pneumatiky a disky

Zimní, letní, disky

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: pneumatiky a disky

Příspěvek od Martun »

David C3 píše:nahlásit na údržbu silnic... v případě poškození disku volat Policii a nebo nafotit a nechat proplatit. jasně že to nesmí být cesta která je viditelně ko ale pokud je to neočekávaná díra myslím že zaplatí.
jednou se mi povedlo trefit litak v Praze v letnanech. Taky jsem volal na policii a sama ženská za telefonem mi řekla že si na ně počkám tak hodku.. a pak sama od sebe mi řekla že se správou silnic to ještě nikdo nevyhrál... Tak nevím.. utlučou tě argumentama žes nedával pozor a buhvi co jeste.. Vyloženě jsem nechtěl čekat na policii a ješte s nejasným výsledkem.. Tak jsem za rovnání zaplatil 800kč... ](*,) #-o
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Reklama
 

Uživatelský avatar
ceme
**
Příspěvky: 114
Registrován: 20 bře 2008, 09:10
Bydliště: Bratislava

Re:

Příspěvek od ceme »

Ahoj Darth Maul prosím ťa tvoje kolesaá sú 14" alebo 15" dakujem. =D> :hyu:


Darth Maul píše:
DEXTER píše:prepacte som truhlik ale co znamena ten udaj ET pri rozmere kolesa ??? v technicaku mam pisane ET 46 a to co chcem kupit je ET 36 aky je v tom rozdiel ?
To je hodnota říkající, jak moc Ti kolo vystupuje k blatníku - čím menší, tím více kolo "leze" ven... pokud je to už hodně málo, bývá u elektronů napsáno "nutná úprava".

Jinak ta cena je fpoho - já jsem ty svoje patnáctky taky koupil za 2199,- ;)
Hyundai Accent 1,4i Elegance 10/2007
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: pneumatiky a disky

Příspěvek od David C3 »

píše že má 15 kola :-)
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
ceme
**
Příspěvky: 114
Registrován: 20 bře 2008, 09:10
Bydliště: Bratislava

Re: pneumatiky a disky

Příspěvek od ceme »

David C3 super Ďakujem už som bol unavený a nechcelo sa mi to celé čítať ](*,) :P ešte raz dik..
David C3 píše:píše že má 15 kola :-)
Hyundai Accent 1,4i Elegance 10/2007
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Re: pneumatiky a disky

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Ahoj
Dneska jsem snad poprvé vyzkoušel, jak drží zimní pneu Kleber v prudké zatáčce.
Když jsem do ní vjel, říkal jsem si v duchu, že jsem v prd..li, že mi musí ustřelit zadek (musel jsem brzdit kvůli autu prede mnou) ale přední gumy zapískali a cítil jsem,jak se začíná valit předek směrem do středu vozovky. Najednou jsem ucítil, jak zabral jakoby zadek a auto se neuvěřitelně zatáhlo zpět na svoji stopu...že by EBD?? na rovince jsem vyklepal bobky z kalhot a pokračoval dál. :D Brzdí to prostě suprově!!! Hlavně z vyšší rychlosti na úplné zastavení =D>
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
Rudolf
**
Příspěvky: 389
Registrován: 10 čer 2007, 17:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: pneumatiky a disky

Příspěvek od Rudolf »

ZdeněkSvoboda píše:Ahoj
Dneska jsem snad poprvé vyzkoušel, jak drží zimní pneu Kleber v prudké zatáčce.
Když jsem do ní vjel, říkal jsem si v duchu, že jsem v prd..li, že mi musí ustřelit zadek (musel jsem brzdit kvůli autu prede mnou) ale přední gumy zapískali a cítil jsem,jak se začíná valit předek směrem do středu vozovky. Najednou jsem ucítil, jak zabral jakoby zadek a auto se neuvěřitelně zatáhlo zpět na svoji stopu...že by EBD?? na rovince jsem vyklepal bobky z kalhot a pokračoval dál. :D Brzdí to prostě suprově!!! Hlavně z vyšší rychlosti na úplné zastavení =D>
Jezdil jsem na Klebrech 7let a nemůžu na ně říct nic negativního. Prfektně držely a hlavně byly tiché.
Hyundai Atos Prime 1,1i;
Obrázek
Hyundai Accent Elegance 1,6i CVVT;
Obrázek
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: pneumatiky a disky

Příspěvek od Vilda »

Tak já vyzkouším letní Pirelky ( zatím jsem na nich najel pár kilometrů ),ale jakmile je sjedu, což by podle poznatků tady na klubu, nemělo dlouho trvat ..... tak taky obuju na Klébery. Jezdil jsem na nich od roku 2000 a byl jsem s nima moc spokojenej. Hlavně, ty co jsem měl na Twingu " Kléber Dynaxer " ty byly špičkový !!! Na Accentíkovi mám zimní Firestone Winterhawk 2 a taky jsou dobrý ..
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7963
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: pneumatiky a disky

