problémy

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
tombas
**
Příspěvky: 334
Registrován: 23 pro 2010, 09:14
Bydliště: Ostrava

Re: problémy

Příspěvek od tombas »

No spíše jsem chtěl napsat, že by bylo dobré zkontrolovat, jestli trvale svítí i rádio, stejně jako hodiny, nebo ne. Pak tam bude opravdu přehozený nějaký kabel.
Accent 1,4 Dynamic, 2007, Celadon Blue
Reklama
 

wilson21
Příspěvky: 3
Registrován: 06 bře 2011, 12:13

Re: serus

Příspěvek od wilson21 »

ako tu tak čitam maš skusenosti s viacerymi vecami čo a tyka accenta a nie si ani tak z daleka.nevedel by si mi poradit kde zohnat lavy spetak na 07čku??novy stoji okolo 200eur origoš.dik
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Re: porucha zatvárania predných okien

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Proč tu plevelíš další vlákna??? Nic proti...
Na Slovensku zpětná zrcátka AutoKelly taky nabízí...viz:

http://obchod.autokelly.sk/default.aspx

Tak jim napiš...a nebo si najdi nějaké autovrakoviště.
Každopádně, zadarmo to asi nikde neseženeš a 20 Euro je v dnešní době nic moc #-o
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: problémy

Příspěvek od Martun »

Přesunuto do problémů... fakt to bylo mimo mísu... :roll:
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1011
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Re: problémy

Příspěvek od rokolo »

Tak jsem dnes provedl kontrolu levého silentbloku. Stav se oproti podzimu zhoršil a tak jsem provedl kontrolu i pravého a ten už je také načatý. Přitom jsem si všimnul, že je v jeho okolí nějak mokro i pod chladičem. Nejdřív jsem myslel že teče chladič, ale vypadá to na klimatizaci. Vyzkoušel jsem jí a chladí minimálně, tak to vypadá, že je děravá. Začínám být na :hyu: alergický....
Accent 1.5 CRDi ELEGANCE - Black Ebony
Uživatelský avatar
tombas
**
Příspěvky: 334
Registrován: 23 pro 2010, 09:14
Bydliště: Ostrava

Re: problémy

Příspěvek od tombas »

No tak to je divné, mám dojem, že chladící médium v klimatizaci se rozhodně nechová jako voda, tedy, že by při úniku někde dělala kaluže. Zpravidla se okamžitě odpařuje a při celkovém množství náplně 400-700g ani velkou louži udělat nemůže.
ŘJ klimatizace při nedostatku náplně kompresor vůbec nesepne, navíc náplň je směs chladiva a oleje, případné loužičky by tedy byly spíše od oleje.
Accent 1,4 Dynamic, 2007, Celadon Blue
Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1011
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Re: problémy

Příspěvek od rokolo »

Nejedná o kaluž, ale o mokvání, které je mastné, něco jako když prosakuje olej. Klimatice chladí při plném výkonu na minimum a nebo to byl jen chladný vzduch zvenčí...těžko říct, kontrolka chlazení svítila normálně. Je to na pravé straně chladiče (ve směru jízdy), ale voda chladicím systému neubyla.
Accent 1.5 CRDi ELEGANCE - Black Ebony
Uživatelský avatar
tombas
**
Příspěvky: 334
Registrován: 23 pro 2010, 09:14
Bydliště: Ostrava

Re: problémy

Příspěvek od tombas »

Pokud jsi dlouhou dobu klimu nepoužíval, může se jednat o vyschlé ucpávky kompresoru, které pak netěsní a propouštějí náplň.
Měl jsem stejný problém na Xantii a oprava mě přišla na 4500,-Kč, nicméně žádné mastné skvrny jsem neměl, utíkala asi jen ta plynná část náplně.
Accent 1,4 Dynamic, 2007, Celadon Blue
Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1011
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Re: problémy

Příspěvek od rokolo »

Tak včera jsem byl náhlásit na reklamaci načaté silentbloky a vyteklou klimatizaci. Sotva mechanik zvednul auto na hever, tak povídá, že auto bylo bourané, protože mu chybí přední spoiler...taková ta lištička, lízátko co bylo na prvních autech. V ten moment se mi zatmělo před očima a dál už to popisvat nebudu...snad jen to, že fotky posílají k posouzení do Prahy a tam budou zkoumat, zda mám nárok na reklamci.....

