Tak jsem dneska objednal...

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
JOFO
**
Příspěvky: 101
Registrován: 01 dub 2009, 12:45

Re: Tak jsem dneska objednal...

Příspěvek od JOFO »

ked som bol vyberat svojho accenta tak na predajni bolo vystavene CRDi-cko Elegance Celadon Blue a malo to tmavy interier a maska bola tiez nova ako tak pozeram na to foto.. aj preto som si vybral accenta, pacil sa mi aj z vonku a ked som si don sadol tak bolo rozhodnute.. :) uz len aby bol cim skor doma :?

maro2: tisko zavidim :)
Hyundai i30 1.4 START + Klima, vivid blue
Reklama
 

Uživatelský avatar
adam221
****
Příspěvky: 1449
Registrován: 12 pro 2007, 23:24
Bydliště: Bratislava

Re: Tak jsem dneska objednal...

Příspěvek od adam221 »

maro2 píše:xwing> Dnes okolo obeda si idem pre svojho nového accentíka, 1,4i Dynamic. Je to už "fejsliftovaná" verzia s maskou ako na JoKovej fotke, zajtra sem snáď hodím foto a dojmy ...
Tak napis dojmy a hlavne pridaj foto :) Sme asi viacery zvedavy ako to bude presne vyzerat :) Vela nabehanych km s :hyu:
Opel Astra H 1,6
Renault Clio RS
Hyundai I30 1.4CVVT 2011 - 2012 - predane
Accent MC CRDi 2007 - 2011 - predane
Accent MC CRDi 2009 - 2021 - ekologika likvidacia
Ak si myslíte že poznáte Hyundai, zamyslite sa znova!
Uživatelský avatar
xwing
**
Příspěvky: 163
Registrován: 06 dub 2009, 20:21

Re: Tak jsem dneska objednal...

Příspěvek od xwing »

maro2 píše:xwing> Dnes okolo obeda si idem pre svojho nového accentíka, 1,4i Dynamic. Je to už "fejsliftovaná" verzia s maskou ako na JoKovej fotke, zajtra sem snáď hodím foto a dojmy ...
Teším sa na foto... a ticho závidím... kedy si ho objednal?
Inak prišlo mi vyjadrenie od importéra, že žiadny štrajk sa nekonal (ten bol v Indii, týkal sa i20), ale že v Turecku zaviedli šrotovné tak tam ide Accent na dračku... očividne sú im pri uspokojovaní dopytu prednejší Turci :^o
Inak ten facelift ma zarazil, lebo nikde žiadne info, nič, ani predajca nič nehovoril a zrazu prichádzajú faceliftované kusy :shock: Keď sa faceliftovalo napríklad také Clio tak o tom vraveli už pol roka dopredu...
Hyundai Accent 1.4i Dynamic - Wine Red (05/2009)
Obrázek
maro2
*
Příspěvky: 41
Registrován: 14 dub 2009, 15:17
Bydliště: Košice

Re: Tak jsem dneska objednal...

Příspěvek od maro2 »

Chalani, milááášik je už doma, mám veľkú radosť. Objednával som ho niekedy v polovici marca, v prvej vlne šrotovného. Mal prísť pôvodne koncom apríla, ale vraj kôli faceliftu sa to posunulo. O facelifte som sa tiež dozvedel náhodou pri návšteve predajne pred dvoma týždňami a na ofiko H... stránkach nič nebolo. Prvé dojmy sú skvelé, autíčko je pohodlné, celkom živé, a hlavne ... je krásne. Pôvodne som mal mať béžový interiér, ale vôbec mi neprekáža čierny. Inak, v kufri už nie je na dverách žiadny tapacírung. Foto posielam z mobilu, tesne pred nasadením prevozných značiek.
14052009.jpg
14052009.jpg (87.69 KiB) Zobrazeno 737 x
14052009(001).jpg
14052009(001).jpg (80.94 KiB) Zobrazeno 2478 x
Hyundai Accent ´09 1.4 - Dynamic - EB, folie
Uživatelský avatar
JoKo
****
Příspěvky: 1472
Registrován: 17 čer 2007, 09:53
Bydliště: BA/KE
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak jsem dneska objednal...

