Tak Moravu asi nestihnu :-(

Moderátoři: Farrael, Engineer, Moderátoři

Odpovědět
Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

MartasZ píše:Kyrglík, Jouda.. jak malý děti.. ach jo :lol: :lol: :lol:
ObrázekNa tom asi něco bude MarťoObrázek
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
Reklama
 

pener_jack
**
Příspěvky: 281
Registrován: 24 črc 2006, 16:45
Bydliště: Praga
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pener_jack »

Cus, tak jak ti to dopadlo chlape? Me pojistovna po havarce taky vyhrozovala, ale za blbej odrenej roh a promacklej blatnik jsem dostal dvacku.
To by bylo aby ti nedali alespon 80litru. Za ty prachy bys to urcite opravil, v servisu ti cpou novy dily, kdyz si sezenes z vrakace nahradni tak to bude levnejsi! Kdyt se da koupit coupecko se slabsim motorem docela levne a ty dily by meli bejt stejne
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Tak zatim mi jen přišel mail od likvidátora:

Přeji dobrý den,
podklady likvidace mám až na relaci policie komplet.
Z vyčíslení nákladů na případnou opravu opravcem je zřejmé
,že se rovnají obecné ceně vozidla :cry:
Po provedení vlastního výpočtu nákladů na opravu vydáme rozhodnutí o způsobu likvidace .
O výši plnění Vás před odesláním k revizi ČPP budu informovat.
Zdeněk Samec
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

A sakra ...
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Neměl bys, MartasZ, sehnat k Samcovi nějakou tu samyci? Třeba by byl hodnější než se tejka tváří...... :lol: :lol: :lol: :lol:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

To vypadá blbě :cry: Nejde ani malý úplatek???Třeba co navrhuje Hanz...Ale nejdřív ho zhulit,pak zaplatit slečnu a celý to nafotit.Potom ho vydírat :lol:
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

A co mu rovnou krochnou mirit na hlavu ..... ???

Ba ne Kyrglo takhle to nepujde ....

Kdyz narazi na nekomunikativniho jedince, tak se asi MartasZ nedomluvi ..
:cry:
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Kyrglík píše:To vypadá blbě :cry: Nejde ani malý úplatek???Třeba co navrhuje Hanz...Ale nejdřív ho zhulit,pak zaplatit slečnu a celý to nafotit.Potom ho vydírat :lol:
Dyž ho zhulí, tak je mu slečna k prdu, páč si z toho nebude nic pamatovat... Tak tendle vořech bude těžkej, jen co je pravda!
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Uživatelský avatar
zaludnikrs
**
Příspěvky: 371
Registrován: 15 říj 2005, 13:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zaludnikrs »

ty voe tak to je v pici no :( jako cetl sem si to tady cely i kdyz nemam vubec casale tohle me proste zajima,popravde kdyz sem videl ty fotky tak sem rekl no tak koupi kolo,blinkr,narznika blatnika ,rameno ,da to na stolicu a pohoda....fakt ze takovou palku a takovej rozsah skod sem teda necekal :( preju hodne stesti ale nevidim to moc dobre,popravde takovi coupe co mas ty koupis okolo 100 000 Kc :(
Jiřa
lubin1281
**
Příspěvky: 187
Registrován: 02 bře 2006, 18:07
Bydliště: letovice

...

Příspěvek od lubin1281 »

Martaz tak koupis jiny treba tak pekny jako mas nebo mels ale uz jsem hodne videl ceny kolem 85000kc a kdyz si stim casem pohrajes tak bude takovy jako pred tim ale prece nas neopustis? :cry:
lancia kappa 2.0 v5 20v 114kw
vysnene auto hyundai xg 350
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: ...

