Hyundai Accent 1.6 benzín

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od cert »

Tak dneska první praktický test dynamiky Accenta....
Jel jsem kousek za městem do takvýho trošku kopečka (nic extra, ale táhlej) a tlačila se na mne Fabia (přilepila se tak na metr za můj nárazník), byla tam plná čára a nemohl předjíždět - tak jsem to přišlápl. Normálně jsem mu na férovku do kopce ujel a po chviličce to Fabiatik vzdal. Accentík jezdí fakt pěkně. Pak byl trochu kopec dolu - spíš rovinka, tak si hoch vyléčil mindrák a asi 130 km/h mne předjel (já jel tacho 100). Koukal jsem, že to byla 1,4 16V...
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Reklama
 

Uživatelský avatar
Mr. HYUNDAI
*******
Příspěvky: 11581
Registrován: 07 kvě 2008, 12:51
Bydliště: Lázně Toušeň

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Mr. HYUNDAI »

Musel se léčit. Přeci nějaký "bambus" nenapráská jeho Folksfagen kvalitě - nejlepší na světě :lol: . Chovají se tak skoro všichni Škodivkáři. Nějak mi to mozek nebere :( .
25. (OPEL 2.) Astra PHEV GS line
24. (OPEL 1.) Mokka-e Ultimate
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Gandalf »

Lezu Vám sice do party jen s 1.4i, ale měl jsem před pár dny stejný zážitek. Jedu si v klídku po zatáčkovité silnici a kousek před křižovatkou se na mě nalepil starší Seat Toledo. Přijeli jsme na křižovatku a oba odbočovali do prava na čtyřproudovku. Je tam stopka, tak jsem se od ní rozjel celkem normálně, svižně (mám najeto jen pár stovek km), točil jsem to do 3-3500. A on mě na konci toho zrychlování, zhruba v 80 km/h se řvoucím motorem pomalu předjel a ještě jsem zahlédl za oknem zdvižený prostředník. Tak jsem se jen smál a říkal si, co kdybych to mému motůrku dal trošku víc... asi by se divil :D
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Vilda »

Gandalf píše:Lezu Vám sice do party jen s 1.4i, ale měl jsem před pár dny stejný zážitek. Jedu si v klídku po zatáčkovité silnici a kousek před křižovatkou se na mě nalepil starší Seat Toledo. Přijeli jsme na křižovatku a oba odbočovali do prava na čtyřproudovku. Je tam stopka, tak jsem se od ní rozjel celkem normálně, svižně (mám najeto jen pár stovek km), točil jsem to do 3-3500. A on mě na konci toho zrychlování, zhruba v 80 km/h se řvoucím motorem pomalu předjel a ještě jsem zahlédl za oknem zdvižený prostředník. Tak jsem se jen smál a říkal si, co kdybych to mému motůrku dal trošku víc... asi by se divil :D
Klidně se přidej i s 1.4 :D jen ať si tohle zkoušeji, až budeme zajetý .....tak ten prostředník může ukazovat leda sám sobě :lol: Ale ty Fábiomaniaci jsou všude stejný, včera jsem jel na Cukrák a taky, rozvášněná HTP za mnou. Nejdřív jsem měl v úmyslu začít zrychlovat, aby mě nepředjel, ale pak jsem ho nechal, aby si chvilku užil orgasmus :lol: a stačilo trochu polechtat čtyřku a byl jsem zpátky před ním. To byl výraz !!! Je to divný, ale každej se na nás snaží vytahovat .......
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od cert »

No, někteří řidiči jsou kapitolka sama pro sebe. Před Accentem jsem měl Golfa 1,8i, nejelo to špatně, ale nějak jsem nikoho netlačil, protože současné moderní 1,4 a 1,6 jedou kolikrát líp jak starej dvoulitr... hlavně, je vyhláška, jak se má jezdit a tam se píše o bezpečné vzdálenosti a tak.
Ještě k tomu "šoférovi" z Fabie: mám vzadu na kapotě logo 1,6 - docela se divím, že si myslel, že mu ta Fabka pojede líp...
Moje zkušenost je, že největší závodníci jsou Fabie 1,2 HTP - komické :)
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od cert »

