Hyundai coupe ke koupě

Tato sekce je určena těm, kteří zvažují koupi vozu Hyundai (ne Hyunday).

Moderátoři: Farrael, Lantra Luke, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
necrono
*
Příspěvky: 37
Registrován: 31 kvě 2010, 22:12
Bydliště: Šahy, Slovensko

Re: chci koupit hyundai coupé....

Příspěvek od necrono »

lenze ja toho chalana poznam ma 18 rokov a jazdi ako retard nedava prednost a ignoruje vsetkych a ked som ho asi o 5 minut na to co som prisiel do mesta videl na parkovisku ako lize zmrzlinu nevyzeral ze sa niekam ponahla. mozno je to z mojej strany ignorantske to priznavam :?
Obrázek
Reklama
 

Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: chci koupit hyundai coupé....

Příspěvek od black_sheep »

necrono píše:lenze ja toho chalana poznam ma 18 rokov a jazdi ako retard nedava prednost a ignoruje vsetkych a ked som ho asi o 5 minut na to co som prisiel do mesta videl na parkovisku ako lize zmrzlinu nevyzeral ze sa niekam ponahla. mozno je to z mojej strany ignorantske to priznavam :?
:lol: no jak rikas je o ignoratsky a neomlouva te to. to je jako kdybys rekl "no co, tak jsem ho zastrelil, stejne to byl vrah" :-) na jednu stranu s tebou trosku souhlasim, ale na druhou te to teda fakt neomlouva... :!:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Accentdevil
*****
Příspěvky: 1724
Registrován: 03 úno 2009, 11:48
Bydliště: Sokolov

Re: chci koupit hyundai coupé....

Příspěvek od Accentdevil »

Myslim ze o tohle nejde, ale jak psal Engineer ze pak naproti vyjelo auto, tak ty mu zabranujes predjeti a zaslouzi si to treba, ale ty nevinny v protismeru co by mohli jet ne...to uz to dramatizuji, ale prece jen :)

Nic ve zlem...
Volkswagen Passat 2.8 V6 30V 142KW r.v.1999 LPG (ČERNÁ-METALÍZA)
Fiat Tipo 1,6 57KW r.v. 1991 LPG (ZELENÁ-METALÍZA)
Mazda Xedos6 1.6 16V DOHC 79KW r.v.1996(ZELENÁ-METALÍZA)
Bylo:
Škoda Favorit
Hyundai Accent 1.3 12V 62KW 3-dv, r.v.1997(ŠEDÁ-METALÍZA)

V.a.l.i.5@seznam.cz
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: chci koupit hyundai coupé....

Příspěvek od mirpie »

dokazovat si něco na silnici, kde jsou i ostatní lidi, co prostě jen jedou třeba na nákup, nebo na návštěvu, do práce, či na dovolenou a chcou dobře dojet, moc inteligentní není. Takových idiotů jako ty (necrono) jsem potkal už hodně a naštěstí mi ty koně vždy stačily, ale jet ve slabším autě, těžko říct, jestli bych ještě psal tyhle řádky. To že dotyčný nedává přednost nebo jinak porušuje předpisy neznamená, že i ty se musíš na silnici chovat jako hovado a ignorant.
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
Engineer
Moderátor
Příspěvky: 3306
Registrován: 22 lis 2006, 22:15
Bydliště: Bratislava

Re: chci koupit hyundai coupé....

Příspěvek od Engineer »

:-$ Neber to v zlom... Nechceme ta ucit znova ako mas soferovat ako mas jazdit, ale to su nase postrehy :)