Čert: tobě taky zkoumali přes foto stav silentbloků v Praze?
Accent 1.5 CRDi ELEGANCE - Black Ebony
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: problémy

Příspěvek od cert »

rokolo:
technik je asi nějakej mimoň, ne? Projdi si diskusi, kde jsem silentbloky řešil já - myslím, že jsem tam psal komu jsem po nemístných komentářích servisu volal k importérovi do Prahy. Popadni telefon a hned to provětrej. Kdyžtak Ti pošlu SZ s mailem na toho dotyčnýho.
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
Espero
******
Příspěvky: 2807
Registrován: 02 srp 2007, 10:01
Bydliště: Tetín-Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: problémy

Příspěvek od Espero »

Já si kvůli podobným lapáliím platím DAS pojišťovnu. Jenže jsem tento typ problémů zatím neměl, tím nemyslím technické závady, ale srážku se servisním mimoněm.
od 29.3.2018 Peugeot Boxer 3000 Blue HDi L2H1,barva červená Tiziano,obytný vůz s ložnicí 1,87x3,12 m.
od. 19.4.2017 Renault R 11,1,7i z 04/1985,barva červená (atestovaný veterán)
od 17.12.2021 Renault Fluence 1,6 16V z 08/2010, barva béžová metalíza
Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1011
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Re: problémy

Příspěvek od rokolo »

cert píše:rokolo:
technik je asi nějakej mimoň, ne? Projdi si diskusi, kde jsem silentbloky řešil já - myslím, že jsem tam psal komu jsem po nemístných komentářích servisu volal k importérovi do Prahy. Popadni telefon a hned to provětrej. Kdyžtak Ti pošlu SZ s mailem na toho dotyčnýho.
Jo, mrknu na to. Pokud to nenajdu, tak se ozvu.... Taky mne napadlo, že bych to nějak vzal přes Prahu, no uvidíme co s toho vyleze.
Accent 1.5 CRDi ELEGANCE - Black Ebony
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: problémy

Příspěvek od cert »

Jen to pošťouchni, uvidíš jak to pomůže. Co se mně týká, tak od té doby v servisu samá vstřícnost a ochota...
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1011
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Re: problémy

Příspěvek od rokolo »

Čert: jestli máš někde ten kontakt po ruce, tak mi ho prosím pro jistotu pošli...
Accent 1.5 CRDi ELEGANCE - Black Ebony
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3713
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: problémy

Příspěvek od Vilda »

rokolo píše: povídá, že auto bylo bourané, protože mu chybí přední spoiler...taková ta lištička, lízátko co bylo na prvních autech. V ten moment se mi zatmělo před očima a dál už to popisvat nebudu.
Tak je teda síla :!: tady je vidět, jaký hovno o těch autech vědí ](*,) škoda, že se nezatmělo před očima tomu zelvákovi, po ráně pěstí ...
Já se pamatuju, když jsem v Butovicích přebíral novýho Accenta a technik mě vysvětloval, na co je třeba přepínač PP :-k a jak se divil, proč se mu na displeji nezobrazuje venkovní teplota !!!! Vůbec neměl ánunk, že se tam ten teploměr už půl roku nedává !! A že Accenta před půl rokem očesali o několik věcí ... včetně lízátka na předním spoileru, taky vůbec nevěděl !! Na to jsem ho musel upozornit já - zákazník !! Který se to dozvěděl tady na :hyu: klubu ... pak teprve přišel s nějakým papírem, kde to bylo sepsaný ](*,)
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“