Hyundai i20 - testy & prehlady

Co se jinam nevešlo - výfuk, kola, údržba, akumulátor, příslušenství, manuály/schémata atd.

Moderátoři: amaize, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
MiLo_CzE
*
Příspěvky: 64
Registrován: 20 dub 2009, 07:22
Bydliště: Chodov, karlovy Vary

Re: Hyundai i20 - testy & prehlady

Příspěvek od MiLo_CzE »

Kdyz zapnu klimatizaci tak mi prijde ze to jezdi stejne, ale zase je pravda ze ji ted moc nezapinam ani neni duvod kdyz je venku 10 stupnu pres den
i20 1.6 CRDi 94KW, Diamond Black, Style Edition.
Od 11 září 2009, najeto 38000 km
Reklama
 

Uživatelský avatar
caruser
****
Příspěvky: 1312
Registrován: 12 led 2011, 15:39
Bydliště: Slovenská republika

Re: Hyundai i20 - testy & prehlady

Příspěvek od caruser »

Zaujímavé porovnanie i20 1,2 a Corsy 1,2:

http://www.auto.cz/test-hyundai-i20-1-2 ... esta-54917
Hyundai i20 1,2 LPG BRC 02/2011 ice blue metallic 100.000 km
suah
**
Příspěvky: 254
Registrován: 23 dub 2010, 13:01

Re: Hyundai i20 - testy & prehlady

Příspěvek od suah »

Len ten vysledok je taky nijaky. Najviac sa mi paci diskusia, ako tam niektori fanatici obhajuju Opel. Nie ze by to bolo zle auto, ale ked ho dovybavime na uroven i20-ky, tak ta cena bude uplne inde. Akcna cena 9800€ je tak akcna, ze tam akosi pozabudli dat klimu, normalne radio ci esp...a doplatky za ne teda nie su dvakrat ludove. Hyundai za 9600€ (vo vybave comfort) je uz relativne slusne vybaveny..
Slusny je aj pohlad na plusy a minusy. Tvrdsi podvozok je minus? Som nevedel, ze moj makky podvozok na felicii je takto ziadany. By som ho s niekym vymenil :lol: Lacine materialy v interieru? Zas debata o tvrdych a makkych plastoch? ](*,) Omezene moznosti individualizace? Ked bude manualna klima za doplatok 1000€ ako v Opeli (alebo za 1200€ v akcnom balicku aj s normalnym radiom), urcite to bude lakadlom pre siroke masy zakaznikov v tejto cenovej kategorii..
x-bat
*
Příspěvky: 81
Registrován: 11 dub 2009, 14:14
Bydliště: Brno

Re: Hyundai i20 - testy & prehlady

Příspěvek od x-bat »

Posed za volantem - tak je fakt, ze v nejnizsi vybave toto Hyundai nema (coz bylo asi smyslem testu), ale ve vyssi vybave muzu nastavit prakticky dokoli - a s vyskou 187cm si na posed fakt nemuzu stezovat :)
Souhlasim s tim, ze presnost razeni je problem - pro me jednoznacne nejvetsi minus za necele dva roky provozu :|

Jinak test je takova klasika - majitel Opelu obhaji Opel, majitel Hyudaie zase ho :) Kazdy snad vi, co a proc kupoval, pripadne zna sve pozadavky a podle toho si vybere...
Old: i20, 1.4 Style, Ice blue + modry interier (budiž mu země lehká)
New: Renault Megane Grandtour III GT220, 2.0 (162kW)
Odpovědět

Zpět na „i20 Ostatní“