ix35 - Závady, poruchy, problémy

Co se jinam nevešlo - výfuk, kola, údržba, akumulátor, příslušenství, manuály/schémata atd.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: ix35 - Závady, poruchy, problémy

Příspěvek od FISHkaa »

já nemám verzi s navi, ale hlasitost mi po nastartování zůstává stejná jako před vypnutí. S vyjímkou TA a BT hlasitosti, která je nastavitelná v nastavení hlasitosti rádia... :?:
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
Reklama
 

belus
Příspěvky: 7
Registrován: 16 bře 2011, 22:58

Re: ix35 - Závady, poruchy, problémy

Příspěvek od belus »

FISHkaa :Ja viem,robi to iba integrovane radio s navi.Neverim,ze sa to neda odstranit.
Véna :Mne to stale vadi,ale asi si budem musiet zvyknut :cry:

Nechavam otvorenu otazku,snad sa najde "koumak",ktory to poriesi a tromfne vyrobcu :D
Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: ix35 - Závady, poruchy, problémy

Příspěvek od FISHkaa »

tak to je teda kurvítko... snad se soudruzi v lidové republice zamyslí při nové verzi firmware :roll:
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
Pietro
*
Příspěvky: 18
Registrován: 10 dub 2011, 22:27
Bydliště: Bratislava

Re: ix35 - Závady, poruchy, problémy

Příspěvek od Pietro »

Tak prihodila sa mi nemilá udalosť...
Nejaký inteligent mi "pokrčil" zadný blatník a pravé zadné dvere - cca 4 škrabance (aj s preliačeninou)
Tak a to auto nemám ani 2 týždne.... Skrátka keď sa darí..
Zaujímal by ma Váš názor, ak máte s čímsi podobným skúsenosť (hoc ju nikomu neprajem). Za vyklepanie PZ blatníka cca 15x15 cm nad kolesom, 3 rýh na PZ dverách a prelakovanie zadného blatníka a PZ dverí mi servis pýta 1500 EUR, ja viem pokryje to poistka, ale nie je to veľa? Beriem, že cca 200 eur bude stáť zadná plastová lišta na dverách a na prahu (nie je nutné ich meniť, ale sú poškriabané a keďže auto je nové tak nech aj ako nové vyzerá)
Ale to zostáva 1300 eur "len" za pomerne jednoduchú klampiarinu a lakovanie. Príde mi to dosť. Tak isto trvanie opravy (avizované na 5 pracovných dní) je na "parkoviskovú" opravu celkom dosť, nie?
Hyundai ix35 1.7 CRDi, Comfort 4x2, 5.5 l/100 km
Véna
**
Příspěvky: 114
Registrován: 29 lis 2010, 18:01

Re: ix35 - Závady, poruchy, problémy

Příspěvek od Véna »

No, ceny u nás jsou obdobné. Při škrábanci dnes všechny servisy provedou komplet přestříkání, neb menší opravy jsou vždy vidět. Nejlepší je prevence. Investovat do ochran blatníků a stupaček (brání dotyku otvíraných dveří) či rámy a pod. Sám sháním ochranou lištu nad podběhy blatníků ( už jednu firmu jsem kontaktoval po radě odsud z fóra, žádná láce, zatím zvažuji. Na I 30 totiž už existuje i v české verzi, tak asi počkám.). No, stanese. Alespoň víš, proč jseš pojištěn.
Jo už jsem si pořídil originál "tužk"u" za 500 a opravoval škrábance blatníku. Není to ani moc vidět.
Už opravdu iX 35 2,0D HP 135 kw Style
Suzuki Intruder C 1800 LC (motorka)
Volvo S 70 TDI, S 60 D5
Ford Mondeo CRDI
Citroen Xantia 1,9 TDI a 2,0 HDI
Daewoo Espero,Nexia
a spousta favoritů a jiných škodovek počínaje Š 110 L
Pietro
*
Příspěvky: 18
Registrován: 10 dub 2011, 22:27
Bydliště: Bratislava

