Zážitky a jiné zkušeností s našimi (/-/) :)

1994 - 2008

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Zažili jste s vaší (/-/) nejakou ošemetnou situaci ??

Nikdy..
3
18%
Jednou..
6
35%
Párkrát..
4
24%
Je to na denním pořádku ;)
4
24%
 
Celkem hlasů: 17

Uživatelský avatar
Váňa
**
Příspěvky: 158
Registrován: 31 bře 2009, 20:27
Bydliště: Plzeň / okolí

Zážitky a jiné zkušeností s našimi (/-/) :)

Příspěvek od Váňa »

naše :hyu: a nejzajímavější zážitky ( nebezpečné, zajímavé, prostě všechny :))
Reklama
 

Uživatelský avatar
Váňa
**
Příspěvky: 158
Registrován: 31 bře 2009, 20:27
Bydliště: Plzeň / okolí

Re: Zážitky a jiné zkušeností s našimi (/-/) :)

Příspěvek od Váňa »

Napadlo mě že by to mohlo býti zajímavé tema. Tak jsem jej založil. Doufám že se nějaké ty příspěvky přidají a že se to rozeběhne :mrgreen:
Uživatelský avatar
Váňa
**
Příspěvky: 158
Registrován: 31 bře 2009, 20:27
Bydliště: Plzeň / okolí

Re: Zážitky a jiné zkušeností s našimi (/-/) :)

Příspěvek od Váňa »

jednou takhle v sobotu .. jel jsem s kamarádem do Plzně .. nebylo zrovna pěkné počasí a před plzní bylo auto ve stromu hasiči v pulce cesty .. a mladík který jel přede mnou místo aby plynule zpomalil a projel kriticky usek 30km za hodinu za horizontem zadupl na brzdy .. tak jsem se mu vyhýbal a stáhl mě přikop :) Mladík když mě zmerčil v zrcátku tak se rychle rozjel a frnknul ... přede mnou bylo další auto stejně zaparkované ale ne tak něžně jako já :mrgreen:
Přílohy
Fotografie0233.jpg
Fotografie0233.jpg (155.59 KiB) Zobrazeno 5099 x
Fotografie0232.jpg
Fotografie0232.jpg (164.49 KiB) Zobrazeno 5099 x
Fotografie0231.jpg
Fotografie0231.jpg (140.42 KiB) Zobrazeno 5099 x
Uživatelský avatar
myšák 80
***
Příspěvky: 622
Registrován: 29 kvě 2008, 10:39
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Zážitky a jiné zkušeností s našimi (/-/) :)

Příspěvek od myšák 80 »

super zážitek :mrgreen: To je na Krkavci??
Hyundai i30 1,6GDI r.v. 2013
Hyundai Grandeur 3.3 V6 r.v.2007 LPG
Hyundai Sonata NF 2.4i r.v. 2005 LPG prodáno
Hyundai Sonata EF 2.0i r.v. 2003 LPG RIP
Hyundai Accent 1.5 LC 4dv. r.v. 2001 - výměna za skútr :-D RIP
Uživatelský avatar
Váňa
**
Příspěvky: 158
Registrován: 31 bře 2009, 20:27
Bydliště: Plzeň / okolí

Re: Zážitky a jiné zkušeností s našimi (/-/) :)

Příspěvek od Váňa »

myšák 80 píše:super zážitek :mrgreen: To je na Krkavci??
Nene to je hned v tom esíčku když vyjedeš z Košutky. Když už jsem byl stahován pangejtem tak jsem to snažil tam položit co nej opatrněji .. odnesla to jen poklice. [-o<
Naposledy upravil(a) Váňa dne 30 bře 2010, 12:31, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Váňa
**
Příspěvky: 158
Registrován: 31 bře 2009, 20:27
Bydliště: Plzeň / okolí

Re: Zážitky a jiné zkušeností s našimi (/-/) :)

Příspěvek od Váňa »

Když to vezmu zpětně tak teď další zážitek byl tuto neděli ráno ve 4 hodiny vracel jsem se z plesu z Obory. Odvezl jsem slečnu a jel jsem z Horní Břízy. A potkal jsem ožralu v polovině poslední táhlé zatáčky. Bylo čerstvě po dešti a i při rychlosti cca 60-65km za hodinu se při rychlém úhybném manévru auto do smyku dostalo.Ale nebyl problém situaci zvládnout cca 5 smyku jsem vybíral. Něco málo mam naučeno z práce kde se konala škola smyku.A taky je to tím že jsem celou zimu chodil blbnout na prázdné parkoviště ala Globus, Norma a Jisk. Ale respect to byl :shock:
Uživatelský avatar
Marek_PD
***
Příspěvky: 705
Registrován: 29 črc 2007, 16:58
Bydliště: Prievidza SK

Re: Zážitky a jiné zkušeností s našimi (/-/) :)

Příspěvek od Marek_PD »

fuuha vyzeralo to na tej fotke horšie než len na puklicu :o

Jediny "zvlaštny" zažitok z Accenta mam ten keď sme sa vracali z Caratu a na mokrej ceste(pršalo) sme to naparali asi v 40-50km/h do toho passata pred nami...ale šak už som to raz pisal :?
aktuálne: Alfička 166 2,4 JTD
moja ex: Adelka X-3 1,3 62kW
/-/v rodine: Accent 2005+Accent 2011+i20
Uživatelský avatar
Váňa
**
Příspěvky: 158
Registrován: 31 bře 2009, 20:27
Bydliště: Plzeň / okolí

Re: Zážitky a jiné zkušeností s našimi (/-/) :)

Příspěvek od Váňa »

