Taky mě zarazil dost účinej posilovač řizení, ale je to o zvyk. Hlavně nahoď nějaký foto...........
Tak nebudeme si nic nalhávat, VW Golf je etalonem třídy, prostě většina aut se mu snažila vyrovnat a těch, který byly podvozkově lepší je jak šafránu... Ale Nový je nový a s Accentem jsem spokojenej :wink:

jedna fotka...

Obrázek
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“