Hyundai coupe ke koupě

Tato sekce je určena těm, kteří zvažují koupi vozu Hyundai (ne Hyunday).

Moderátoři: Farrael, Lantra Luke, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
marenkka
**
Příspěvky: 367
Registrován: 20 črc 2009, 17:01

Re: Koupím Hyundai coupe 1G

Příspěvek od marenkka »

tak sem s nim mluvil. neni to uplne z dvou kusu, ale byla menena 1/4 po bouracce. jezdi s tim uz vic jak 4 roky a zadnej problem co se tyce s pneumatil, lozisek a pod. ze by byla kriva kastle. predstavu ma kolem 40tis
driv: accent '95 1,3 GLS
ted: coupe '98 1,6 G4GR
Reklama
 

mazak19
*
Příspěvky: 13
Registrován: 05 dub 2010, 15:40

Re: Koupím Hyundai coupe 1G

Příspěvek od mazak19 »

Díky za info, ale auto po bouračce bych nechtěl. Proto sem se rozhodl navýšit i kupní cenu kolem 50 000 Kč. Chtěl bych něco ve slušném stavu. Teď sem se byl třeba podívat na toto http://www.autobilmo.cz/hyundai-coupe-16-195.html a musel sem se smát. Podle fotek nejde nic poznat a prodejce ví proč. Katastrofální stav, jestli ještě někdo na Moravě shání coupe, tak na toto se ani nemusíte jezdit dívat.
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Koupím Hyundai coupe 1G

Příspěvek od black_sheep »

budes hledat dlouho. ja koupil az 8. nez jsem si vybral! chtel jsem dobry stav, bez havarek... je to tri roky nazpatek, bojim se, ze letos uz jich je zase min tech peknejch :| peclive vybirej, pak ho budes milovat :mrgreen:

podivej se na:

- zadni napravnici, nesmi bejt ani nacata rzi, jinak te ceka brzo vymena
- poslechni si svody - pokud dunej tak jsou ruplny
- zamer se na spojku - kolem 150.000 je mrtva vzdycky, takze kdyz koupis auto s 200.000 tak uz bude i nejspis vymenena :mrgreen:
- obvykle se vyskytuje koroze zadni lemu - jinak jsou zdravy
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: Koupím Hyundai coupe 1G

Příspěvek od mirpie »

tak ta nápravnice hnije jen v jednom místě a pokud to není sežraný nějak moc, jde to dobře zplátovat - zavařit a drží to dobře. když se to dobře udělá a zastříká gumoasfaltem. A ty svody jdou taky celkem snadno a rychle vyměnit, leckdy i zavařit a coupé v bazaru co nemá prasklý svody snad neexistuje, takže tyhle sdvě věci jsou snadno i levně řešit.
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Koupím Hyundai coupe 1G

Příspěvek od black_sheep »

kdyz ja na tyhle opravy zaplacat nejsem :lol: kor kdyz to je vec co drzi zadni napravu :wink:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Pistolník
*
Příspěvky: 49
Registrován: 08 led 2008, 10:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupím Hyundai coupe 1G

Příspěvek od Pistolník »

Poslal jsem ti mail.
Hyundai Coupe 2.0
rok 1998
Pistolník
*
Příspěvky: 49
Registrován: 08 led 2008, 10:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupím Hyundai coupe 1G

Příspěvek od Pistolník »

bydlím 20 km severně od Brna
Hyundai Coupe 2.0
rok 1998
mazak19
*
Příspěvky: 13
Registrován: 05 dub 2010, 15:40

Re: Koupím Hyundai coupe 1G

Příspěvek od mazak19 »

Pořád jsem ještě nekoupil tak jestli někdo coupečko prodáváte, nebo o něčem víte tak napište. Díky
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Koupím Hyundai coupe 1G

Příspěvek od black_sheep »

mam pocit ze posledni dobou prevlada poptavka nez nabidka. v nabidce neco je ale nic moc stav.. tuhle sem nekdo daval krasny modry, bude sice drazsi ale krasavec.
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Mr. HYUNDAI
*******
Příspěvky: 11581
Registrován: 07 kvě 2008, 12:51
Bydliště: Lázně Toušeň

Re: Koupím Hyundai coupe 1G

Příspěvek od Mr. HYUNDAI »

Tady je to
25. (OPEL 2.) Astra PHEV GS line
24. (OPEL 1.) Mokka-e Ultimate
Jan75
*
Příspěvky: 37
Registrován: 08 kvě 2010, 09:46

Re: Koupe coupé

Příspěvek od Jan75 »

Ahoj lidi, jsem tu nový a mám v úmyslu koupit cupé 1.6 tak nějak kolem roku výroby 2000 - 2001 ,mohl by mi sem nejaký ochotný majitel tohoto modelu napsat na co si dát extra pozor při koupi ? dosud jsem měl jen české,italské a japonské auta a přiznám se že značka hyundai je pro mne zatím španělská (korejská :D )vesnice ve které se moc neorientuju :? dík
Uživatelský avatar
p.esu
**
Příspěvky: 274
Registrován: 28 říj 2008, 19:27
Bydliště: Pardubice

Re: Koupe coupé

Příspěvek od p.esu »

Každopádně tento ročník nedoporučuju. S první generací je naproto stejný,jen zvenku poněkud ošklivější a to mě dá každý za pravdu. Cenově dražší než první generace. Nesmysl kupovat z mého pohledu pokud není auto za pakatel a jeví se jako výhodná koupě. :hyu:
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Koupe coupé

Příspěvek od black_sheep »

no bude na tom rozhodne lip co se tyce koroze. auta jako takovy jsou zdravy ale podvozek umi bejt pekne osklivej:

zadni lemy, napravnice a konce prahu -> spojeni s podbehem.. tam to rezne pekne nepekne :mrgreen: cim novejsi, tim lepsi. ackoliv souhlasim ze ctyrocko neni hezky moc. nicmene treba cerny nebo tmave modry - vypada dobre i to... akorat ten interier je fakt laciny tuning :mrgreen:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Jan75
*
Příspěvky: 37
Registrován: 08 kvě 2010, 09:46

Re: Koupe coupé

Příspěvek od Jan75 »

tak mě se právě tento vzhled líbí víc než předchozí :) fakt je to taková krize co se týka koroze ? :| předpokládal jsem že auto staré 9 - 10 let může být v tomhle snad docela OK ,v každém případě to asi pořádně prolezu.Jinak mělo by to být v plynu což považuju za velké plus při ceně celkem kolem 80 litrů,přece jen nevlastním moc ropných vrtů :o
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Koupe coupé

Příspěvek od black_sheep »

nezere to moc.. da se s tim krasne jezdit pod 9 litru a pritom si ten 2.0 uzivat =D> kdyz se budes chovat tak to umi i za min, za 7.5!
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Odpovědět

Zpět na „Koupě ojetého nebo nového vozu Hyundai“