Marek_PD píše:fuuha vyzeralo to na tej fotke horšie než len na puklicu :o

Jediny "zvlaštny" zažitok z Accenta mam ten keď sme sa vracali z Caratu a na mokrej ceste(pršalo) sme to naparali asi v 40-50km/h do toho passata pred nami...ale šak už som to raz pisal :?
Ak je mokro tak je to na pikaču :) Odnesla to jen poklice .. ta praskla .. jinak nic .. jel jsem pomalinku .. a parkoval něžně [-o<
Uživatelský avatar
Marek_PD
***
Příspěvky: 705
Registrován: 29 črc 2007, 16:58
Bydliště: Prievidza SK

Re: Zážitky a jiné zkušeností s našimi (/-/) :)

Příspěvek od Marek_PD »

Mam novy zažitok cestou na chatu aj z nej...po zime je ta lesna cesta(cca 2km-šoferujem ja) ešte v horšom stave ako pred zimou, v aute sme boli piati a ani nespočitam kolko krat som počul od podnaraznika ššškkkkrrrtttt :x a keď sme to už doma odstavili kukam volako sa "zvlnil" v strede tak som to skusil vratit silou trocha spať aj to išlo trocha tak dufam že sa to vrati do pôvodneho stavu a to som sa velmi snažil ho neškrtnuť a išiel som pomaličky :?
aktuálne: Alfička 166 2,4 JTD
moja ex: Adelka X-3 1,3 62kW
/-/v rodine: Accent 2005+Accent 2011+i20
Uživatelský avatar
Váňa
**
Příspěvky: 158
Registrován: 31 bře 2009, 20:27
Bydliště: Plzeň / okolí

Re: Zážitky a jiné zkušeností s našimi (/-/) :)

Příspěvek od Váňa »

Marek_PD píše:Mam novy zažitok cestou na chatu aj z nej...po zime je ta lesna cesta(cca 2km-šoferujem ja) ešte v horšom stave ako pred zimou, v aute sme boli piati a ani nespočitam kolko krat som počul od podnaraznika ššškkkkrrrtttt :x a keď sme to už doma odstavili kukam volako sa "zvlnil" v strede tak som to skusil vratit silou trocha spať aj to išlo trocha tak dufam že sa to vrati do pôvodneho stavu a to som sa velmi snažil ho neškrtnuť a išiel som pomaličky :?
:P tak ale zase sa možeš radovať prave si si vyhrnul novu cestu na chatu :) ja bysom to nemohol lebo by mi to ostalo na prvom odtokovom kanaliku čo mame u nas na cestě #-o
Uživatelský avatar
Váňa
**
Příspěvky: 158
Registrován: 31 bře 2009, 20:27
Bydliště: Plzeň / okolí

Re: Zážitky a jiné zkušeností s našimi (/-/) :)

Příspěvek od Váňa »

DOufam že i ostatni se podělí o své zažitky na cestách s :hyu: :!: :?:
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zážitky a jiné zkušeností s našimi (/-/) :)

Příspěvek od Farrael »

No tak nám zatim to jedinné co se stalo nejhoršího bylo, když nás nechal s tim chcípánim motoru na červené první v řadě v levym pruhu (dva pruhy na každý straně) na Kobylisích v Praze v křižovatce s tramvají. A navíc přímo pod kamerama. To byla krása. Motor nechtěl samozřejmě naskočit. Tak jsme to dotlačili rychle do malého vymezeného místa akorát tak pro auto za ostrůvek s plotkem co odděluje silnice. No naštěstí to pak skočilo po chvilce a na druhou červenou jsme odjeli. Ale spotil jsem se teda co je pravda. Autobusáci nešťastně rozhazovali rukama (protože tam je akorát odbočka pro ně v těch místech na stání jejich), ale co se dalo dělat no :-)
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Uživatelský avatar
alarm
******
Příspěvky: 3685
Registrován: 08 kvě 2009, 21:31
Bydliště: BLAVA

Re: Zážitky a jiné zkušeností s našimi (/-/) :)

Příspěvek od alarm »

Toto som dlho nemohol rozchodiť :mrgreen: :
Moja prvá jazda z Accentom, cesta do Blavy cca 200km.Bol som uchvátený z auta po presedlaní z favoritu. Noc, kludná jazda po hlavnej ceste.
Oproti idúce vozidlo zo zapnutými svetlami naraz zmenilo smer, vošlo do môjho pruhu a...stratilo sa ,vyparilo.... #-o Nechápal som čo sa stalo :-k . Čumel som do predu na bielu bočnú čiaru na vozovke, a už som to neriešil, aj tak by som videl gulové...ale žil som. [-o<
Pochopil som až keď som tadiaľ išiel za vidna. Bola tam odbočka tvaru V, a domorodec vedel, že stihne odbočiť a stratiť sa v tme, ale pre mňa to bol porušený zákon o neprestupnosti hmoty. #-o
Accent 94 .... 1998-2003
Favorit 135 ,Favorit 136
Škoda 100, Škoda 100
i 30 COMFORT 1,4 continental silver 2007 (predaný)

Accent LC 2004
Suzuki Vitara 2WD

alarm.ba@gmail.com
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zážitky a jiné zkušeností s našimi (/-/) :)

Příspěvek od Farrael »

Tak toto je fakt dobré :-) Z prvu jsem měl pocit, že jsi viděl auto duchů :-D
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Uživatelský avatar
Váňa
**
Příspěvky: 158
Registrován: 31 bře 2009, 20:27
Bydliště: Plzeň / okolí

Re: Zážitky a jiné zkušeností s našimi (/-/) :)

Příspěvek od Váňa »

:shock: tak to je masooo :!:
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“