Re: ix35 - Závady, poruchy, problémy

Příspěvek od Pietro »

Hmm, ďakujem, tak to asi bude ozaj normálna cena a čas. Hlavne aby to urobili tak, že nebude nič vidno. Inak vďaka tejto "udalosti" silno uvažujem, že si zoženiem dáky SUV rám na boky/ podvozok , teda ka na ix 35 také čosi je v ponuke. Nemáte to niekto? Resp. ak áno je to dobré?
Hyundai ix35 1.7 CRDi, Comfort 4x2, 5.5 l/100 km
jiří1
*
Příspěvky: 26
Registrován: 11 led 2011, 11:07

Re: ix35 - Závady, poruchy, problémy

Příspěvek od jiří1 »

Ahoj ,,auto máme přez dva měsíce a už mám také škrábanec na dveřích :oops: :cry: a to u supermarketu když chytrá ženská se s nákupním vozíkem protahovala mezi auty a ještě se dušovala že ten čerství šrám neudělala, tak jsem hnedka koupil tužku ale zblízka je to vidět, nové auto a čovek už je naštvaný :( jak lidem je všechno jedno a hlavně závistiví :^o
doplnky::: www.korea-suv.cz

:hyu: ix 35 comfort 1,6
Uživatelský avatar
kubad
**
Příspěvky: 221
Registrován: 05 srp 2010, 08:10
Bydliště: Jižní Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: ix35 - Závady, poruchy, problémy

Příspěvek od kubad »

belus píše:
FISHkaa píše:belus, proboha, uprav ten příspěvek, tak aby byl čitelný a přehledný :mrgreen: :roll:
Zdravim FISHkaa,
ja som citoval moju predchadzajucu otazku a odpovede,aby som ozrejmil aj ostatnym,ktori necitali moj dotaz.Tak este raz pre teba aby to bolo zrozumitelne: iX35-ka navigacny spolu s radiom: po nastartovani mi radio hra prilis hlasne,da sa stisit je to v pohode.Ked vypnem motor a znovu nastartujem,zacne zase hrat s vyrobcom prednastavenou hlasitostou a nie s takou akou som vypol.Je to neprijemne hlavne, ked telefonujem sadnem do auta a nastartujem,alebo v noci,alebo ked deti spia pod...Podla prispevkov aj podla tvojich... ,stanice nerozhadzuje ani nic podobne...V servise to nevedia odstranit,vraj je to tak nastavene vyrobcom a hotovo.Podla mna by sa to dalo nastavit softverovo,preto som dal dotaz ,ci sa s tym niekto nestretol.Ak by si mal nejaku nejasnost daj vediet,ozrejmim.Dakujem za odpovede.
skus se podívat do nastavení rádia , jestli tam někde není možnost nastavit default hlasitost po zapnutí, sice sem to u Hyundai ještě nepostřehl, ale radia u KIA to tak mají, a pří té jejich spolupráci je všechno možné :D
:hyu: IX55 3,0 V6 Premium +/- 10,5ltr/100km, 64tkm na tachometru 06/2010
New Yaris 1.33 Style Dual VVT-i Multidrive S mé drahé polovičky 01/2012
Véna
**
Příspěvky: 114
Registrován: 29 lis 2010, 18:01

Re: ix35 - Závady, poruchy, problémy

Příspěvek od Véna »

