Dnešní nehoda

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
ricci
*
Příspěvky: 73
Registrován: 01 bře 2010, 00:44
Bydliště: Sobrance (SK)

Re: Dnešní nehoda

Příspěvek od ricci »

=D> super, som rad, ze su na svete este aj seriozny ludia. takze accentik je ako nový, dufam, ze davku smoly si si uz vycerpal a od teraz bude vsetko uz len v pohode ... zelam 1 000 000 a viac km bez nehody ... :D :D :D
Hyundai Accent 1,5 CRDi VGT
Elegance, 03/2008
Reklama
 

SlavoRK
**
Příspěvky: 138
Registrován: 28 led 2008, 11:12
Bydliště: RK, Česká republika

Re: Dnešní nehoda

Příspěvek od SlavoRK »

Ďakujem, Ricci, :D
Hlavne ten krásny nový lak na nárazníku =P~ A ešte mi aj umyli celé auto ...
Hyundai Accent 2007
1,4 Elegance Natural Gray
Dlhodobá spotreba 5,8 l / 100 km
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Dnešní nehoda

Příspěvek od Borek »

Tak sláva Slávo,že ti to dobře dopadlo a narazil do tebe slušný chlap =D> .Doufám,že jsi využil ty 2 týdny bez auta pro své zdraví a chodil do práce pěšky. 8-[
To se ti to nějak sešlo kolem auta-ještě překousané kabely :-k ,tak co čekáš do třetice za pohromu. #-o
Já se o zapal.kabely nebojím-pravda,mršky hlodavci si chodí pro výpalné,tak mě to stojí nějakou tu lahvinku a cigarety,ale mám klid. :D
Přílohy
veverka-to zase byla akce.jpg
veverka-to zase byla akce.jpg (38.78 KiB) Zobrazeno 499 x
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
SlavoRK
**
Příspěvky: 138
Registrován: 28 led 2008, 11:12
Bydliště: RK, Česká republika

Re: Dnešní nehoda

Příspěvek od SlavoRK »

Propána, snáď už do tretice nič nebude :shock:
No 1,5 kg šlo dolu počas tých dvoch týždňov...
Tlieskam tvojmu sposobu vysporiadania sa so záškodníkmi - len ako tie mrchy tak pekne vycvičiť ???
Hyundai Accent 2007
1,4 Elegance Natural Gray
Dlhodobá spotreba 5,8 l / 100 km
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Dnešní nehoda

Příspěvek od cert »

Zdar, tak na sraz přijedu s ocejchovanám autíčkem. V sobotu jsem nechal auto mimo silnici na nájezdu do garáže, že ho odpoledne umyju s tím, že prvně posekám pvůr abych si neudělal v trávníku koleje. Mám posekáno, sypu trávu do komposteru a koukám, jak jede na kole sousedova šestiletá dcera. Fofr jak hrom - najednou rána a koukám jak dzizí sousedi běží ven. Jdu taky a koukám, že holka na zemi (nic se jí naštěstí nestalo) a já mám potlučený LZ dveře. Soused přišel, nešťastnej a že to pořešíme přes pojistku - ach jo, zase tejden bez auta a kdoví jestli trefí barvu. V tom prvním případě jak mi do auta couvl pán na parkoviští se pak lak zdál OK, ale teď je vidět že je světleší - vyreklamuju to ať to udělaji znovu při tom jak budou dělat ty dveře. Rok a půj starý auto a už takhle potlučený - kdybych na tom měl aspoň vinu, ale takhle to je snad vyšší moc či co... :? :cry:

Obrázek

Obrázek
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: Dnešní nehoda

Příspěvek od Gandalf »

Taky se přiznám, že občas nervózně koukám po dětech, které si hrají v blízkosti zaparkovaného auta, ale člověk tomuhle nikdy nezabrání. To by musel jezdit z garáže do garáže a na silnici obklopený ozbrojenou eskortou. Důležitý je, že aspoň znáš viníka, i když přelakování odborník při prodeji vždycky pozná a nedůvěřivému kupujícímu jen těžko vysvětlíš, že to byla zcela nevinná nehoda, to už jsem zažil. Jo, to je život... :-k
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Dnešní nehoda

Příspěvek od cert »

JJ, ani netušíš jak lituju toho, že jsem nestrčil auto do garáže... Jinak si pro všechny případy každé poškození na autě fotím, ale Accenta si stejně nechám asi dost dlouho a tak to nemá cenu řešit.
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
SlavoRK
**
Příspěvky: 138
Registrován: 28 led 2008, 11:12
Bydliště: RK, Česká republika

Re: Dnešní nehoda

Příspěvek od SlavoRK »

