pneumatiky a disky

Zimní, letní, disky

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: pneumatiky a disky

Příspěvek od Martun »

Vilda
A co ta změna elektronů? ta neproběhne? :)
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Reklama
 

Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3715
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: pneumatiky a disky

Příspěvek od Vilda »

Martun píše:Vilda
A co ta změna elektronů? ta neproběhne? :)
Dneska ráno po noční, jsem zaběhnul do kanclu, kde sídlí garážmistři a ten blbec se normálně nechává zapírat :D evidentně neví, jak by se z toho vykroutil ... kašlu na něj, koupím Dezenty F a Borbety si nechám na zimáky ... plecháče hodím sem na klub k prodeji, třeba si je někdo vezme .. :roll:
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: pneumatiky a disky

Příspěvek od Martun »

Vilda píše:
Martun píše:Vilda
A co ta změna elektronů? ta neproběhne? :)
Dneska ráno po noční, jsem zaběhnul do kanclu, kde sídlí garážmistři a ten blbec se normálně nechává zapírat :D evidentně neví, jak by se z toho vykroutil ... kašlu na něj, koupím Dezenty F a Borbety si nechám na zimáky ... plecháče hodím sem na klub k prodeji, třeba si je někdo vezme .. :roll:
Páne, tady je vidět kde jsou peníze :mrgreen: mít elektrony i na zimu :D Ale máš recht, já mít dvoje tak je mám na zimu taky!
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3715
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: pneumatiky a disky

Příspěvek od Vilda »

Martun : Víš co, už se mi povedlo zlomit i maminu ( teda pro Dezenty :D ), naštěstí je na autě má soused, takže jsem jí tak dlouho ze psem vodil k jeho Citroenu, až připustila, že jsou hezčí než Borbety .... no a byla ruka v rukávě .. :D i když si je budu muset zaplatit sám .... :-k
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: pneumatiky a disky

Příspěvek od Martun »

Vilda
Vildo je vidět, že po těch letech s manželkou, už víš jak nato! :mrgreen:
Na sraz přijedeš už na Dezentech?
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Re: pneumatiky a disky

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

palčo píše:ZdeněkSvoboda

A nie je pruženie tvrdšie. Ja stále vyberám a v servise mi na Nokiany H zosilnené povedali, že to bude poznať na pružení. :(
Dneska jsem do práce jel ostřejší jízdou a musím říct, že auto se mi zdá klidnější při prudším zatočení. Ani se to tak moc nerozhoupe, jako na pirelkách (auto tak neplave), Přijde mi ale, že jsou víc slyšet díry na silnicích :-k Co se týče hluku, tak se gumy snad i ztišily...jestli už trošku změkly, když se pořádně zahřály... :lol:
Zatím se mi to na nových pneu líbí. =D> :D/
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Martin Korpel
**
Příspěvky: 213
Registrován: 19 kvě 2009, 13:58
Bydliště: Slovakia / Zvolen

Re: pneumatiky a disky

Příspěvek od Martin Korpel »

Vilda
Dobry vyber.... :) a cudujem sa ze manzelka mala zaujem o to co tam mas obute. U nas to je asi tak ze KOLESO AKO ELEKTRON :D pre zeny v nasej rodiny a tak isto aj pre moju priatelku je to synonymum :D xi :)

PS: LUDIA ZABUDLI STE AKO SOM SI AJ MYSLEL na ZRAZ NA SLOVENSKU hlasujte zapajajte sa ak chcete aby to prebehlo https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.p ... 3&start=30
Hyundai Elantra 2017 - 2020 Black Phantom - Premium
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2060
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: pneumatiky a disky

Příspěvek od Gandalf »

Mám dotaz částečně k tématu vlákna pro ty, kteří jezdí často směrem Rakousko a Německo:

Budu tam mít letos pár cest s autem starším 10 let a je v něm stále původní rezerva, sice nepoužitá, ale cca. 11-12 let stará. Nemají tam náhodou policajti tendenci kontrolovat stav rezervy. U takových pronárodů bych se ani nedivil, kdyby měli přímo v zákoně předepsané, že pneu starší 10 let už na autě být nesmí bez ohledu na její stav.