Vilda píše:Ale ty Fábiomaniaci jsou všude stejný, včera jsem jel na Cukrák a taky, rozvášněná HTP za mnou. Nejdřív jsem měl v úmyslu začít zrychlovat, aby mě nepředjel, ale pak jsem ho nechal, aby si chvilku užil orgasmus :lol: a stačilo trochu polechtat čtyřku a byl jsem zpátky před ním. To byl výraz !!! Je to divný, ale každej se na nás snaží vytahovat .......
JJ, přesně tak. Ještě s Golfem: jedu po D1, lehounce z kopečka, držím pohodovejch 130-140 a z mnou Fabka. Blinkr a do levýho - "oblížděl mne tak 15 - 20 vteřin a s xichtem tvrďáka se zařadil přede mne - dřel svoje HTP dál a udělal si do konce klesání tak 50 metrů náskok. Pak přišel kopec... bez toho abych pohnul pedálem plynu jsem ho těch 130-140 máznul. Prostě HTP do kopce nepředjíždějí a když, tak se mi v těchto situacích vybavuje ta situace z filmu Vrchní prchni, jak Abrhám předjížděl s Velorexem ten autobus.... :)
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Vilda »

cert píše:No, někteří řidiči jsou kapitolka sama pro sebe. Před Accentem jsem měl Golfa 1,8i, nejelo to špatně, ale nějak jsem nikoho netlačil, protože současné moderní 1,4 a 1,6 jedou kolikrát líp jak starej dvoulitr... hlavně, je vyhláška, jak se má jezdit a tam se píše o bezpečné vzdálenosti a tak.
Ještě k tomu "šoférovi" z Fabie: mám vzadu na kapotě logo 1,6 - docela se divím, že si myslel, že mu ta Fabka pojede líp...
Moje zkušenost je, že největší závodníci jsou Fabie 1,2 HTP - komické :)
Víš, normálně na tyhle věci nereaguju, už nejsem žádnej mladík, abych s každým závodil :D Ale na druhou stranu, občas je potřeba tyhle blby odkázat do patřičných mezí ...... a já měl před Accentem maličký Twingo a tam jsem si užil svý. Jenže Twingo bylo 1.2 16 V a mazat s ním 190 km/h nebyl problém !! A to pak měli vyvalený bulvy, když slavný koncernový značky přesvištěl, malej stříbrnej " baťůžek " a zmizel ..... 8)
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
CzechJoker
**
Příspěvky: 217
Registrován: 27 zář 2007, 07:31
Bydliště: Schallingrad

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od CzechJoker »

cert píše: Moje zkušenost je, že největší závodníci jsou Fabie 1,2 HTP - komické :)
Vždycky, když mě nějaký takový na dálnici při stotřicítce předjíždí si říkám, že zatímco já mám v tu chvíli spotřebu 4,8, on má minimálně 8,4. Což mě rozveselí.

Škodofky jsou rozšířený hlavně jako referentský auta, řidiči si benzín ani naftu neplatí a šlapou tomu za krk, co se dá. Předevčírem jsem v Hradci Králové potkal referentskýho Accenta s uraženým zrcátkem a vůbec tak nějak domlácenýho... Škoda slov
Hyundai Accent 1.5 CRDi VGT SS Elegance
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7963
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Mexican »

cert píše:Tak dneska první praktický test dynamiky Accenta....
Jel jsem kousek za městem do takvýho trošku kopečka (nic extra, ale táhlej) a tlačila se na mne Fabia (přilepila se tak na metr za můj nárazník), byla tam plná čára a nemohl předjíždět - tak jsem to přišlápl. Normálně jsem mu na férovku do kopce ujel a po chviličce to Fabiatik vzdal. Accentík jezdí fakt pěkně. Pak byl trochu kopec dolu - spíš rovinka, tak si hoch vyléčil mindrák a asi 130 km/h mne předjel (já jel tacho 100). Koukal jsem, že to byla 1,4 16V...
jj to mavam pravidelne na dialniciach... do kopcov to referentom a tygrom v kleci moj nejde, nadol to rozpadluju na 150, ale praha brno dame asi v rovnakom case... ja mam potom sice o 6 litrov paliva viac v nadrzi, ale im to zrejme nevadi :) netreba sa nechat nejak extremne provokovat, tou 1,6 prezenies vsetko vo Fabiach mozno az na RS
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od cert »