Čert, plne s tebou súcitim :oops: Ja parkujem na ulici a hneď vedľa je ihrisko kde decka po sebe hocikedy hážu veci a tiež mám nervy. Alebo skupina skejťákov čo si nacvičujú " kousky " hneď vedľa zaparkovaných áut ...
Našťastie zatiaľ sa nič nestalo 8-[ ale zas na druhú stranu keď ich človek vyfliaska alebo pošle do pr.... , tak aby sa bál že ráno nájde v kabíne dlažobnú kocku alebo mu to prejdú kľůčom ... :roll:
Garáž je garáž
Hyundai Accent 2007
1,4 Elegance Natural Gray
Dlhodobá spotreba 5,8 l / 100 km
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Re: Dnešní nehoda

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

To je smůla, co k tomu dodat...
Taky jsem už zažil tu bezmoc, když příjdu k autu, které je zaparkované ve vlastní garáži a je odřené pravé zrcátko...kdo to udělal?? Z táty to leze, jak z chlupaté deky, že mám moc veliký zrcátka a že se prostě netrefil do garáže, ale že už si dá příště pozor...překousnu to, ale uplynou 2 dny a co nevidím, zase je auto zaparkované v garáži a je odřené pro změnu levé zrcátko...táta zprvu zapíral, ale nakonec se příznal. Od té doby už jsem přestal řešit šrámy a oděrky. korunovala to bývalá holka, která vzala celý spodek předního nárazníku o taras ](*,) Sám jsem si neudělal ještě nic a auto už je taky obitý, nenaděláme nic #-o

Čerte, přeju brzké opravení accentíka :wink:
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
geronimo_cz
**
Příspěvky: 179
Registrován: 20 čer 2007, 12:52
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Dnešní nehoda

Příspěvek od geronimo_cz »

je to uz asi mesic, ale dam to sem taky.. takhle to dopadne, dys parkujete na sidlisti u tesca.. nevim jestli nekdo najel kosikem nebo do toho proste prastil.. kadzpadne naraznik bez skrabnuti.. ale az po umiti auta sem si vsim, ze je promacklej trosku blatnik.. bohuzel to uz bylo po nahlaseni pojistovne :( jinac svetlo 1600,- vc. postovnyho..)

Obrázek
H ix35 4x4 2.0i DOHC Comfort Sirius Silver (2016 - soucastnost)
H Accent 07 1.4 Elegance Black Ebony (2007-2016)
schadow
*
Příspěvky: 43
Registrován: 08 kvě 2010, 15:27

Re: Dnešní nehoda

Příspěvek od schadow »

Pro změnu mě se podařilo dneska rok starýho accentíka odřít při parkování, pořád jsem měl dojem že mám za sebou spoustu místa a najednou auto za mnou poskočilo, nic vážného ale nějaký ten škrábanec tam je, ještě to bude chvilku trvat, než se s tím parkovat naučím, jinak mám řidičák cca 3 týdny, takže se učím parkovat a to v Praze, kde je těžký najít aspoň nějaké parkovací místo, o velikosti nemluvím............ #-o
Hyundai Accent 1.5 CRDi 2009 black + Dezent V Dark 16 + Barum Bravuris 195/45 R16
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Dnešní nehoda

Příspěvek od Vilda »

cert píše:JJ, ani netušíš jak lituju toho, že jsem nestrčil auto do garáže..
Certiku ... ty máš tuhle stranu auta nějakou zakletou :( tak to byl snad poslední šrám, co Tě potkal .... doufám !!!!!!
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Dnešní nehoda

Příspěvek od cert »

No, tak to jsme Vildo dva. Jen jsem zvědavej jak se k tomu postaví pojišťovna a pak následně jak se zadaří lak. Minule nic moc a tak to vezme lakýra ještě jednou jako reklamaci.
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
schadow
*
Příspěvky: 43
Registrován: 08 kvě 2010, 15:27

Re: Dnešní nehoda

Příspěvek od schadow »

Jak to je na pojistku? Mám zaplacenou havarijku a tohle už tam neni jedinej škrábanec, kdybych to chtěl nechta opravit, zaplatim spoluúčast a přijdu o bonus?
Hyundai Accent 1.5 CRDi 2009 black + Dezent V Dark 16 + Barum Bravuris 195/45 R16
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Dnešní nehoda

Příspěvek od cert »

Záleží na tom, kolik máš spoluúčast a kolik bude stát oprava. Pokud se cena vejde do spoluúčastim tak nemá cenu havarijko řešit. Pokud to půjde přes havarijku, tak samo sebou s dopadem na bonus.
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“