Mne sa lubil jeden clanok na Autoweb-e. Nie si v takom postaveni aby si mohol poucovat ostatnych ucastnikov cestnej premavky ze ako maju jazdit. Alebo na dialnici ides 130 v lavom pruhu a za tebou sa priruti auto v tesnom zavese a povies si: No a co, ja idem max. povolenou rychlostou- nech si pocka. Nikdy nevies preco sa ten clovek ponahla v drtivej mensine to moze byt aj zivota ohrozujuca situacia. Nie si ten co ma posudzovat co ostatny mozu a co nie.
Na posudzovanie tu máme policajtov (ale to je iná téma) :mrgreen:
Momentaly: VW Polo 1,4TDi 55kW RV2002 100 000km
Passed: WrAccent MC 1,4 71kw RV2007 60 000km
WrAccent LC 1,3 61kW RV2001 150 000km
Posledný príspevok sa necituje! používaj tlačidlo ODPOVEDAŤ.
Uživatelský avatar
Russell
**
Příspěvky: 364
Registrován: 10 srp 2008, 12:11
Bydliště: Bratislava, Slovakia

Re: chci koupit hyundai coupé....

Příspěvek od Russell »

Tu by som si v jednej veci zastal necrona, napr. ja som isiel minule po obchvate v lavom pruhu cca 90-100 a za mnou M3, ten bol v pohode 40m ani sa nepriblizoval, ale v cca 180tke by som to odhadol sa vyrutil AMG medak a robil mysicky ako debil a skoro nabural par aut ked sa dostal za mna, tak som ho zacal brzdit a neuhol som, a to z takeho dovodu, aby niekomu nieco nespravil, ked som kukol do spataku a videl som 2 vyholene 150kg hlavytak som si pomyslel. Presne ako sa dali oni za mna, tak predomnou mi vybehlo auto a kebyze ja im uhnem tak oni su v nom. A nevinny by doplatil na blbeckou. Ked som zchadzal z obchvatu, tak uz bola velka zatacka, kde sa chceli velice ale neuspesne pretekat, ale nikto tam nebol ''civilisti'' potom som ho pustil a vybehol dalsi debil na R32 a palil za nim tak som sa na nich vykaslal. Ja neblokujem nikoho ak niekto vobec ma chce obehnut ale ked ide blbec tak ze sposobi dopravnu nehodu tak ho radsej spomalim aby neohrozil aj ostatnych.

Ok ale to je zas pridanie sa k offtopicu, ktory vytvoril Engineer :D
Santa Fe 2007 2.2 crdi 114kw
Lancia Lybra SW
Uživatelský avatar
necrono
*
Příspěvky: 37
Registrován: 31 kvě 2010, 22:12
Bydliště: Šahy, Slovensko

Re: chci koupit hyundai coupé....

Příspěvek od necrono »

ja chapem vase nazory a plne ich respektujem teda az nato ze ma mirpie nazval idiotom to su trosku tvrde slova ale co uz nejak to predycham. len chcem poznamenat ze toto bolo asi druhy krat za 4 roky co som sa takto zachoval aj ked to neni ospravedlnenie. ked sa chcem vyblaznit tak urcite nie na ceste to radsej chodime z kamosmi na nedaleke uzavrete letisko ...
Obrázek
Uživatelský avatar
Engineer
Moderátor
Příspěvky: 3306
Registrován: 22 lis 2006, 22:15
Bydliště: Bratislava

Re: chci koupit hyundai coupé....

Příspěvek od Engineer »

Nič sa nedeje. Kazdý sme nejaký, ja netvrdím že som ukážkový šofér, ruku na srdce však? :lol:
Hlavne veľa šťastných km bez nehody!!!
Momentaly: VW Polo 1,4TDi 55kW RV2002 100 000km
Passed: WrAccent MC 1,4 71kw RV2007 60 000km
WrAccent LC 1,3 61kW RV2001 150 000km
Posledný príspevok sa necituje! používaj tlačidlo ODPOVEDAŤ.
Uživatelský avatar
Lukino
Moderátor
Příspěvky: 457
Registrován: 30 bře 2006, 10:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: chci koupit hyundai coupé....