Příspěvek od JoKo »

gratulujem =D>

fotka interieru by sa dala tiez prihodit? na ten sa asi tesime najviac :P
seat tarraco 1.4 ehybrid xcellence

hyundai i30 {pd} 1.4t-gdi + dct now! + premium paket - predane
hyundai i30 {gd} 1.6gdi style {cz} - predane
hyundai accent {mc} 1.4 16v elegance - predane
maro2
*
Příspěvky: 41
Registrován: 14 dub 2009, 15:17
Bydliště: Košice

Re: Tak jsem dneska objednal...

Příspěvek od maro2 »

Interiér až zajtra, na ten si vezmem foťák. Inak objednal som si do interiéru čierne textilné koberčeky, keď mi ich tam hyundaják dával, normálne sa vytešoval, ako dobre to tam sekne. Sedel som aj v béžovom vnútri, ale tento čierny sa mi pozdáva lepší, tie plasty vyznejú lepšie v čiernej.
Hyundai Accent ´09 1.4 - Dynamic - EB, folie
Uživatelský avatar
_miv_
**
Příspěvky: 318
Registrován: 03 kvě 2008, 13:02
Bydliště: BB - SK

Re: Tak jsem dneska objednal...

Příspěvek od _miv_ »

som zvedavy na fotos interieru... :D/
Hyundai i30 Fastback - 1,4 T-GDi 7DCT - Style - Polar white - MY2019
Hyundai Accent - 1,5 CRDi VGT - Elegance - Gold Beige
Uživatelský avatar
Marek_PD
***
Příspěvky: 705
Registrován: 29 črc 2007, 16:58
Bydliště: Prievidza SK

Re: Tak jsem dneska objednal...

Příspěvek od Marek_PD »

hmm myslim že ta nova maska sa podarila, pači sa mi viacej ako to prva :) a myslim že čierny interier(tiež som na neho zvedavy) mal byť hneď od začiatku...ale lepšie neskôr než nikdy :mrgreen: :hyu:
aktuálne: Alfička 166 2,4 JTD
moja ex: Adelka X-3 1,3 62kW
/-/v rodine: Accent 2005+Accent 2011+i20
kamasutra
**
Příspěvky: 112
Registrován: 14 kvě 2009, 17:25
Bydliště: Fragopolis
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak jsem dneska objednal...

Příspěvek od kamasutra »

pozdravujem vas
som tu novy, registroval som sa len koli tomu aby som sa s Vami podelil o zatial nie dobru skusenost.
patrime do prvej vlny srotovneho, teda marec. objednali sme Hnujdaj Accent 1.4 Activ cierny tak ako kolega vyssie. konkretne sme v predajni v Presove (smer Kosice myslim ze Petrovanska), boli asi 15.3. ci 16.3. teda presne v polovici Marca a vybrali sme tento typ uvedeny vyssie. dali sme zalohu samozrejme minus zlava zo srotovneho. dali nam z hnujdaja papier na ktorom je napisane ze doba dodania by mala byt April/Maj. asi pred tyzdnom ci dvoma nam veduci povedal, ze nase auto je uz vyrobene a je na ceste do EU, vraj bolo uz niekde v EU pristave. cize veduci hnujdaja zahlasil, ze tak o tyzden ci dva by sme ho mali mat doma. presli tie slubovane tyzdne, volali sme a pani ci kto to bol na telefonej linke v hnujadaji nam povedala, ze nasa zasielka bola presmerovana do Nemecka a ziadne ine auta znacky Accent najblizsiu dobu nebudu k dispozici, ta najblizsia doba, ktoru nam oznamila je min. 1,5 mesiaca. teda zhlasila nam, ze pockajte do konca Juna. tiez nam povedali, ze to bude novy typ 2009.

ja by som od Vas tu machrov, potreboval nejaku radu ako na nich pritlacit ?

kedze kolega z Kosic vid vyssie uz ma ten typ co chceme my a objednal presne v tom istom case ako my, ja mam pocit, ze nas odrbali na celej ciare. auta su len ich posuvaju niekomu ''znamemu''. ako to ? Kosice maju a Presov nie ?

