Parkování některých umělců

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Moneto
**
Příspěvky: 182
Registrován: 10 lis 2009, 16:09
Bydliště: MY

Re: Parkování některých umělců

Příspěvek od Moneto »

Toto som prosim pekne pred mojim barakom odfotil neni davno chlapec chcel asi zaviest sikme statie s jednym kolesom na chodniku :mrgreen: :mrgreen: problem len bol ze ked islo nejake auto vecsie tak nemohlo preist lebo zaberal dost velky kus uz tak uzkej cesty a otacat sa tam tiez neni bohvie co :roll:
Přílohy
03012010(001).jpg
03012010(001).jpg (123.25 KiB) Zobrazeno 1262 x
Hyundai Accent 1,5 White
Reklama
 

Uživatelský avatar
89majlo96
Moderátor
Příspěvky: 3545
Registrován: 05 úno 2009, 07:58
Bydliště: Topoľčany
Kontaktovat uživatele:

Re: Parkování některých umělců

Příspěvek od 89majlo96 »

dnes sme boli za umelcov aj ja s Russellom :mrgreen:
chvilu sme totiz stali kolmo na smer parkovania Obrázek
1,4i CVVT občas nezaškodí pozdraviť obmedzovač...
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4503
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Parkování některých umělců

Příspěvek od Borek »

mirpie píše:meďák má odolnou střechu
No,myslím,že bude mít ve střeše "přípravu" na střešní okno.Pěkný je,jak sedí nízko(Santa asi něco váží :D ).Blatníky se mu zastavily až o pneumatiky :mrgreen: .
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: Parkování některých umělců

Příspěvek od mirpie »

Borek píše:
mirpie píše:meďák má odolnou střechu
No,myslím,že bude mít ve střeše "přípravu" na střešní okno.Pěkný je,jak sedí nízko(Santa asi něco váží :D ).Blatníky se mu zastavily až o pneumatiky :mrgreen: .
na to asi skopčácký pružiny napočítaný nebyly, ale i tak dle mě testem prošly, jako zbytek auta. Tyhle starý Ečka jsou tahouni a poctivě dělaný auta, bez větších problémů to najede přes 600tis km. Tuhle jsme seděli s kamošem opilý v léte na zahrádce v Brně v hospodě a přijel taxikář s tímhle starým Ečkem, stříbrná metla, absolutně bez koroze. A jak jsem měl nakoupíno promile, tak jsem vstal, jdu za ním a ptám se, co to má natočeno...Na budíku to mělo 550tis km a vypadal, jak kdyby to sjelo před rokem z pásu...
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
Accentdevil
*****
Příspěvky: 1724
Registrován: 03 úno 2009, 11:48
Bydliště: Sokolov

Re: Parkování některých umělců

Příspěvek od Accentdevil »

Pri trose alkoholu hned vse vypada lepe :mrgreen:
Volkswagen Passat 2.8 V6 30V 142KW r.v.1999 LPG (ČERNÁ-METALÍZA)
Fiat Tipo 1,6 57KW r.v. 1991 LPG (ZELENÁ-METALÍZA)
Mazda Xedos6 1.6 16V DOHC 79KW r.v.1996(ZELENÁ-METALÍZA)
Bylo:
Škoda Favorit
Hyundai Accent 1.3 12V 62KW 3-dv, r.v.1997(ŠEDÁ-METALÍZA)

V.a.l.i.5@seznam.cz
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: Parkování některých umělců

Příspěvek od mirpie »

pravda :-)
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
ryba
***
Příspěvky: 955
Registrován: 15 pro 2005, 08:20
Bydliště: HK

Re: Parkování některých umělců

Příspěvek od ryba »

OT, nedavno me v Malajsii vezl ridic mercedesem E, rok 94, benzin, nevim kolik objem, ale taky 462000km, to jsem cumel a povozeni luxusni.
Lantra 93/1,5 8v, slouzila dobre, bud ji zeme lehka. Nyni mondeo 2,0i
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Parkování některých umělců

Příspěvek od Hardcam »