Příspěvek od Lukino »

Občas jsme každý za troubu. Mě se nedávno stalo, že jsem si v klídku jel a dojel jsem pána ve staré Sierre. Bylo teplo takže okýnko dole, vánek ve vlasech, prostě pohoda. No jo, jenže jemu to tak smrdělo asi to měl studený nevím, ale stádo trabantů bylo proti tomu hadr. Tak jsem ho předjel a zařadil se před něj. Jel jsem pak stejně jako když jsem ho dojel. No to bylo potom houkání a svícení. Hlavu si div neuktroutil a těch topolánků kolik mi ukázal :^o No vysvětlujte někomu, že mu smrdí auto a nedá se za ním jet :mrgreen:
Sonata 2.0 16V, 1993
Accent 1.3 12V, 1996
Uživatelský avatar
laxo18
*****
Příspěvky: 1601
Registrován: 13 lis 2006, 16:36

Re: chci koupit hyundai coupé....

Příspěvek od laxo18 »

ono ja som mal podobny pripad isiel som autom tak trosku sviznejsie samozrejme dosla velka kolona v ktorej sme sli 30 kmh a este predomnou bolo bmw 320d compac v momente ked sa naskytla prilezitost tak som predbehol kolonu a aj bmw momente sa za mnou vyrutil ale to som uz nechcel brzdit dlha rovna cesta predomnou tak sme sli dlho takto potom prisla obec klasika 50 ja aj on a po obci dlha rovna cesta tak sme tomu dupli obaja on ma nedobehol a ani ja som mu nezdrhol chcel som zistit ci ma da bmw 110kW potom som uz trochu ubrzdil hodil som blinker ze ma moze predbehnut presiel a potom mi hodil vystrazne svetla ze diik ja som mu blikol naspet kyvli sme si rukou a sme sli dalej svjou cestou uplne normalne nikoho sme neohrozili akurat tak sami seba
accent 1,5 rv 96 65kW EX
sonata 2,0 rv 04 96kW
coupe 2,0 rv 02 102kw EX
laguna coupe rv 09 V6 dci 173kw
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: chci koupit hyundai coupé....

Příspěvek od Tringi »

Napadlo mě něco podobného, co zažívám skoro denně na spojnici mezi Ostravou a Havířovem. Je tam povolených 90 km/h ale touhle rychlostí se tam vyjma noci nedá jet. Buď jedete v koloně v levém pruhu ±160, nebo se vlečete cca 50 v pravém mezi starými plechovkami, kochajícími se podnikateli a náklaďáky. Když je člověk unavený, nebo nemá náladu to hnát, a uhne do pravého, tak toho vzápětí lituje.
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
spaly
*
Příspěvky: 18
Registrován: 09 lis 2008, 22:49

Chci koupit Coupe

Příspěvek od spaly »

Ahoj nasel jsem na internetu tohodle krasavce sice ma par sramu ale tohle se da doladit, jedine co me na nem stve je ze nema palubni pocitac coz beru jako obrovske minus... v aute se musi menit rozvody a zadni brzdy plus popripade pokud budu chtit tak to prestrikat....vim jaky ma tento autobazar povest ale je to v danem roce dost levne auto a na cene bych se s nima mozna domluvil vim o aute ze je z opavy a bylo bourane na zadek po prohlidce ne nejak vyrazne.....

http://www.aaaauto.cz/cz/hyundai-coupe/ ... &model=164

auto se mi moc libi jede vcelku dobre poradte me icq 260 986 299 ale budu i tady

Děkuji za váš čas
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Chci koupit toto, prosim radu

Příspěvek od Hardcam »

Na ojete vozy je tady sekce!
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
spaly
*
Příspěvky: 18
Registrován: 09 lis 2008, 22:49

Re: Chci koupit toto, prosim radu

Příspěvek od spaly »

Hardcam píše:Na ojete vozy je tady sekce!
omlouvám se mam to tam presunout nebo nejaky admin mi to presune ?
dekuji za presunuti
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Chci koupit toto, prosim radu

Příspěvek od Hardcam »

Vzdyt jsem to presunul uz predtim, nez jsem to napsal :mrgreen:
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Odpovědět

Zpět na „Koupě ojetého nebo nového vozu Hyundai“