pneumatiky -elantra

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
Meggie007
**
Příspěvky: 280
Registrován: 05 říj 2009, 19:23
Bydliště: Rousínov

Re: pneumatiky -elantra

Příspěvek od Meggie007 »

Zdravim, myslim, ze je celkem co resit, prece jenom muzes mit auto jakkoliv paradni, ale jedina vec, co te drzi na silnici jsou ty 4 gumy :-) Nerikam, ze cim drazsi tim lepsi, ale trochu pohledat, jak na tom ruzny gumy jsou, neni urcite ztrata casu. Jezdim docela ostre, takze dobry gumy jsou zaklad, teda aspon pro me.

Bydlim v Brne na sidlisti a po dnesni zime jsem rad, ze jsem na zimu koupil Goodyearky UGP7+, 195/65 R15. Nemel jsem jedinej problem vyjet ci zaparkovat na rozdil od 95% vsech ostatnich. Kazdodenni kolorit byly hrabacky, rvani studenych motoru a nadavani, plus sem tam nejakej ten bouchanec. Tyhle gumy me staly 1300,- jedna, nemyslim, ze by to byla extra velka investice. Kazdopadne lepsi zimaky jsem nemel a nemuzu si je vynachvalit. Najel jsem s nima pomerne dost ostrych 10.000km a vypadaj jak novy. A uzily si nejen Brno, ale hlavne Vysocinu a taky Sumavu.

Ted na leto jsem po lonskych sakra spatnych zkusenostech s Barum Bravuris koupil Pirelli P6 Cinturato, 195/60 R15 (1500,- za kus) Mam s nima najeto ted nejakych 2500km a naprosta spokojenost, trochu hlucnejsi, ale na vode drzi jak cert a na suchu jsou taky rozhodne nad prumerem. Uvidim co vydrzi, zatim v tomhle smeru nemam moc co zkoumat :-) Ohledne nizsiho valiveho, jenz uvadi vyrobce, musim taky souhlasit, neni tam sice nejaky velky rozdil, ale popravde je to znat jak pocitove tak i na spotrebe. Ale na soudy brzo, uvidime az padnou 30-ky jak to s nima bude vypadat.
Hyundai i30CW 1.6GDi, 99kW, 2016 "Kraken"
MG ZS 180 2,5 V6, 130kW, 2003 "Cipajz"


Čo bolo to bolo:
Hyundai i30 II 2012 1.6 CRDi
Hyundai Elantra 1.6 GL
Rover 25 2.0 iDT
Hyundai Lantra 1.5
Škoda 105S
Reklama
 

Uživatelský avatar
Bofors
**
Příspěvky: 282
Registrován: 05 led 2010, 17:05
Bydliště: Ostravwa

Re: pneumatiky -elantra

Příspěvek od Bofors »

na zimu mám firestone winterhawk, svoje si letos odsloužili. a že sem v zimě v kalamitách jezdil praha- ostrava bez problému.
VW Golf VII 1,4 TSI
motozačátky: Hyu Elantra 1,6
Uživatelský avatar
Roadtohill30
**
Příspěvky: 101
Registrován: 18 lis 2009, 00:45

Re: pneumatiky -elantra

Příspěvek od Roadtohill30 »

Tak bavime sa o letnych v zime som mal obute Bridgestone blizzak a tiez max spokojnost....4gumy 270euro...
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: pneumatiky -elantra

Příspěvek od Hardcam »

LM25?
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
freewind
*
Příspěvky: 32
Registrován: 06 srp 2008, 12:47
Bydliště: Slovensko

Re: pneumatiky -elantra

Příspěvek od freewind »

Roadtohill30 píše:neviem co tu vsetci riesite, co idete na le mans?kua ja mam druhy rok na aute goodride cinske gumy a sedia na vozovke ci suchej alebo mokrej paradne jeden by pad jak to u vas vravite a stoja par korun, nejaky test adac?preco by som mal dat tolko prachou za gumu ked tie ciny co mam obute schovaju aj preslavenejsie znacky...ci je to len obycajna hlupost....goodride h600 doporucujem.kto nezazil neuveri

Ahoj... Tak riesit sa musi vzdy nieco a kym to je v medziach vzajomneho respektu tak keby sme riesili trebars aj navleky na opierky tak je to relativne jedno... Kazdy z nas ma nejake tie skusenosti s gumami takze nejake to nove poznanie neuskodi... Ty si to zobral z druheho konca kupul si lacne gumy a jazdis niekto chce tiez ušetriť a mat aj nejaku tu znacku.. :hyu:

Osobne mam aj ja skusenost s Goodride gumami mame ich na Une 1.7D a tiez nic zle nemozem povedat na ne... zatial drzia :)

Prajem vela bezpecnych kilometrov.............. :wink:
Uživatelský avatar
Roadtohill30
**
Příspěvky: 101
Registrován: 18 lis 2009, 00:45

Re: pneumatiky -elantra

Příspěvek od Roadtohill30 »

Hardcam píše:LM25?
hej LM25
Odpovědět

Zpět na „ELANTRA“