Máte nějaké konkrétní zkušenosti, jestli snad nemám koupit nějakou levnou gumu vlastně jen tak do kufru...? :D
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: pneumatiky a disky

Příspěvek od David C3 »

nevím. Jinak při posledním defektu v Rakousku hledám v Yeti rezervu a je tam jen lepící sada.. pneu KO :-) to bylo veselé
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 8068
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: pneumatiky a disky

Příspěvek od Mexican »

Gandalf píše:Mám dotaz částečně k tématu vlákna pro ty, kteří jezdí často směrem Rakousko a Německo:

Budu tam mít letos pár cest s autem starším 10 let a je v něm stále původní rezerva, sice nepoužitá, ale cca. 11-12 let stará. Nemají tam náhodou policajti tendenci kontrolovat stav rezervy. U takových pronárodů bych se ani nedivil, kdyby měli přímo v zákoně předepsané, že pneu starší 10 let už na autě být nesmí bez ohledu na její stav.

Máte nějaké konkrétní zkušenosti, jestli snad nemám koupit nějakou levnou gumu vlastně jen tak do kufru...? :D

sikanovali ma v rakusku ale rezervu vidiet nechceli (z dvoch zastaveni), v nemecku som zazil kontrol asi 5 a nikdy okrem dokladov nikam nepozerali. Sak si tam hod rezervu z Accenta a mas to v suchu :-)
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2060
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: pneumatiky a disky

Příspěvek od Gandalf »

Mexican: Dobrá rada, ale na té "stoleté" bych aspoň v pohodě dojel do servisu, tu z Accenta bych tam asi kvůli rozteči ani nenamontoval, tak možná na jeden šroub... :D
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Uživatelský avatar
palčo
**
Příspěvky: 306
Registrován: 15 lis 2007, 17:41
Bydliště: RK

Re: pneumatiky a disky

Příspěvek od palčo »

Tak dnes som aj ja nahodil pneumatiky Nokian H. Keď som sa bol pýtať v obchode na tie Nokiany, tak predavač mi povedal(na rozdiel od iného obchodu), že to zosilnenie (XL) robia na pätke a nie na bočnici. No a v ďalšom servise sa ma pýtali, či tie pirelli P6000 nekĺžu na mokrej ceste. Asi má viac ľudí s nimi také skúsenosti. Nokiany zatiaľ OK. Veľká spokojnosť. Keď ich prehadzovali tak som skúsil rukou, aký je rozdiel v tvrdosti bočníc medzi Pirelli a Nokian. Nokiany sa mi zdali dokonca mäkšie. Dúfam, že s nimi budem (budeme) spokojný.
HYUNDAI Accent, 1,4 Dynamic-Gold beige
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: pneumatiky a disky

Příspěvek od cert »

Nokiany jsou v pohodě, myslím, že rozdíl proti P6000 poznáš hned. Podle mého jsi chybu rozhodně neudělal. Já bych teď asi volil Nokian I3, ale P6000 ještě tutově 2 sezony vydrží...
Na druhou stranu jsem měl možnost zkusit Barum Brilantis2 a můžu s překvapením říct, že jsou taky moc dobré (zkoušeli jsem je na mokru a držely fakt pěkně a byly opravdu tiché.
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3715
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: pneumatiky a disky

Příspěvek od Vilda »

cert píše: Na druhou stranu jsem měl možnost zkusit Barum Brilantis2 a můžu s překvapením říct, že jsou taky moc dobré (zkoušeli jsem je na mokru a držely fakt pěkně a byly opravdu tiché.
Barumky jsem tady před časem hájil taky a moc lidí mi to nevěřilo [-X nebyly to sice Barum Brilantis2, ale Bravuris, nicméně jejich jízdní vlastnosti byly skvělý .. určitě šly z kvalitou dost nahoru ..
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: pneumatiky a disky

Příspěvek od cert »

No Vildo, já měl Brilantisky na Golfu a byla to prach bída. Na mokru nervní a jinak poměrně hlučné. Prostě třeba tomu Golfu nesedly...
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pneumatiky a kola“