(nehovorim, ze Nemci ci Turci maju prednost ... ich dopyt je vacsi, to vsak neznamena, ze my SVK mame teraz koli nim cakat dalsich 5 mesiacov kym prideme na rad ?! )
na papieri mame napisane peresne mesiace, na ktore sa mozem obratit, pomocou sudu, kedze tieto papeire su vlastne zmluva o buduej zmluve, ktora nebude dodrzana. nas postup je taky, ze pockame este do toho konca Maja ako mame na papieri a potom to dame !MY! na papier vo forme oficialnej staznosti, za nedodrzanie podmienok.

Poradte nam co s nimi ?
cakali sme od 16.3.2009 do 26.8.2009
(Hyundai Accent 1.4 Active /Ebony Black/ r.v. 2009/)
zelokvet
*
Příspěvky: 39
Registrován: 27 bře 2009, 16:54

Re: Tak jsem dneska objednal...

Příspěvek od zelokvet »

tiez som siobjednal accent active na zac marca. dodaciu lehotu mam marec, april. v polke aprila mi povedali, ze auto je za rohom, ze tak 2-3 tyzdne. Na zac. maja mi povedali, ze v maji bude. pred tyzdnom mi povedali, ze bude urcite v juni. cez vikend, ze prelom juna, jula, potom o 5 min, ze max. polka jula a dnes som sa dozvedel, ze max do konca jula. Len pozor !!! neopytal som sa ktoreho roku ??? preto som bol dnes v jednej predajni ineho predajcu a ten mi vie auto predat aj zajtra, cize asi pojdem k predajcovi (novemu) a zalohu od stareho si popytam, popripade budem vymahat... Stve ma to robenie debila zo zakaznika. Nekupujem si langos na trhu ale auto za 8000€ a ten pristup a a podla mna zavadzanie sa mi nepaci. Keby som vedel, ze na auto mam cakat 4 mesiace, tak urcite si ho nebojdnam, ale siel by som hocikde inde, kde su dodacie lehoty max mesiac, dva. mimochodom som sa bol aj pytat v toyote a tam mi pani povedala, ze auto dodaju za mesiac a pol a ze jej softver presne ukaze kedy bude auto na 100 percent. Vacsinou im pride o par dni skor ako je uvedene v softveri.nie ako v hyundai, nevedia povedat ani zhruba kedy bude... automobilka ma sklamala na plnej ciare!!!
accent 1,4 dynamic, 6/2009, bronze gray
Uživatelský avatar
JoKo
****
Příspěvky: 1472
Registrován: 17 čer 2007, 09:53
Bydliště: BA/KE
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak jsem dneska objednal...

Příspěvek od JoKo »

kamasutra píše:pozdravujem vas
som tu novy, registroval som sa len koli tomu aby som sa s Vami podelil o zatial nie dobru skusenost.
patrime do prvej vlny srotovneho, teda marec. objednali sme Hnujdaj Accent 1.4 Activ cierny tak ako kolega vyssie. konkretne sme v predajni v Presove (smer Kosice myslim ze Petrovanska), boli asi 15.3. ci 16.3. teda presne v polovici Marca a vybrali sme tento typ uvedeny vyssie. dali sme zalohu samozrejme minus zlava zo srotovneho. dali nam z hnujdaja papier na ktorom je napisane ze doba dodania by mala byt April/Maj. asi pred tyzdnom ci dvoma nam veduci povedal, ze nase auto je uz vyrobene a je na ceste do EU, vraj bolo uz niekde v EU pristave. cize veduci hnujdaja zahlasil, ze tak o tyzden ci dva by sme ho mali mat doma. presli tie slubovane tyzdne, volali sme a pani ci kto to bol na telefonej linke v hnujadaji nam povedala, ze nasa zasielka bola presmerovana do Nemecka a ziadne ine auta znacky Accent najblizsiu dobu nebudu k dispozici, ta najblizsia doba, ktoru nam oznamila je min. 1,5 mesiaca. teda zhlasila nam, ze pockajte do konca Juna. tiez nam povedali, ze to bude novy typ 2009.

ja by som od Vas tu machrov, potreboval nejaku radu ako na nich pritlacit ?

kedze kolega z Kosic vid vyssie uz ma ten typ co chceme my a objednal presne v tom istom case ako my, ja mam pocit, ze nas odrbali na celej ciare. auta su len ich posuvaju niekomu ''znamemu''. ako to ? Kosice maju a Presov nie ?