Příspěvek od Vita »

lubin1281 píše:Martaz tak koupis jiny treba tak pekny jako mas nebo mels ale uz jsem hodne videl ceny kolem 85000kc a kdyz si stim casem pohrajes tak bude takovy jako pred tim ale prece nas neopustis? :cry:
Neboj ... MartasZ neco vymysli ..... Ono to treba nebude tak horky ... :wink:
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Marťasi přivez to k nám já Ti to spravím,člověče viděl jsem horší!!! :o
Tohle není nic,mimochodem mám i rovnací stolici i lak bych Ti mohl zařídit!! Je to škoda nechat dát do šmelcu!!! :cry: :wink:
A za ty prachy to máš i se spojkou a ještě Ti zbyde!! :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Ivánku, kamaráde.. jenže to bych ty prachy musel mít..
Pánové, já to chci spravit, já nechci jiný a věřim že když se na tom zapracuje, tak bude v pohodě.. ale jde jen o ty peníze a peníze se řešej přes pojišťovnu.. pan Samec je poměrně komunikativní a dokázal mi i něco poradit.. ale pan Samec nerozhoduje, rozhoduje pojišťovna..
Problém je, že jsem měl nedávno tu nehodu na sněhu, kdy sem si vylomil obě levý kola a škoda byla 25tis.. takže teď krom toho že mi nezaplatěj všechno mi ještě musej odečíst amortizaci kvůli tý první nehodě.. takže těch peněz od nich fakt nebude moc, jestli vůbec nějaký..
spíš teď jde o způsob řešení co mi navrhnou a toho se bojim.. protože fakturu ze servisu mi rozhodně neproplatěj.. ta by byla těch 110t.. rozpočtem nevim.. vzhledem k tomu že cena opravy se rovná zůstatkový hodnotě vozu, tak se to s největší pravděpodobností bude řešit jako totální škoda a to je taky na prd.. páč odečtou použitelný díly a amortizaci a zbytek mi vyplatěj.. a jestli to bude míň jak šedesát, tak sem namydlenej.. a navíc nevim, jestli to neznamená odhlášení auta a odebrání techničáku :-(
Ivánku.. zhruba sem tu někde napsal co všechno s tim je.. zkus vymyslet kolik by to stálo u vás.. díly z vrakáče, plus stolice, klempíř, práce.. na lak kašlu.. ten si můžu dycky udělat sám..
Jinak nevim no.. v tom servisu by se to pak řešilo taky tak.. už sem s nima dohodlej.. ale pro pojišťovnu museli počítat s origo dílama, že jo..
Ach jo..
A jak to teda vypadá? Nemůžu nic dělat, dokovaď nebudu mít to rozhodnutí, takže stojí v servisu a čeká..
Jo a kdybych to měl přivýzt k Ivanovi, tak bych stejně musel už půlku věcí udělat tady, protože to odnesla přední náprava.. takž by to stejně asi nemělo smysl :-( :cry: a nebo na podvalu, ale to by se docela prodražilo, je to celkem dálka :-(
Ach jo ach jo ach jo :-(
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

4Martasz: Měl jsem něco podobného s Lantrou. Vypadala stejně jako tvé coupe. Na první pohled to vypadalo na šíleně moc peněz zqa opravu (utržené řízení, kolo, předek nosník apod.) Počítal jsem tak 70000,- v H servise mi řekli 65000 bez laku. Pak jsem volal známému co pro h H servis pracoval a přijelů se na to podívat. Opravu mi odhadl max na 18000,- bez laku a lak za 6000,-. Kdyby jsem to věděl dřív tak jsem ji opravil, ale už jsem měl na cestě coupe, tak jsem na to kašlal. (hřebenové řízení 2100 starší, spojovačka 560 nová, zavaření kola 500, světlo+ blinkr 1800 starší, nárazník 1500 starší, čelo 2500 nové/1000starší, stolice + rovnání + práce 4500.
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Uživatelský avatar
zaludnikrs
**
Příspěvky: 371
Registrován: 15 říj 2005, 13:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zaludnikrs »

ale ale rasty nejak to z tebe vylezlo,nerikal si mi nahodou ze ti znamej rikal ze to na rovnaci stolici nemusi :evil:
Jiřa
Odpovědět

Zpět na „Fotky & Videa“