Převodovka

Moderátoři: Lukino, Moderátoři

Odpovědět
Divis.Lukas
*
Příspěvky: 12
Registrován: 31 bře 2006, 12:39

Převodovka

Příspěvek od Divis.Lukas »

Zdravím, mám Sonatu 2,0 16v, z roku 93, ale je to už ten kulatější typ. Koupil jsem jí ale s rozhašenou převodovkou, jsou tam špatný synchrony na 2. 3. st. Jezdit se s tím dá, ale nevím, kdy se mi to vysipe úplně, takže kdyby ste někdo mohl nabídnout buď převodovku okolo 2-3 tis. nebo třeba bourané anuto bez TP okolo 10. tis. určitě se ozvěte. Díky
Reklama
 

Uživatelský avatar
Lukino
Moderátor
Příspěvky: 457
Registrován: 30 bře 2006, 10:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukino »

Ahoj.
Co se týká převodovky, tak za 2 - 3 kKč ji na vrakovišti neseženeš, ale třeba jo. S tou koupí bouraného auta kolem 10 kKč bych to viděl reálněji,
i když dost lidí se jich zbavuje i s TP - to je pak vopruz s eko likvidací. Pokud jsi z Prahy nebo okolí, tak Ti popíšu dvě vrakoviště, jedno s docela dobrými cenami a druhé kde tomu zase docela i rozumí, ale jsou to zlatokopové. Nicméně za kvalitu převodovky neručím ... to víš to na vrakovištích se s tím nikdo nerozebírá a jen takové části mění.

V případě zájmu pošli SZ.

PS: Trochu jsi mě zmátl tím 93' kulatější typ :) . Totiž rok 92-93 byl kulatější než 91 - Sonata I. Poslední část roku 93 se začala dělat Sonata II se šípovitou přídí. To je fuk, myslím, že si rozumíme.

Prodejci prý Sonátám slengově říkali:
Sonata I - "krabička"
Sonata II - "šikmá příď"
Sonata III - "vajíčko"
Sonata 2.0 16V, 1993
Accent 1.3 12V, 1996
kalamita3954
*
Příspěvky: 26
Registrován: 09 úno 2007, 13:18

Příspěvek od kalamita3954 »

prodam sonata 96 praskle p pero prevodovka stejna spěcham rod duvody tel 776620303
Odpovědět

Zpět na „SONATA“