prestava mi fungovat elektrika

1996 - 2002

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Odpovědět
dano203
*
Příspěvky: 69
Registrován: 12 zář 2009, 17:03
Bydliště: Kolonica
Kontaktovat uživatele:

prestava mi fungovat elektrika

Příspěvek od dano203 »

zdravim vsetkych.
mam taky problem ze mi z nicoho nic prestali fungovat stropne svetla stresne okno svetla v dverach aj svetlo v kufri + kontrolka na otvoreny kufor....pozrel som vsetky poistky ake som nasiel + som vsetky poistky a rele povytahoval a podaval naspät chybu som nenasiel to sa mi stalo minuly tyzden a dnes mi prestali ist z nicoho nic aj zadne hmlovky neviem ci to ma niejaky suvis.......neviete mi poradit kde moze byt problem ?
Reklama
 

Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: prestava mi fungovat elektrika

Příspěvek od black_sheep »

musíš se taky podívat do pojistek v motorovém prostoru ;-) dekl vpravo nad baterkou, oddělat a je to pojistka 10A. (B+)

při těch hrátkách s pojistkama bacha ať si nevytáhneš tu na airbagy bo se ti jinak rosvítí kontrolka a vyděláš si pětikilo :)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
dano203
*
Příspěvky: 69
Registrován: 12 zář 2009, 17:03
Bydliště: Kolonica
Kontaktovat uživatele:

Re: prestava mi fungovat elektrika

Příspěvek od dano203 »

poistkz som kontroloval aj tam a nenasiel som ani jednu zlu a povytahoval som vsetky a nesvieti mi nic :D
Pacholek
Příspěvky: 4
Registrován: 14 led 2011, 10:32

Re: prestava mi fungovat elektrika

Příspěvek od Pacholek »

to budes mit problem nekde v kabelazi kde parkujes auto je mozny ze ti nejaka potvora nakousla kabely jesi to proste neni v tech pojistkach a koukal u spolujezde a pod ridicem jsou zvlast davany ruzny rele ty hyundai na tu el. trpej nepridelaval sis tam nejaky osvetleni nebo neco takovyho??
dano203
*
Příspěvky: 69
Registrován: 12 zář 2009, 17:03
Bydliště: Kolonica
Kontaktovat uživatele:

Re: prestava mi fungovat elektrika

Příspěvek od dano203 »

ne nedorabal som si tam nic asi to dam do servisu a hotovo.....
Odpovědět

Zpět na „COUPE 1G“