(nehovorim, ze Nemci ci Turci maju prednost ... ich dopyt je vacsi, to vsak neznamena, ze my SVK mame teraz koli nim cakat dalsich 5 mesiacov kym prideme na rad ?! )
na papieri mame napisane peresne mesiace, na ktore sa mozem obratit, pomocou sudu, kedze tieto papeire su vlastne zmluva o buduej zmluve, ktora nebude dodrzana. nas postup je taky, ze pockame este do toho konca Maja ako mame na papieri a potom to dame !MY! na papier vo forme oficialnej staznosti, za nedodrzanie podmienok.

Poradte nam co s nimi ?
no podla mna porusenie zmluvy. takze bud po tom termine odstupit, alebo chciet nejaku zlavu.


zelokvet píše:mimochodom som sa bol aj pytat v toyote a tam mi pani povedala, ze auto dodaju za mesiac a pol a ze jej softver presne ukaze kedy bude auto na 100 percent. Vacsinou im pride o par dni skor ako je uvedene v softveri.nie ako v hyundai, nevedia povedat ani zhruba kedy bude... automobilka ma sklamala na plnej ciare!!!
a veris tej pani? kamarat ma objednaneho yarisa a mal ho mat tento mesiac. teraz mu predajca tvrdi, ze auto vraj bude najskor na prelome juna/jula...
seat tarraco 1.4 ehybrid xcellence

hyundai i30 {pd} 1.4t-gdi + dct now! + premium paket - predane
hyundai i30 {gd} 1.6gdi style {cz} - predane
hyundai accent {mc} 1.4 16v elegance - predane
kamasutra
**
Příspěvky: 112
Registrován: 14 kvě 2009, 17:25
Bydliště: Fragopolis
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak jsem dneska objednal...

Příspěvek od kamasutra »

no tak ako tak vidim tak sa s nami pekne hraju a presuvaju si tie 'nase' auta kedkomu kto je blizsie ci da viac. a presne i ja mam ten pocit, ze mi poevdali v Juni a v Juni mi povedia ze v Auguste a stale sa to bude posuvat a skoncim na konci tohto roka.
zrejme sa do toho obujem poriadne resp. sa budeme musiet ked to beriem tak, ze niesom sam, kto ma podobny problem. a stve ma to uz riadne.
vam tu napisem priklad toho, ze si predstavte, ze som si dal v Marci dovolneku na 2.6. vyplatil som, idem autom do Chorvatska. ALE ! auto 2.6. NEBUDEM MAT ! preplatia mi Hnujdaj penale na zrusenie dovolneky ?! tych 25.000 ? ha ?
to co to je za system jednania ! :x
cakali sme od 16.3.2009 do 26.8.2009
(Hyundai Accent 1.4 Active /Ebony Black/ r.v. 2009/)
Uživatelský avatar
xwing
**
Příspěvky: 163
Registrován: 06 dub 2009, 20:21

Re: Tak jsem dneska objednal...

Příspěvek od xwing »

kamasutra píše:pozdravujem vas
som tu novy, registroval som sa len koli tomu aby som sa s Vami podelil o zatial nie dobru skusenost.
patrime do prvej vlny srotovneho, teda marec. objednali sme Hnujdaj Accent 1.4 Activ cierny tak ako kolega vyssie. konkretne sme v predajni v Presove (smer Kosice myslim ze Petrovanska), boli asi 15.3. ci 16.3. teda presne v polovici Marca a vybrali sme tento typ uvedeny vyssie. dali sme zalohu samozrejme minus zlava zo srotovneho. dali nam z hnujdaja papier na ktorom je napisane ze doba dodania by mala byt April/Maj. asi pred tyzdnom ci dvoma nam veduci povedal, ze nase auto je uz vyrobene a je na ceste do EU, vraj bolo uz niekde v EU pristave. cize veduci hnujdaja zahlasil, ze tak o tyzden ci dva by sme ho mali mat doma. presli tie slubovane tyzdne, volali sme a pani ci kto to bol na telefonej linke v hnujadaji nam povedala, ze nasa zasielka bola presmerovana do Nemecka a ziadne ine auta znacky Accent najblizsiu dobu nebudu k dispozici, ta najblizsia doba, ktoru nam oznamila je min. 1,5 mesiaca. teda zhlasila nam, ze pockajte do konca Juna. tiez nam povedali, ze to bude novy typ 2009.