Lidi jsou pici, jak jinak to nazvat. Jak napadne snih, tak uz tuplem neumej parkovat. Ted se sem pred barakam nasrala Felda a na kazdym parkovacim miste ma pulku.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Lukino
Moderátor
Příspěvky: 457
Registrován: 30 bře 2006, 10:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Parkování některých umělců

Příspěvek od Lukino »

Já měl včera taky zážitek. No práskat se nemá, ale pravda se říct musí, žejo. Stojím takhle na parkovišti u Globusu v Praze Čakovicích a čekám na přítelku co jela vrátit košík do boudy. Vedle mě vyjíždí paní z parkovacího místa. Koukám na její styl a v duchu si říkám, ubral bych plyn jinak ťukneš do naproti stojícího auta. No neubrala, ale přidala a nacouvala do naproti stojící Hondy City. Rána, zvuk praskajícího nárazníku. Paní zařadila za jedna a jede zpět do parkovacího místa. Já najivka si myslel, že vjíždí zpět do parkovacího místa, aby zkoukla škody apod. Né, chyba! Vjela zpět proto, aby zkusila vyjet jinak. Popoběhl jsem k Hondě a když vidím prasklý a utržený nárazník, zkouším paní v Golfu zastavit. Teprve důrazné mydlení pěstí do okýnka jí donutilo zastavit. Slušně jí vykládám, že nabourala auto za sebou a že jen patrně neslyšela tu hroznou ránu, tudíž že by bylo vhodno počkat na příchod majitele. Odcházím od jejího auta s tím, že pro mě záležitost končí. Nojo, ale paní začala zuřivě nadávat, že to ona né a co si vymýšlím. Jen jsem jejím směrem mávl rukou. To jí asi rozlítilo natolik, že se na mě rozjela. Uskočil jsem a jen poslal už hodně rozezlený kopanec do zadních dveří. Pochybuju, že mě jako přehlídla, když mám skoro dva metry a 100kg, nechápu jestli chtěla ještě zlikvidovat svědka nebo co. No zkrátím to, RZ jsem samozřejmě zapsal, nechal jsem si na informacích zavolat majitele Hondy a předal mu údaje o Golfu a co jsem viděl s tím, že mu to dosvědčím.

No bylo třináctého ... Ještě, že né Pátek, to bych byl asi na placku ...
Sonata 2.0 16V, 1993
Accent 1.3 12V, 1996
Uživatelský avatar
Accentdevil
*****
Příspěvky: 1724
Registrován: 03 úno 2009, 11:48
Bydliště: Sokolov

Re: Parkování některých umělců

Příspěvek od Accentdevil »

Husty, jeste ji zavrou kdyz Te chtela prejet :lol:
Volkswagen Passat 2.8 V6 30V 142KW r.v.1999 LPG (ČERNÁ-METALÍZA)
Fiat Tipo 1,6 57KW r.v. 1991 LPG (ZELENÁ-METALÍZA)
Mazda Xedos6 1.6 16V DOHC 79KW r.v.1996(ZELENÁ-METALÍZA)
Bylo:
Škoda Favorit
Hyundai Accent 1.3 12V 62KW 3-dv, r.v.1997(ŠEDÁ-METALÍZA)

V.a.l.i.5@seznam.cz
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Parkování některých umělců

Příspěvek od Hardcam »

=D> =D> =D>

dobry pocin, Lukyne. Ale to, ze Te chtela prejet, bych sel hlasit hned. Tohle frajerka trochu prepiskla, doufam, ze si to odsere jak se slusi.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: Parkování některých umělců

Příspěvek od matysekul »

Dobrá práce,ještě bych zavolal cajty =D> =D> .Na jejím zadním nárazníku budou ještě stopy.
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Parkování některých umělců

Příspěvek od Hardcam »

Minimalne ma, krome toho, ze poskodila nekomu auto, ujeti z mista DN a "pokus o likvidaci svedka"...poslal bych ji na 3 roky brucet, at si to pro priste rozmysli :mrgreen:
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Espero
******
Příspěvky: 2807
Registrován: 02 srp 2007, 10:01
Bydliště: Tetín-Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Parkování některých umělců

