oprava zlomenej kľučky na strane šoféra

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
strongarm
Příspěvky: 1
Registrován: 30 bře 2006, 15:13

oprava zlomenej kľučky na strane šoféra

Příspěvek od strongarm »

Zdravím Vás mám jeden taký smiešny problém zlomil som si kľučku na šoférových dverách je zlomená v klbe čiže tie dvere sa vôbec z vonku nedajú otvoriť iba zvnútra nevie niekto poradiť či sa to dá nejako ľahko rozobrať z vonkajšiej strany a či je potrebné rozoberať celé dvere alebo len najakú časť nechcem to davať zatial do servisu

model auta je doleuvedený v mojom popise


vopred ďakujem za nejaké odpovede a rady
Hyudai Accent 1,3, 63 Kw r. v. 2002
Reklama
 

Uživatelský avatar
soto
**
Příspěvky: 182
Registrován: 02 úno 2006, 16:01
Bydliště: Bratislava / Presov

Příspěvek od soto »

To iste sa mi stalo (mam rovnaky model), ale na pravych zadnych dverach a cakam tiez na nejaku odpoved ako na to. Zatial sa mi na to pozeral len moj mechanik - podla neho je potrebne rozobrat cele dvere z vnutra (predne budu asi vacsi problem, kvoli el. oknam). No zatial sa mu nepodarilo zohnat novu rucku. Este pockam zopar tyzdnov a ak ma to omrzi tak s tym zajdem do autorizovaneho servisu. Tam to stoji cca 1000 Sk aj s namontovanim (teda aspon dufam).
Opel Zafira 1,8i (7 miest) 2001

Before:
Accent 1,3i, r.v. 10/2002 odisiel k Adamovi221
Peugeot 309 1,9 XLD
pikass
*
Příspěvky: 16
Registrován: 28 bře 2006, 07:53

Příspěvek od pikass »

Ja som mal zlomenu klucku na zadnych dverach sam som si ju opravil treba vybrat staru klucku a to tak ze zvnutra dveri su 2 sroby tie treba dat dolu a este odpojit tiahlo co otvara dvere. opravil som ju tak ze som prevrtal tie dve ulomene casti a spojil ocelovym drotom !! funguje dodnes!!!! ps: accent rv96.
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“