Příspěvek od Mexican »

Vilda mne tie P6000 od vyroby dost rychlo mizli - najma predne... na Dynaxer HP2 som zatial najazdil 30 000km a prakticky neubuda - su tiche, solidne na vode a nepiskaju tak ako P6000.. valivy odpor maju mierne vyssi ako zimne Krisalp (paradoxne) ale stale je to znesitelne
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: pneumatiky a disky

Příspěvek od cert »

Ty P6000 jsou snad vedle Bravurisů (Barumky) nejmizernější gumy na kterých jsem jezdil. Až je ojedu, tak zkusím po vynikajících zkušenostech se zimákama nějaký Nokiany (asi i3 - uvidíme, jestli taky umí pěkný letní pneu).
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
majco
**
Příspěvky: 137
Registrován: 20 črc 2007, 23:13
Bydliště: Dunajská Streda

Re: pneumatiky a disky

Příspěvek od majco »

na bývalom aute som bol nadmieru spokojný s Dunlopkami. uvidím čo kúpim, keď zjazdím Pirelky.
Hyundai Accent 1.5 CRDi VGT Elegance
Celadon Blue
07/2007
Uživatelský avatar
Rudolf
**
Příspěvky: 389
Registrován: 10 čer 2007, 17:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: pneumatiky a disky

Příspěvek od Rudolf »

cert píše:Ty P6000 jsou snad vedle Bravurisů (Barumky) nejmizernější gumy na kterých jsem jezdil. ......
100% souhlas
Hyundai Atos Prime 1,1i;
Obrázek
Hyundai Accent Elegance 1,6i CVVT;
Obrázek
Uživatelský avatar
ceme
**
Příspěvky: 114
Registrován: 20 bře 2008, 09:10
Bydliště: Bratislava

Re: pneumatiky a disky

Příspěvek od ceme »

Hoši a čo jazdzdíte denne Relly alebo F1 na Accente??? moc tomu nerozumiem ja ich budem mať tretie leto a pohodka...a to ich znova nešetrím....40 000 km najazdené...neviem..ako na jednotke sa rozbieham normálne žiadne gumáše a v lete pendlujem pravidelne každý víkend 150 km tam a 150 späť do BA po dialnici z chalupky a vobec nehuči aani pri 150 km neviem :D tod moj názor ;)

cert píše:Ty P6000 jsou snad vedle Bravurisů (Barumky) nejmizernější gumy na kterých jsem jezdil. Až je ojedu, tak zkusím po vynikajících zkušenostech se zimákama nějaký Nokiany (asi i3 - uvidíme, jestli taky umí pěkný letní pneu).
Hyundai Accent 1,4i Elegance 10/2007
Uživatelský avatar
Andy4
***
Příspěvky: 674
Registrován: 31 črc 2006, 18:28
Bydliště: ke/ks

Re: pneumatiky a disky

Příspěvek od Andy4 »

...ja som kúpil mame už druhú sadu P6000. 1. vydržala dve sezóny nakladania a ešte tam také 2mm sú. Nepoznám lepšiu letnú zmes. Na suchu vynikajúci grip. A keď je mokro zásadne chodím opatrne.
mx5/swiftsport/santafe/accent
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: pneumatiky a disky

Příspěvek od cert »

ceme píše:Hoši a čo jazdzdíte denne Relly alebo F1 na Accente??? moc tomu nerozumiem ja ich budem mať tretie leto a pohodka...a to ich znova nešetrím....40 000 km najazdené...neviem..ako na jednotke sa rozbieham normálne žiadne gumáše a v lete pendlujem pravidelne každý víkend 150 km tam a 150 späť do BA po dialnici z chalupky a vobec nehuči aani pri 150 km neviem :D tod moj názor ;)
Ale kdepak, Acent není zrovna sportovní nářadí... Ber to tak, že pokud máš vyježděnou trasu, tak prostě poznáš jestli je auto v zatáčkách nervózní. Takovej příklad: když jsem měl ještě Golfa, tak jsme jeden čas jezdili často do Prahy a zrovna v tu dobu jsem přezouval z Bravurisek na Fuldy Carat Progresso. Nebe a dudy, prostě to obutí bylo poznat okamžitě a to jsem ty Barumky zouval se 3 mm vzorku (takže nebyly ojetý na limit).
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: pneumatiky a disky

Příspěvek od Vilda »

Tak, tenhle pocit jsem zažil na Twingu, když jsem sundal Michelinky a nazul Klébery. Najednou jsem mohl lítat do zatáček, zmizelo neustálý hučení a na mokru jsem nejel jak připosr...nej :? Nicméně Pirelkám dám šanci, protože jsem na nich najel pár kilometrů a na nějaký hodnocení je brzo ....
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pneumatiky a kola“