výměna spojky-CENA?-

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: výměna spojky-CENA?-

Příspěvek od black_sheep »

navic tady nikdo zadny stary prispevky nehleda cilene :!: hledal jsem na foru kolik stoji original spojka na lantroje a jaky jsou zkusenosti s neoriginalem pac hledam pres google tak mi to naslo toto.

abych tady radeji vubec nic nepsal aby se nahodou hujer a celej jeho hyundai klub co mu posila soukrome zpravy nahodou neurazili.
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Reklama
 

Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: výměna spojky-CENA?-

Příspěvek od black_sheep »

PINGYO píše:
black_sheep píše:
PINGYO píše:to jeste nic bylo to bez papiru ze to je levnejsi,ten servis my doporucili na foru
ja myslel zes byl spokojenej s vymenou spojky... :?: :lol:
tak asi takhle blacku ti to reknu ta cena me zprvu zaskocila ale to sem nevedel ze my tam dali opravdu origo a po nejakem jezdeni od te doby uplna spokojenost neprkluzuje proste parada,a jeste v tedy sem hned nevedel kdyz sem to psal ze tam delali dalsi veci vymenili filtry udelal my krouzky k baterii protoze mam tu na mensi kontakty a jeste toho bylo vic ale taky sem se hujerovi omluvil pres SZ,a nikde sem tady neuvedl kde my to delali,ale fakt sem spokojeny z kazdou praci co odvedli,a proc hledas atare prispevky mame taky hledat tvoje treba ze si to chtel zamaskovat a pak prodat jak tu nekdo naznacil,tak to ukoncim byl jsem z praci spokojen!!!!!!!!!! :hyu:

tve ctu si to asi potreti a nestacim zirat... vzdyt ty sam vo tom vis uplny prd jak to bylo tak co tady ted delas chytryho?

opakuji nic jsem prodavat nechtel. prodal jsem nekolikrat auto, auto prodat umim a dost rychle a vzdycky se mi povedlo za cenu ze mi nikdo neveril. a nikdy me nikdo nekontaktovat zpetne ze je naky problem, navic kdyby jo tak jsem ho resil. treba na cernem scoupe jsem zdarma jeste opravil servo. jedna z veci je ze dam inzeraty nekde jinde nez na hyundaiclubu!! hujerovi jsem to rikal ze ten inzerat tady jsem stejne daval jen kvuli tomu ze me zajimalo jestli vubec bude zajemce za tech 100.000 korun. a nemelo to zadnou spojitost s tim, ze bych se toho auta chtel zbavovat.

myslete si co chcete ja na to tady kaslu. kdo me zna tak vi ze to auto chci mit co nejdyl to pujde a ze jsem o jeho prodeji nikdy neuvazoval, leda hned z pocatku a to v pripade kdyby melo zrat porad 10 litru, ale to nezralo tak jsem si ho nechal.


------ sproste slovo a vyzva k pestnimu souboji byli odmazany ------

:lol:
Naposledy upravil(a) black_sheep dne 28 srp 2009, 19:29, celkem upraveno 2 x.
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
PINGYO
**
Příspěvky: 130
Registrován: 21 říj 2007, 16:29
Bydliště: PRAHA

Re: výměna spojky-CENA?-

Příspěvek od PINGYO »

tak zareaguju blacku ja s tebou nejsem ve sporu a nic proti tobe nemam tak my hned nemusis nadavat ze sem PICUS to ze sem to upravil je pravda ale ne kvuli tobe jak sem psal ted tak potom sem to cetl zpetne a videl sem ze sem psal tak abych nebyl za blbce,ale nic proti tobe fakt ne,ja verim ze jsi nasrany ale nemusis se hned z kazdym hadat,ja jen napsal jaky mam zkusenosti z hujerem,a o tom prodeji nerikal hujer nic kdyz si proctes sve tema tak uvidis kdo to tam prvni psal,ale nemyslel sem nic na tebe tak jestli te to urazilo tak se omlouvam,jeste abych dodal jak to bylo s tou spojkou v patek sem tam volal jestli tam muzu privezt pristi tyden auto nevedel sem co s tim je ani oni jen se myslelo bud spojka nebo dokonce prevodovka,tak my rekl az to privezu ale ze toho maji na ten tyden moc a ze to asi nebude v pondeli rano sem to tam dotahl s tim ze my zavolaji,ve stredu my volal ze je to spojka a ze ji musi objednat ukecal sem ho ze to zkusi do patku furt sem mu volal az nakonec tam v patek do vecera na tom delali tak v patek vecer po osme hodine sem si pro to jel ale uz tam byla jen sekretarka ktera my predala klice a ja penize,a nevedel sem tedy co tam uplne presne delali,proto sem tady takhle reagoval az potom my Hujer vse vysvetlil a ja se mu teda omluvil,ale to se tebe netyka a nechci se stebou hadat,ale fakt sem s jejich praci spokojen tak proc bych mel rikat neco jiny,tak to bude vse
Hyundai Elantra 1.6 79kw r.v.2001
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: výměna spojky-CENA?-

Příspěvek od black_sheep »

ja ti nadavam protoze delas blbce ze me. pises tady ze jsi to nepsal ale pritom vidim ze to tam bylo a pred nosem mi to smazes. tak co to pak je... nezlob se pak ze jsem tak vytoceny ale pri tom co tady resim... kdybys rekl bylo to tady ale smazal jsem to at nedelam negativni reklamu tomu servisu tak to je naprosto OK. stahnu to tedy zpet to jsem prehnal.. ale to ze jsi tady ze me udelal vola musis uznat. pusobi to fakt divne a zavadejici.

jsem rad ze jsi spokojeny - budu se opakovat ale se spojkou u hujera jsem taky naprosto spokojeny...
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: výměna spojky-CENA?-

Příspěvek od black_sheep »

ale zpet. ono me do toho vseho nejvic vytocilo to ze mi tady neco otloukas o hlavu do ceho ale vubec nevidis. ani trosku, neznas me, neznas moje plany, nevidel jsi muj inzerat, nevidel jsi moje auto ve skutecnosti. nic. proto me sere ze papouskujes to co rikal hujer. psal to bud v tom tematu v te nasi hadce a nebo jste si psali. to je fuk, ale prosim te - nerikej co NEVIS. tecka. OK?
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: výměna spojky-CENA?-

Příspěvek od black_sheep »

v klidu vysvetleno po SZ = soukromych zpravach, rekli jsme si co nasralo me, za to se mi pingu omluvil, ja se omluvil jemu za ty zbytecne urazky a jsme v pohode. tak se zdrzte dalsich zbytecnych komentaru na toto tema staci tady jeden takovej topic :mrgreen:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
PINGYO
**
Příspěvky: 130
Registrován: 21 říj 2007, 16:29
Bydliště: PRAHA

Re: výměna spojky-CENA?-

Příspěvek od PINGYO »

opravdu je vse Ok.muze se to zamknout!
Hyundai Elantra 1.6 79kw r.v.2001
doctorstein
Příspěvky: 1
Registrován: 20 dub 2011, 18:38

Re: výměna spojky-CENA?-

Příspěvek od doctorstein »

dnes som bol ja zaplatit vymenu spojky.tak komplet spojkova sada ma stala 160e a praca dalsich 140e.ci je to spravene dobre,ukaze cas.hlavne ze to mam z krku.buduci tyzden ma caka vymena manzet.tak som zvedavy o kolko ma zase skasnu.
Odpovědět

Zpět na „Pokec“