Pietro píše:Hmm, ďakujem, tak to asi bude ozaj normálna cena a čas. Hlavne aby to urobili tak, že nebude nič vidno. Inak vďaka tejto "udalosti" silno uvažujem, že si zoženiem dáky SUV rám na boky/ podvozok , teda ka na ix 35 také čosi je v ponuke. Nemáte to niekto? Resp. ak áno je to dobré?
No, uvažuji také tak, on Hyundai je v cenách ND jeden z nejdražších. Problém je, že ty ochrané rámy, které se už na internetu najdou (dle informace u prodejce čekají na homologaci) jsou prý v řadě zemí zakázány. Neví někdo o tom více? Byl bych moc vděčen, ostatní určitě také.
Už opravdu iX 35 2,0D HP 135 kw Style
Suzuki Intruder C 1800 LC (motorka)
Volvo S 70 TDI, S 60 D5
Ford Mondeo CRDI
Citroen Xantia 1,9 TDI a 2,0 HDI
Daewoo Espero,Nexia
a spousta favoritů a jiných škodovek počínaje Š 110 L
Uživatelský avatar
Dextrone
**
Příspěvky: 227
Registrován: 27 dub 2010, 21:46
Bydliště: Praha

Re: ix35 - Závady, poruchy, problémy

Příspěvek od Dextrone »

To Belus: Ahoj reaguju na Tvůj problém ohledně hlasitosti rádia. Tvůj problém mi zdánlivě připomněl můj problém s klimatizací. Moje klimoška si také nepamatovala nastavení a směry výdechů, stupně ventilace z předchozí jízdy a při každém nastartování foukala naprosto jinak. Nevěděl jsem co s tím až jsem dostal následující radu, která pomohla a od té doby se problém neprojevil. Takže zkus provést toto v pořadí:

1) nastartuj auto a nastav na rádiu požadovanou hlasitost, radiostanici, basy, výšky a zkrátka vše ostatní.
2) Vypni rádio tlačítkem pro vypnutí
3) Vypni motor
4) nastartuj motor a zapni rádio tlačítkem pro zapnutí
5) Vypni motor

Po každém nastartování motoru by už mělo být rádio nastavené.

Zkus to, mě se obdobným způsobem vyřešila klimoška a od té doby si už vždy pamatuje nastavení z předchozí jízdy.
Hyundai Sonata 2,0i DCVVT-121kW rv 4/2010 výbava Premium, barva šedá metalíza, hodně dobrý a komfortní vůz střední třídy
Ford Mondeo 2005 2.0 TDCi 96kW Ghia - nic moc
Škoda Felicia combi 1998 1.6MPi 55kW GLXi, naprosto spolehlivá a dobře zajetá
Uživatelský avatar
SuperMUF
**
Příspěvky: 154
Registrován: 01 říj 2006, 16:16

Re: ix35 - Závady, poruchy, problémy

Příspěvek od SuperMUF »

Mám novou iX35 - ve verzi Premium 4x4 135kw s origo rádiem ( ne to s navi )

a docela dost mě s..e bluetooth handsfree ...

zkoušel jsem to s několika telefony. Samsung Star, Vodafone 845 a LG Optimus One

vše na první pohled super, spáruji, stáhne se mi i seznam ( když mi někdo volá, vidím jeho jméno na displeji ) ... prostě paráda ...

ale po prvním telefonátu - jak odchozím tak příchozím dojde k nepochopitelnému problému :roll: :

- na displeji stále svítí ikona Bluetooth
- na mobilu stále svítí že je spojen
- ale veškeré hovory už nejdou přes bluetooth ale jen v telefonu
- při bližším zkoumání jsem zjistil toto : původně po prvním korektním spárování do prvního hovoru - radio IX35 je spojena jako BLUETOOTH HANDSFREE i jako BLUETOOTH STEREO SLUCHÁTKA ... po uskutečnění hovoru zmizí to připojení jako handsfree a zůstanou pouze sluchátka
- řešení je : vypnout a zapnout bluetooth na mobilu, na radiu dát v menu spojit s telefonem ze seznamu spárovaných ...

nejraději bych se na to vykašlal, s..e mě to ukrutně, v SantaFe jsem najezdil za 4,5 roku 215.000 km a telefon mi musí fungovat na 100% a ne že se někde vybourám ... v Santě jsem měl handsfree Parrot 9200 s displejem, hlasovým vytáčením atd ... nechal jsem si ho, není problém ho do auta dát ALE přijde mi to líto. Navíc ix35 je celkově menší a nevím úplně přesně kam ho dát aby se tam nějak milosrdně vešlo ... na SantaFe byla origo konzolka na mobil a nad držák to šlo úplně parádně, tady nevím ...

