HYUNDAI - Nošovice

Diskuze o továrně, zaměstnancích atd..

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
fiayer
Příspěvky: 5
Registrován: 05 zář 2007, 11:07
Bydliště: Brno

Příspěvek od fiayer »

na pozici production supervisor takze primo u zdroje :shock:
Reklama
 

fiayer
Příspěvky: 5
Registrován: 05 zář 2007, 11:07
Bydliště: Brno

Pro WIPE

Příspěvek od fiayer »

Priteli ja take puvodne pochazim z MOSTU a to konkretne z Lisciho Vrchu a je mozne ze se i zname, takze mas u me velkou protekci :lol: :twisted:
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

fiayer píše:na pozici production supervisor takze primo u zdroje :shock:
Takže vítej v klubu supíků (něco o tom vim, lítám v tom zhruba 10 let :wink: ) a přeju dobrou partu v prácovi. Dyž nic jinýho, tak budeš aspoň u naší (přinejmenším mojí) oblíbený značky......... :wink: :wink:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
fiayer
Příspěvky: 5
Registrován: 05 zář 2007, 11:07
Bydliště: Brno

HANZ

Příspěvek od fiayer »

i ja delam supervisora nejaky ten patek takze vim do ceho jdu :D a ty delas kde
vipe

Re: Pro WIPE

Příspěvek od vipe »

fiayer píše:Priteli ja take puvodne pochazim z MOSTU a to konkretne z Lisciho Vrchu a je mozne ze se i zname, takze mas u me velkou protekci :lol: :twisted:
Tak to je náhodička možná se fakt známe, tak mi tam drž místo. :lol:
Že bych se tam zajel podívat jak to tam roste až pojedu v pátek na sraz. :wink:
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tringi »

Hanzy: Souhlas. Třeba naše firma dodává pro Nošovice řešení dálkového řízení a monitorování předávaček plynu (VVTL -> VTL a asi i dál, nevím přesně). Před nějakou dobou jsem k tomu dokončil nový software. 8)
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
vipe

Příspěvek od vipe »

Tringi píše:Hanzy: Souhlas. Třeba naše firma dodává pro Nošovice řešení dálkového řízení a monitorování předávaček plynu (VVTL -> VTL a asi i dál, nevím přesně). Před nějakou dobou jsem k tomu dokončil nový software. 8)
Tringi je software majster ju. :wink:
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tringi »

vipe píše:
Tringi píše:Hanzy: Souhlas. Třeba naše firma dodává pro Nošovice řešení dálkového řízení a monitorování předávaček plynu (VVTL -> VTL a asi i dál, nevím přesně). Před nějakou dobou jsem k tomu dokončil nový software. 8)
Tringi je software majster ju. :wink:
Ju. Člověk naprosto nepoužitelný pro život, vyžívající se ve změtích písmen a znaků, ve kterých ostatní nevidí smysl :P ...to budu já.
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Hanzy
*
Příspěvky: 39
Registrován: 06 črc 2007, 13:01
Bydliště: Frýdek Místek

Příspěvek od Hanzy »

Jojo spouste firem a lidem uz stavba prinasi penize...i my jme delali baracek jednomu co se musel vystehovat ze zony...
Tringi:Poslouchej chlape boze kdy budes mit to auto nezapomeli na tebe nebo ti to nakonec stlucou az v Nosovicich...??? :lol: :lol: :lol:
Rodiče-Hyundai Getz 1.3 60kw Ja-Daewoo Leganza 2.0 16V 98kw LPG sekvence plná vybava kůže trochu hudby...jen pul kufru :-)Nyni se pracuje na Evande
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tringi »

Hanzy píše:Tringi:Poslouchej chlape boze kdy budes mit to auto nezapomeli na tebe nebo ti to nakonec stlucou az v Nosovicich...??? :lol: :lol: :lol:
Nevím, podle systému už prej má být týden v Karviné, nicméně fyzicky tam není a nikdo neví kde je. Prodejce se kterým jsem mluvil se už taky jen bezmocně smál :x

To možná budou dřív stát ty Nošovice :evil:
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Hanzy
*
Příspěvky: 39
Registrován: 06 črc 2007, 13:01
Bydliště: Frýdek Místek

Příspěvek od Hanzy »

Jeee to podle tech podobnych softweru co delas??? :wink: Vidis takze uz ho mas a ani o tom nevis... :D Jojo srandicky ale pekne to nas.re takhle cekat leto fuc a auto nikde... :cry: Tak doufam ze budes ho mit co nejdriv at ho protahnes radne jeste na letnich at si ho uzijes nez napadne na zimaky.Taky jsem koukal po Coupe nebo Sonate ale pak me Leganza udelala... :D Pak se doufam ukazes rad se mrknu na nove Coupatko... :wink:
Rodiče-Hyundai Getz 1.3 60kw Ja-Daewoo Leganza 2.0 16V 98kw LPG sekvence plná vybava kůže trochu hudby...jen pul kufru :-)Nyni se pracuje na Evande
gkamil
Příspěvky: 5
Registrován: 14 říj 2008, 05:08

Re:

Příspěvek od gkamil »

v HYUNDAI - Nošovice se zacne vyrabet prozatim i30 + vagon as prišti rok ma se vyrabět nove auto a jinak pokud chcete pracovat staci se mrknout na http://www.hyundai-motor.cz/hyundai/ind ... ce=kontakt a forum ohledne firmy je spoustu ale doporučuji http://www.nazoryhyundai.webgarden.cz/ ale berteto trochu z rozvahou pise tam spoustu lidi co delaji jen měsic a pak dou pryč firma je teprve na začatku tak chceto trpělivost a jinak taky tam dělam na montaži tak pokud někdo ma otasky stači mi napsat
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: HYUNDAI - Nošovice

Příspěvek od Tringi »

Koukám co to tady v předchozích příspěvcích píšu :lol: ...oživil jsi dobře staré téma.
Těch fór je víc, nedávno tady někdo dal odkaz na http://hmmc.8forum.info/ ...to je alespoň vtipné. Na tom, na které jsi poslal odkaz je několik stran nesmyslných urážek, nuda. Zajímavé je ale třeba tohle: www.hyundai.phorum.cz
Stejně je ale jasně vidět, že místní fórum je největší, ergo je tady větší šance potkat někoho s potřebnými informacemi, tak by nebylo od věci rozeslat po tamtěch fórech odkazy na nás 8)

A jen pro záznam, auto už skoro rok mám :P
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: HYUNDAI - Nošovice

Příspěvek od DEDe »

heh no me to pekne zmatlo sem si rikal co to je za haluz az pak sem se koukl na datum :D
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
Josef
****
Příspěvky: 1282
Registrován: 10 kvě 2005, 11:32
Bydliště: Praha

Re: HYUNDAI - Nošovice

Příspěvek od Josef »

Malé připomenutí pro ty, co to viděli na vlastní oči =D>
a obrazová prohlídka fabriky pro ty co tam nebyli :shock:

http://aktualne.centrum.cz/fotogalerie/ ... cid=649636
Odpovědět

Zpět na „Hyundai Nošovice“