Příspěvek od Espero »

Před asi 2 měsíci totéž prožila moje žena s dacií, akorát že to poze nepozorovala, ale seděla v našem autě do kterého narazila při vyjíždění z parkoviště jiná ženská. A taky že ujede. Jenže než objela parkoviště byla svědky zatarasena, vytažena z auta a musela se zpovídat. Nakonec se z ní vyklubala JUDr. s prošlým řidičákem, zapoměla ho vyměnit jak se nyní musí. Chtěla to spravit na místě pětistovkou, kterou mojí ženě strkala. Ta jí odmíta, nechala si dát adresu a další už nechala na mě. Nakonec jsme večer u ní doma sepsali záznam o nehodě a řešilo se to z jejího povinného. Měl jsem tam proslov na téma ujetí od nehody a že ještě teď mám chuť zavolat policajty. No a škoda? 18 tisíc (= nový nárazník, přední blatník byl vyklepán a nastříkán).
od 29.3.2018 Peugeot Boxer 3000 Blue HDi L2H1,barva červená Tiziano,obytný vůz s ložnicí 1,87x3,12 m.
od. 19.4.2017 Renault R 11,1,7i z 04/1985,barva červená (atestovaný veterán)
od 17.12.2021 Renault Fluence 1,6 16V z 08/2010, barva béžová metalíza
Uživatelský avatar
Moneto
**
Příspěvky: 182
Registrován: 10 lis 2009, 16:09
Bydliště: MY

Re: Parkování některých umělců

Příspěvek od Moneto »

Nieco podobne sa stalo aj mne v TN v maxe v podzemnej garazi prave som prisiel a vedla mna stala 206ka do ktorej akurat nastupovala celkom pekna mlada slecna. Jak som tam tak sedel a skovaval si do priehradky autoradio (pre istotu) spozoroval som ze slecne nejak nejde vycuvat lebo namiesto toho aby trosku vysla dala plny do prava to skusala nejakou divnou posuvaciou technikou dopredu a dozadu :-k a to velmi agresivnym stylom (skoro gumovala) asi 12 krat isla dopredu a dozadu pricom potocila volant asi o 10 stupnov zakazdim a zakazdim to vratila naspet presne na to iste miesto tak som to chvilku pozoroval robil som sa ze si tam skovavam CDcka ale ked som videl ze sa takto nikam nepohne a na pohlad mi prisla celkom sympaticka (pravdepodobne aj tomu kto jej dal vodicak) tak som vystupil a zaklopal jej na okienko otvorila hovorim jej: bolo by lepsie keby si vycuvala asi tak do polky von a vytocila plny do prava potom vycuvas jej hovorim ona pozre na mna a hovori ze nech sa nestaram zevraj sa ponahla :mrgreen: :mrgreen:(povedal som si komu neni rady tomu neni pomoci) no tak som jej povedal ze sorrac ze ti chcem pomoct a isiel som prec presiel som od jej auta asi 5m a zrazu bum a alarm sa spustil otocim sa ze do coho to nenavalila a bolo to mondeo co stalo vedla pekne mu presla pozdlz celeho buku od predneho kolesa cez dvere az po zadny naraznik mondeo malo pekny skrkanec jak sa to tak este da nazvat po celom boku a ona mala rozbity akurat roh narazniku vystupila uplne vyplasena( uz to nevyzeralo tak ze sa ponahla) a pyta sa ma co ma robit :mrgreen: tak som jej povedala ze mala si nechat poradit :mrgreen: ona sa zacala vyhovarat ze bola nervozna a podrazdena tak jej hovorim ze najlepsie bude pockat na majitela a povedat mu co sa stalo moc jej to pravdepodobne tento napad nevonal tak len hmmmmkla a isla si sadnut do auta ja som isiel do maxu a myslim ze tam cakala jak to nakonec dopadlo neviem ale ked som sa vracal uz tam nebol ani ford ani ona :mrgreen:
Hyundai Accent 1,5 White
Odpovědět

Zpět na „Pokec“