ja by som od Vas tu machrov, potreboval nejaku radu ako na nich pritlacit ?

kedze kolega z Kosic vid vyssie uz ma ten typ co chceme my a objednal presne v tom istom case ako my, ja mam pocit, ze nas odrbali na celej ciare. auta su len ich posuvaju niekomu ''znamemu''. ako to ? Kosice maju a Presov nie ?

(nehovorim, ze Nemci ci Turci maju prednost ... ich dopyt je vacsi, to vsak neznamena, ze my SVK mame teraz koli nim cakat dalsich 5 mesiacov kym prideme na rad ?! )
na papieri mame napisane peresne mesiace, na ktore sa mozem obratit, pomocou sudu, kedze tieto papeire su vlastne zmluva o buduej zmluve, ktora nebude dodrzana. nas postup je taky, ze pockame este do toho konca Maja ako mame na papieri a potom to dame !MY! na papier vo forme oficialnej staznosti, za nedodrzanie podmienok.

Poradte nam co s nimi ?
Dobrý nápad, kuknem čo mám v zmluve ja a ak tam mám tiež mesiac dodania asi to poriešim podobne - dajú skôr alebo zľavu/výbavu navyše. Iné auto moc nechcem, najmä teraz keď je Accent po facelifte a bude v tmavom interiéri, ale ak ma vážne naserú ešte môžem kúpiť Ceed... Inak ten prístup sa mi nepáči, to akože nevedeli že nám v podstate príde už faceliftovaný model? To zmenu vo fabrike spravili zo dňa na deň alebo v Hyundai pravá ruka nevie čo robí ľavá? Alebo to mohli aspoň spomenúť teraz však som tam včera volal a nikto nič o facelifte ani nemukol.

Ešte jedna vec - objednávali sme 23.3. ešte z prvej vlny šrotovného, ale podľa predajcu sa už nedal objednať čierny. Tiež sa s tým niekto stretol?
Hyundai Accent 1.4i Dynamic - Wine Red (05/2009)
Obrázek
JOFO
**
Příspěvky: 101
Registrován: 01 dub 2009, 12:45

Re: Tak jsem dneska objednal...

Příspěvek od JOFO »

no vizera to vazne tak ze sa na vela misetach posuvaju "po znamosti"... ja to auto planujem pouzivat hlavne na podnikanie a uz teraz mi dost chyba zosrotovane auto (i ked len favoritka, ale sluzila dobre dlhe roky). objednaval som tiez v polke marca resp papiere som im doniesol presne 20.3. no vidim to tak ze asi si budem musiet pohladat dajakeho znameho niekde v hyundaji aby sa to urychlilo... tiez ma to dost hneva, vizeralo to na zaciatku tak slubne, ale teraz to vizera tak, ze vsetci kamosi co mali neskor termin dodania, budu mat nove auta skor jak ja, co som mal podla predajcu mat s vyse mesacnym predstihom... auticko by som tiez nerad menil, lebo :hyu: accent sa mi zapacil hned na prvy pohlad..
Hyundai i30 1.4 START + Klima, vivid blue
Uživatelský avatar
dj.brouk
***
Příspěvky: 517
Registrován: 09 úno 2009, 14:09
Bydliště: Ostrava

Re: Tak jsem dneska objednal...

Příspěvek od dj.brouk »

Chlapi,nebojte se, jednou se dočkáte.Zkuste na ně přitlačit,jak tu bylo psáno formou slevy nebo výbavy zadara. :wink:
A buďte rádi,že si můžete nové auto pořídit,kolik lidí by tak rádo čekalo na nový vůz,ale nemají na něho. :-k :wink:
Hyundai I20,1.4/74 kw comfort,dark grey-od 18.3.09
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“