Mexican píše:jj to mavam pravidelne na dialniciach... do kopcov to referentom a tygrom v kleci moj nejde, nadol to rozpadluju na 150, ale praha brno dame asi v rovnakom case... ja mam potom sice o 6 litrov paliva viac v nadrzi, ale im to zrejme nevadi :) netreba sa nechat nejak extremne provokovat, tou 1,6 prezenies vsetko vo Fabiach mozno az na RS
No, jak píše Vilda - taky už nejsem nějakej mladík a nezávodím - jen občas se holt musí krizovkám předejít... Fabka RS jede jako hovádko, jel jsem s tím a tu bych rozhodně s 1,6kou nepopichoval. Jinak je nutný si přiznat, že Fabia má o dost lepší podvozek - o tom žádná.
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Ahoj.
A to já zase ještě mladík jsem a rád se vydovádím jak s fobiema, tak hlavně s oktávkama :twisted: Zrovna minulý týden... 1,9 TDI a pořád se mi v 90km/h lepil na zadek. Přišlápl jsem Ácu a týpek se mi s neuvěřitelným výrazem začal vzdalovat a nejvíce mě dostala stará babka se starým seatem cordoba :lol: V 90 mě začala předjíždět a předjížděla mě už snad 8 sec. Když dojela na moji úroveň, kouknul jsem se na ni, pozdravil a přidal. Ona se musela chudák potupně zařadit zpět :twisted: Vím, že se to nedělá, ale člověk se musí občas zasmát :roll:
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od cert »

ZdeněkSvoboda píše:Ahoj.
A to já zase ještě mladík jsem a rád se vydovádím jak s fobiema, tak hlavně s oktávkama :twisted: Zrovna minulý týden... 1,9 TDI a pořád se mi v 90km/h lepil na zadek. Přišlápl jsem Ácu a týpek se mi s neuvěřitelným výrazem začal vzdalovat a nejvíce mě dostala stará babka se starým seatem cordoba :lol: V 90 mě začala předjíždět a předjížděla mě už snad 8 sec. Když dojela na moji úroveň, kouknul jsem se na ni, pozdravil a přidal. Ona se musela chudák potupně zařadit zpět :twisted: Vím, že se to nedělá, ale člověk se musí občas zasmát :roll:
Koukám, že Accent dráždí koncerňáky jak červená bejka.... :lol:
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
jandaxx
***
Příspěvky: 508
Registrován: 21 čer 2005, 19:31
Bydliště: Praha

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od jandaxx »

Nezlob se na mne, ale někomu přidávat při předjíždění? Jsi normální kretén. Snad Ti někdo přidá, až proti Tobě pojede tatra s pískem a Ty to stihneš na poslední chvilku se staženou prdelí. Pak Ti snad dojde, jaká to je prasárna. Od 1.1. bude za bránění při předjíždění 6 bodů a zákaz řízení. Tak snad někteří jedinci vymizí z našich silnic. Na tyhle prasárny jsem fakt vysazený. Nejdřív tady píšeš, že se Tě nedotýká nějaké rychlé vyhýbání nebo brzdění a pak napíšeš tohle. No je vidět, že jsi opravdu mladý a ještě jsi tak úplně nepochopil, že silnice není okruh.
Naposledy upravil(a) jandaxx dne 20 lis 2008, 09:18, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Haer
***
Příspěvky: 513
Registrován: 26 srp 2008, 20:28
Bydliště: brněnsko

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Haer »

ZdeněkSvoboda píše: Když dojela na moji úroveň, kouknul jsem se na ni, pozdravil a přidal. Ona se musela chudák potupně zařadit zpět :twisted:
Tohle je presne chovani, ktere nesnasim. Mas snad nejaky komplex, ze musis ukazat, jak mas nabusene auto? :shock: At uz jeji duvod k predjeti byl jakykoliv, proc ji v tom branis, co si dokazujes? Jestli jsi chtel ukazat, ze Ti to jede, tak jsi mohl pridat jeste driv, nez Te zacala predjizdet, ne? Dle meho mineni jsi vypadal jako zamindrakovany topan, co neunese, ze by ho nekdo predjel. :roll:
Hyundai i30-2012 Style 99kW 04/2012...soucasnost Obrázek
Hyundai Accent LC OnAir 63kW 02/2006...04/2012 Prodano Obrázek
Suzuki Swift GLX 63kW 08/2002...07/2006 Prodano
Uživatelský avatar
jandaxx
***
Příspěvky: 508
Registrován: 21 čer 2005, 19:31
Bydliště: Praha

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od jandaxx »

On je ještě mladý, až mu někdo se silnějším autem bude bránit v předjíždění a on se rozmlátí na hadry tak mu to dojde. Ono se dá na kolečkovém křesle přemýšlet o mnoha věcech. Tak nějak je na to čas. No fuj :!:
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“