Chtěl bych se zeptat někoho kdo to může zodpovědně potvrdit zda se alespoň podaří použít vestavěný mikrofon ať tam nelepím ten od Parrota ? a kdyby šly i zvednutí/zavěšení na volantu, to by byla paráda ... nebo jiné řešení ? přehrání firmware v rádiu, reklamace ? měnit telefon nehodlám ... Android je super !

auto kupuji abych se na něj mohl spolehnout a má-li vestavěnou navigaci tak i na ni ... a basta, stálo to přes 3/4 mega ... ](*,)
Hyundai iX35 Premium 4x4 135 kw Sirius Silver 05/2011
Hyundai iX20 Comfort 1.4CVVT 16V digi A/C 04/2011
Hyundai H1 Tour 8 míst. 2.5CRDi ESP 04/2010

Hyundai SantaFe 2.2CRDi silver MT Dynamic 4x4 09/2006-04/2011
Hyundai Getz 1.1 Dynamic A/C 01/2008-04/2011
Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: ix35 - Závady, poruchy, problémy

Příspěvek od FISHkaa »

hele, nechceš zkusit jinou ix35? :shock: Já zatím pároval HTC Diamond II a LG Optimus 2X a sem plně spokojen! :wink:
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
Uživatelský avatar
SuperMUF
**
Příspěvky: 154
Registrován: 01 říj 2006, 16:16

Re: ix35 - Závady, poruchy, problémy

Příspěvek od SuperMUF »

přítelkyně má ve své nové iX20 taky radio s bluetooth ale je jiné, má jinak 2 tlačítka - takže nelze vyloučit že je jiné více než jen ten plastový čumák co je součástí přístrojovky ... začnu zkouškou u ní ...

a uvidím ... prozatím to skoro vypadá na závadu toho rádia v iX35 ... více telefonů a stejné chování ...
Hyundai iX35 Premium 4x4 135 kw Sirius Silver 05/2011
Hyundai iX20 Comfort 1.4CVVT 16V digi A/C 04/2011
Hyundai H1 Tour 8 míst. 2.5CRDi ESP 04/2010

Hyundai SantaFe 2.2CRDi silver MT Dynamic 4x4 09/2006-04/2011
Hyundai Getz 1.1 Dynamic A/C 01/2008-04/2011
ilcas
*
Příspěvky: 65
Registrován: 19 bře 2011, 10:10

Re: ix35 - Závady, poruchy, problémy

Příspěvek od ilcas »

Já pároval se Samsung Wave, tzn. s Badou a taky naprosto bez problémů
ix35 1.7 CRDi Comfort
azibrov
**
Příspěvky: 179
Registrován: 24 srp 2010, 20:30

Re: ix35 - Závady, poruchy, problémy

Příspěvek od azibrov »

Zdravim.
Nechci zakladat nove tema a proto davam svou otazku sem. V lete se chystam na dovolenu na Ukrajinu. Ale nechci ublizit motoru hodne nekvalitnym palivem. Predpokladany najezd 7tis km. Kvalita benzinu je priserna.
Tak napadlo mi pridavat nejaky aditiva do benzinu, ktere by aspon trochu usnadnilo zivot motoru. Mam motor 1,6GDi. Muzete neco doporucit a jake mate zkusenosti? Zatim mam vyhlidnuto toto:
http://oleje.cz/eshop/show_prod.php?id=1899
Predem dekuji
renault megane grandtour limited, 1,6 16V 81kW
ix35 1.6GDi prodano
Odpovědět

Zpět na „ix35 Ostatní“