Spolehlivost Getze v provozu.

Moderátoři: vipe, Moderátoři

Odpovědět
zabacinek
Příspěvky: 8
Registrován: 17 dub 2006, 23:20

Spolehlivost Getze v provozu.

Příspěvek od zabacinek »

Lidi, mrknete na nize uvedenou stranku. Podle nasich nemeckych sousedu je na tom Getz dost bidne co se zavad tyka. Ja ho mam rok a mimo toho, co mi podelali v servisu problem nemam. Doufam, ze jsem to ted nezakriknul :)
http://auto.idnes.cz/auto_ojetiny.asp?y ... ac2005.htm

Co vy na to?
Getz 1.3 r.v. 2005
Reklama
 

Uživatelský avatar
Miki
*
Příspěvky: 17
Registrován: 25 dub 2006, 19:05
Bydliště: Rokycany

...dobrý, ne?

Příspěvek od Miki »

...no to je jestli se nemýlím jak vyplývá z nadpisu to je na tisíc Getzů 12.2 porouchaného, to je slušný ne? a navíc je ta hodnota ve žlutém okénku, nespolehlivost je až okénko červené, nakonec je možno si povšimmouti že ve žlutém okénku vpravo dole je i nápis ADAC...
GETZ 1.4 výbava CHAMPION Space Silver 5S duben 2006
Felotron

Příspěvek od Felotron »

ADAC = zarucene informace :D
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Klídek, viz. ohlas na srovnání Acenta s Fóbií. A poptej se na spolehlivost fabek a ostatních koncernkrámů a budeš doma. Za slušnej peníz máš vybavený autiko a pokud je nějakej potíž, tak ti udělal dovozce cenu s ohledem i na tuhle možnost, což fóbie nemj, páč ty se nedovážej :lol: :lol:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
pavel11

Příspěvek od pavel11 »

Nedámi to, abych nereagoval. :?: Trošičku jsem se na to podíval blíže a ADAC vyhodnocoval auta, které se skutečně zastavily na silnici. Je zajímavé, že všechny značky mají stoupavou tendenci v poruchách, ale GETZ je jedinný, kdo má ustálenou hodnotu. po celé 3 roky. Tento stav se dá interpetovat tak, Hyundai má 12% poruchovost při výrobě auta (tzv.smůlovitá auta, kterých se závady drží jak klíště) a zbytek aut jezdí po celou svoji životnost se 100% spolehlivostí. 8) Nechci být hnidopich, ale to je mi milejší než např. R. Megan, který má za 3 roky 25% šanci že se zastavý a za 4 roky už je to pomalu 70%. Hrůza. Fábia má za 3 roky taky skorem 12 %. Závěr si každý udělá sám. :idea:
zabacinek
Příspěvky: 8
Registrován: 17 dub 2006, 23:20

Spolehlivost Getze

Příspěvek od zabacinek »

Fakt je, že jsem ještě neslyšel nebo tady nečetl, že by měl někdo problém typu, kdy se auto úplně zastaví. Spíš jsem chtěl do toho jen trochu vrtnout, jestli se nepřihlásí někdo, kdo něco závažnějšího měl. Je jasný, že na naše vozítka třeba nějakej francouzskej posera nemá, že jo? :P
Getz 1.3 r.v. 2005
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Ja jeste neslysel o fabce, ktera se za tri roky zastavila...ale fabky jsou vicemene vic auta na jezdeni, tzn. ze fabky dost casto mivaj po 3 letech vic najetych km nez Getze u nas...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
solva
*
Příspěvky: 40
Registrován: 02 led 2006, 10:16

Příspěvek od solva »

Hardcam píše:Ja jeste neslysel o fabce, ktera se za tri roky zastavila...ale fabky jsou vicemene vic auta na jezdeni, tzn. ze fabky dost casto mivaj po 3 letech vic najetych km nez Getze u nas...
Tak to ja jo, kamarad ma sluzebni fabii 1.2HTP/40kW a za dva roky jednou menena prevodovka + spousta malych problemu a v motoru mu ted neco klepe.
--------------------------------------------
Hyundai Getz 1.3 - 5D Champion 2005
Uživatelský avatar
ondra.rs
**
Příspěvky: 118
Registrován: 26 led 2006, 19:49
Bydliště: Brno

Příspěvek od ondra.rs »

Na Fábii nedám dopustit, ale jednu takovou, která se po třech letech a 150tis. km jen tak zastavila znám :D Fábia je prostě příliš spotřební zboží, jezdí jich mraky, takže se najde vždycky dost těch, co mohou prohlásit, že protože ta jejich se "trošku" kazí, tak jsou Fábie obecně špatná auta...
Getz 1,3 MAX
Mr.Maniacs
Příspěvky: 1
Registrován: 03 črc 2006, 11:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mr.Maniacs »

Zdravim :lol: ,mno ja mam getze pres tri roky a najeto pres stotisic bez poruchovych kilometriku a co co rikaji nemci na getze je nesmysl. :lol:
Uživatelský avatar
Avalanche
*
Příspěvky: 72
Registrován: 27 čer 2006, 13:49
Bydliště: Praha

Příspěvek od Avalanche »

Já osobně si myslím, že tyhle testy a statistiky nejsou příliš objektivní. Navíc Němci asi nenapíšou, že Korejci dělají levnější a méně poruchovější auta v určité třídě. To asi ne, že jo....

Tomuhle se nedá věřit. Já mám za to, že co je vyzkoušené mezi lidmy, tak na to se dá většinou spolehnout. Neznám nikoho ze svých známých, kteří by měli s Hyundaiem větší potíže. Jeden má Elantru, druhej Santa Fé, já Getze a ani jeden z nás si nestěžujeme :wink:

Navíc někdy je to také o štěstí, vždyť těch kousků se vyrobí a dělá to jen člověk a jak víme, to je tvor omylný :wink:
Odpovědět

Zpět na „GETZ“